Trouba Electrolux EOC3430COX - max. teplota a pyrolýza

Profilova fotka
Mate prosim niekto skusenosti s rurou Electrolux EOC3430COX (http://pecici-trouby.heureka.cz/elect... Neviete, aka je maximalna teplota pri peceni? Nikde to neviem najst... A je pravda, ze pri pyrolyze je treba odmontovat vysuvy? Ako je to narocne? Ste spokojni s funkciou pyrolyzy? Diky za kazdy nazor :)
Odpovědět
Profilova fotka
@astrid_sk Ahoj teplotu ti zjistim přímo u výrobce. Ano pokud budeš cistit pyrolizou tak se pojezdy vyndavaji, ale je to snadné jsou jen "nacvaknutý" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky Super, diky... my by sme radi ruru s 300°, casto pecieme pizzu... Tak dufam, ze tato so splnuje, ale fakt to nikde na nete neviem najst :( A prakticke skusenosti s pyrolyzou asi nemate..?
Odpovědět
Profilova fotka
@astrid_sk ano, mám teda troubu Siemens ale princip je stejný....troubu bez pyrolizy bych uz nechtela. Bez práce zapnu knoflík a po 2hod (cas vč. chladnutí) vytřu vlhkým hadříkem a je zas jak nova :-)
Odpovědět
@astrid_sk Presne tuto Electroluxku mame. Max. teplota pecenia je 300 stupnov - kvoli tomu som vstal z postele a isiel sa pozriet :D Odmontovat vysuvy nie je az taky problem a tiez si myslim, ze je to jedna z dobrych funkcii. Inak, nemame ju az tak dlho - cca pol roka a zatial spokojnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya Máme ji taky, ale ještě jsme ji nezapojili a já myslela, že má jen 250° tak to mám moc radost, že má 300° kvůli pizze :-) Máte tam namontovaný ten jeden teleskopický výsuv? Já nějak nemůžu přijít na to, jak na to :-)
Odpovědět
@astrid_sk Taky mám tuto troubu 5 měs. a je bezvadná, jednoduchá na ovládání. Pyrolýzu jsme ještě nezkoušela, nebyla potřeba a to peču hodně. Výsuv je super, trochu nám trvalo než jsme přišli jak se vycvakává. Taky peču pizzu a vůbec mně nenapadlo dát 300 st..- vyzkouším
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaccullka @deto_oesya Super, vdaka za Vase nazory. A to ma teda len pre jeden plech ten teleskopicky vysuv? Zvazujeme ju aj vdaka tomu, ze by mala byt dost velka - vraj sa tam vlezu aj 3 plechy, je to pravda? Ale teda na teleskope je len jeden...?
Odpovědět
@astrid_sk Ano, teleskop je len jeden, aj ked mozno by sli dokupit dalsie. Mame to namontovane na stupni, ktory sa najviac pouziva.
Odpovědět
Profilova fotka
@astrid_sk Tak info přímo do Electrolux - pečení 30 - 230°C (při pyrolýze 480°C, ale v té se péct ani nic jiného dělat nedá, protože se dvířka kvůli bezpečnosti zablokují)
Odpovědět
A este ostatne dotazy, Teoreticky je tam moznost dat az 5 plechov. Vysuvy sa montuju zacvaknutim, celkom jednoducho.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunky @deto_oesya Tak to je někde chyba ohledně té nejvyšší teploty...
Odpovědět
Tych 230 od vyrobcu znie divne. V manuale sa pise 250, realne sa da navolit 300... Hmmmmmmmmmm
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@deto_oesya Díky, tak to nezbývá, než dát do trouby teploměr a zjistit pravdu :-)
Odpovědět
@astrid_sk teleskopický výsuv mám jeden a víc bych nechtěla, jsou k tomu plechy, které zajedou do drážek tak to není třeba. Teleskopický výsuv používám když peču bábovku, maso atd, tudíž ne na plechu ale vnějaké nádobě. Kdyby jich tam bylo víc tak by překáželi a větší nádoba by se do trouby nevlezla (vyšší než plech)
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya možný to je (osobně jsem ji nevidela) - napsala jsem do electroluxu a tohle byla odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaccullka @monny3 @deto_oesya Diky za Vase nazory, postrehy. Este sa chcem spytat, mate k tejto rure aj vstavanu mikrovlnku (ak ano tak aku), alebo ste to riesili nejakym ne-vstavanym riesenim?
Odpovědět
také bysme potřebovali najít mikrovlnku, ale nějak se to nedaří, prosím o tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@astrid_sk @reparador My máme vestavnou MT od whirpoolu: http://mikrovlnne-trouby.heureka.cz/w... až na jiné logo k sobě skvěle pasují, ale skoro stejnou má Ikea bez loga: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... Jak spolu vypadají je vidět na obrázku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monny3 Diky moc za inspiraci :) Prakticke skusenosti s mikrovlnkou predpokladam este nemate...
Odpovědět
Profilova fotka
@astrid_sk Přesně tak, bohužel jsme ji ještě nepustili :-)
Odpovědět
@reparador máme nachystaný otvor na vestavěnou MW ale zatím je tam samostatná stará MORA (je v nerezu se skleněnými dvířky a docela i ladí s troubou) a vůbec mi to už nepříjde že by to mělo být jinak. Nechtělo se mi dávat 7 tis za MW ve které budu jen ohřívat jídlo. Jen se musí dát pozor protože každá značka MW potřebuje jiné rozměry skříňky. Takže mi předběžně vybrali a podle toho tu skříňku máme
Odpovědět
@astrid_sk máme nachystaný otvor na vestavěnou MW ale zatím je tam samostatná stará MORA (je v nerezu se skleněnými dvířky a docela i ladí s troubou) a vůbec mi to už nepříjde že by to mělo být jinak. Nechtělo se mi dávat 7 tis za MW ve které budu jen ohřívat jídlo. Jen se musí dát pozor protože každá značka MW potřebuje jiné rozměry skříňky. Takže my předběžně vybrali pár typů a podle toho tu skříňku máme
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya @monny3 @kkaccullka Chcem sa este spytat - pecie rura rovnomerne? Pretoze som prave zistila ze lacnejsi model EOB43450OX vraj uplne rovnomerne nepecie... A este za ako rychlo sa vyhreje? Lebo som citala, ze ruram s pyrolyzou prave trva o nieco dlhsie, kym sa zahreju... Je to citelne? Diky moc...
Odpovědět
@astrid_sk Ci pecie rovnomerne je skor dotaz na moju zenu, ale zatial sa nejak nestazovala :) Ohrev na 200stupnov trva cca 10 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya @monny3 @kkaccullka Prosim este, pripaja sa klasicky na 230V alebo na 380V? Dakujem.
Odpovědět
@astrid_sk 230V, nepoznam troubu na 380V ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@deto_oesya Vdaka :)
Odpovědět
@astrid_sk truba je na 230 a je pravda že mám pocit, že v pravém rohu u dvířek peče trochu víc. To ale nebude značkou trouby ale spíš tím kusem, mamka má Beko a taky točí plechy, my měli Moru a to samé, kámoška má Bosch a taky ji to dělá. Napadlo mně jestli to jde nějak změřit vodováhou a je namontovaná naprosto přesně v rovině. Jinak nahřátá je velmi rychle v tom bych problém neviděla. Dlouho trvá jen ta pyrolýza.
Odpovědět
Profilova fotka
@kkaccullka @deto_oesya @verunky @monny3 Dakujem vsetkym, rura je objednana, snad budeme spokojni :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@astrid_sk tak teď se zeptám já :-) - jak jste s touto troubou spokojená? Docela o ní uvažuji. Peče dobře, je stabilní a využíváte tu pyrolýzu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?