Vestavěná lednice+trouby (tzv.komíny)

13. zář 201990

Ahoj, prosím dokázal by mi někdo poradit, jaká je obvyklá šířka vestavěné lednice společně s vestavěnými troubami (klasická + mikrovlnka). Přikládám foto na úkázku toho, co myslím.

 • @atulle  1. vestavná lednice je vlastně nesmysl = nepraktická,protože vnitřní prostor je pokaždé menší než u volně stojící lednice, které i když jsou větší,tak mín žerou. Dnes se navíc dělají už krásné designové lednice v nerezu A+++.
  Jinak mikrovlnku do takové výšky,aby se z ní pohodlně vytahovaly talíře s třeba horkou polívkou. My třebas nemáme zabudovanou mikrovlnku - ty jsou zbytečně rahé a já navíc mám dost speciální - i párou,crispem,grilem,takže u nevestavných si člověk můž navymýšlet i různé funkce,aby to nebylo jen na ohřev.
  No a jak vysoké si tu celou věž uděláš se šuplíky nahoře i dole,bude na tobě.

 • Obvyklá šířka skříněk pro běžný typ vestavěných spotřebičů je 60cm. Takže jedna věž 60tka a druhá taky. Výšku si můžeš určit dle sebe. Vestavěné lednice s mrazákem jsou většinou 177cm, ale vnitřní uspořádání má každá jiná. My máme vestavěnou lednici poprvé a už bych bez ní být nechtěla. Naopak mikrovlnku nemáme vůbec.

 • Jeste doplnim, ze sirka 60 cm je vnejsi rozmer. Lamino desky na boky skrini se pouzivaji nejcasteji 18 mm, takze spotrebice maji sirku 56 cm (= vnitrni rozmer skrinky je 56,4 cm). Napriklad volne stojici klasicke lednice jsou siroke temer vzdy 60 cm.

 • Sponzor fóra
 • Moc všem děkuji za reakce. Teď už vím, že ať už to bude samostatně stojící nebo vestavná, tak se mi to tam vleze a to pro mě bylo teď podstatné, protože plánuji celkové rozpoložení a design budu řešit později 🙂 Přeji vám pěkný večer.

 • @catle  My teda máme vestavenou mikrovlnu a má asi milion funkcí včetně grilu, páry atd. Ne že bych to tedy kdy využila 😃

 • @bayt  no to je jen tvoje škoda, protožee takový losos na páře nebo zelenina k němu či brambory vařené v páře,vynikající.
  A moc tedy nechápu jak si někdo kupuje tak drahé přístroje,které ani nevyužívá,ale to je fuck.

 • @catle  Zase jsi odpověděla dobře na otázku, jaká je šířka této sestavy. Opět to tvé my máme to a to a je to nejlepší.

  Máme trochu jinou sestavu, že vedle lednice je potravinovka a má to 120 cm.

 • @catle  Nebyl extra drahej a byl prostě v setu s klasickou troubou no. Většina mých spotřebičů má víc funkcí, než potřebuju. Na myčce zapínám dva programy a na pračce tak tři.

 • 1200mm (korpus pro lednici 600 + korpus pro troubu 600mm)

  (na ilustracni fotce jsou jeste pridane pohledove boky o tl.25mm na kazde strane)

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?