Menu Forum

Řešení kuchyně do Nova 101 od RD Rýmařov

6. lis 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
luciik7
Registrovala se 3. listopadu 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
luciik7
 Zdravím, budeme mít od RDR baráček Nova 101 a chtěla bych se optat zda tady někdo máte ten samý domeček a jak jste vyřešili kuchyň? Máme ještě dost času, ale už teď hledám inspiraci na kuchyň snů emoticon Tak pokud je tady někdo budu ráda, když zašlete fotky svých království emoticon S popřípadě rady na co nezapomenout emoticon
Děkuji moc
5. lis 2016 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
myina
1
Registrovala se 29. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
  • Sním o domě
    Mořina, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
myina
1
Registrovala se 29. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - východ.
  • Sním o domě
    Mořina, Region Beroun
 Když si na images.google.com zadáte "kuchyně nova 101", vyskočí Vám spousta řešení emoticon
Já osobně bych šla do L a ostrůvku...
6. lis 2016 v 17:12  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciik7
fotoportrét
fotoportrét
luciik7
 Děkuji, tam už jsem koukala a vyskočí mi tam toho hodně ohledně Nova 101 a i kuchyně, ale děkuji za info ;) Já bych raději do tvaru U, protože jsme si kuchyň nechali trochu zmenšit a zvětšili místnost dole. Tak by tam ostrůvek nebyl moc hezký.
6. lis 2016 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5088 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
petrsv1000
293
Registroval se 11. srpna 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 5088 příspěvků. Má 36 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
    Mnichovo Hradiště
 @luciik7 tak pokud si hledala na googlu tak doufám, že si hledala i tady, jelikož tady je celé forum o Rýmařovu a tam najdeš desítky uživatelů 101ček emoticon
http://www.modrastrecha.cz/forum/hledam-dodavatele/rd-rymarov-a-zkusenosti-s-nimi/?lastref=hp&post=last&page=last
6. lis 2016 ve 23:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí