Trouba - pyrolýza nebo 100% pára?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím ti co už máte nějaké zkušenosti čemu byste dali přednost pyrolýze nebo 100% parní troubě , ta by se právě měla čistit tou párou. Zkušenosti?
Odpovědět
1
2
@topicek @fiaiv Máme model trouby Siemens CS636GBS1. Je to kompaktní trouba (menší než klasická), ale vše se vleze bez problémů. Klasickou velkou jsem nechtěla.
Odpovědět
@nikra_ Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncia @gepe Děkuju @nikra_ Díky, můžu se ještě zeptat, proč jste nechtěli velkou, jaká je výhoda a nevýhoda kompaktní trouby?
Odpovědět
@topicek Popravdě, primárně jsem vybírala podle designu, protože mám umístěnou troubu v úrovni očí. A výhody? Je rychle vyhřátá. Má 3 patra a nikdy jsem stejně více, než 2 plechy najednou nepekla. Takže spíše bych si položila otázku, nač klasickou velkou troubu? :D Mimochodem, do té naší se vejde i celý krocan :)
Odpovědět
@topicek neni to kompaktni trouba, aspon tedy z toho vnitrniho pohledu. Nebo jako, ze neni vetsi jako klasicke trouby se sporakem? 😀
Odpovědět
Profilova fotka
@topicek já mám troubu od Electroluxu, 1,5 roku, ale tento typ se již nevyrábí, letos vyjeli s novými modely. Stejnou troubu má i dcera, jen o rok déle. Nemáme s nimi žádné problémy, a to je docela proháníme. Kdybych kupovala novou, opět jdu do této značky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Ahoj, právě vybíráme kuchyňské spotřebiče do novostavby RD a proto bych ráda znovu otevřela tuto diskuzi. Nedokážu se v té změti výrobků nějak zorientovat. Volit 100% páru nebo pouze připařování...?
Odpovědět
Profilova fotka
@trefulka Kombinovanou, multifunkční, která umí i 100% páru. Dělá je už snad každá značka, takže se dá vybrat. Já mám třeba 2 roky od Electroluxu a jsem opravdu mic spokojená. Trouby se 100 %párou umí i vařit, trouby s přidanou párou jen vylepší pečení.
Odpovědět
@trefulka To zalezi podle me na tom, co varis. Para je super treba na knedliky, ryzi, ohrev. Ja treba knedliky vubec nedelam, staci mi pridavek pary, aby buchty byly vlacnejsi a maso se nevysusilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikra_ Tak s tím krocanem mě to zaujalo, protože aktuálně taky řeším, jestli jít "jen" do kompaktu nebo do klasiky. Jak vysoká nádoba se do trouby v pohodě vejde? Díky
Odpovědět
@trefulka Trouba má uvnitř výšku cca 25 cm. Bez problému se vejde pékáč s poklicí, který má cca 16 cm. Na šířku je trouba stejná, jako klasická. Popravdě, za ty tři roky, co ji mám, nenastala situace, kdy bych si řekla, že potřebuji troubu větší. Ale potřeby každé domácnosti jsou jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikra_ Jste zlatá. Do toho kompaktu půjdu, akorát ne do Siemensu, ale do Bosche 🙂 Vnitřní objem je u obou uvedený jako 47 l. Děkuju moc.
Odpovědět
Článek se načítá
@trefulka Bosch i Siemens jsou vyráběny ve stejné fabrice, takže věřím, že budete spokojená 🙂 Akorát, co jsem si všimla, tak Bosch má jinak vnitřní uspořádání. Já vkládám nádobku na vodu odsunutím skleněného panelu nahoru. Bosch podle fotek má nádobku umístěnou ve vnitřním prostoru. To bych si, být Vámi, ještě zkontrolovala, protože jinak je vnitřní prostor menší 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@nikra_ Ta nádobka vlevo je model čistě parní trouby, kombinovaná má nádobku umístěnou stejně jako u Vašeho Siemensu.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?