Regál do špajzu

11. čvn 2021100

Zdravím,prosím kde sehnat šikovný regál do špajzu?U truhláře?Máme místnost na špajz š.90xhl.75,potřebuji tedy regály,které sestavím do špajzu.děkuji za tipy

• @verolka  udělali jsme si sami, koupili střešní late, prkna s narezali na požadovanou délku a hloubku a jen sešroubovali

• @adula000  Děkuji

• Koupili jsme kovovej regál ve formě stavebnice. Slouží dobře, bohužel už nevím odkud přesně je, ale na netu je jich plno.

• Sponzor fóra
  • My mame tu nejlevnejsi kovovou policovou sestavu z Ikea. Udrzi i zavareniny, lahve alkoholu, zeleninu, dozy...

• Tak regal si snad postavite sami ne? I kdyby jste v zivote nepostavili policku, tak nechat si narezat policove desky nebo je koupit hotove a sesroubovat zvladne kazdy.

• Koukni na mé album. My regály kupovali v Castorame , ale stejné jdou sehnat i tady. Já jsem s nimi moc spokojená. Rozměry mám u některé fotky. http://www.modrastrecha.cz/blog/candat/album/spajz-gc60gb/

• @verolka  my jsme udělali pomocí kovových konzolí a polic utrusta z Ikea. Když bylo potřeba, dořízli jsme na přesno. Jsou pkné a pevné. Udrží toho opravdu hodně.

• 🙈Bazos.cz. obývací stěna za odvoz. Dvierka do zberného dvora. Pokiaľ tam teda nebudete vodiť návštevy 😉

• @lucka_dc  luci, nebylo by prosim foto? Ty konzole asi ikea nejsou? Děkuji moc. Řeším komoru

• @jajinka121   konzole nejsou ikea, ikdyž by i šli - ale volili jsme raději větší, kvůli šíři police. Jsou to obyčejné ocelové konzole jaké jsou ve všech železářstvích 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat