Zafrézování indukce do desky

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, mám dotaz (pokládala jsem už ve zprávě, ale nedostala odpověď). Nevíte někdo, zda se jakákoliv indukce bez rámečku dá zafrézovat do kuchyňské desky, aby s ní byla v rovině? Nebo to jde jen u určitých typů desky?
Odpovědět
1
2
@qeszi Tj, ale to asi nemáte i s digestoří v desce 🙂
Odpovědět
@jenye my jsme koupili jen pár trubek za pár korun a redukci na trubky, žádných 10tis navíc potřeba teda nebylo. A to nám vedou trubky v zemi asi 6m.
Odpovědět
@mitoma No to máte ale výfuk ven, ne? Pokud je to ven, tak to mají ty digestoře součást balení, pokud ale chceš, aby to jelo na recirkulaci, tak tam je potřeba speciální potrubí, a to stojí těch 10 tis. :-|
Odpovědět
Možná už někdo odpověděl, ale určitě ne všechny bez rámečku se dají vsadit do desky. My jsme měli obsazenou do desky a silikonem dotmelenou mezirku mezi varnou a pracovní deskou. Pak jsme měli i desku s fazetou, zkosene zabrousene sklo. Ta byla na pracovní desku jakoby položena.
Odpovědět
@jenye nic navíc součástí balení nebylo, kupovali se taky navíc nějaké trubky, které se zalili anhydritem.
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt Ne, to nemame. Ja nevedela, ze hledas s digestori 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@bayt teslu neznam :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Mohla bych se zeptat, jaká je výhoda zapuštěné varné desky do roviny s pracovní deskou? Aktuálně nám montují kuchyň a nevím pro jaký způsob se rozhodnout. Zda pro povrchovou montáž nebo zapuštěnou. Děkuji za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
@kometka_18 to záleží od toho akú pracovnú dosku budete mat, do obyčajnej mdf sa nedá zapustiť varná doska
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem, ale do obyčejné desky do neuděláte, nebo uděláte ale desku můžete za pár let, vyhodit. Pokud běžně vaříte
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, my máme gorenje zafřezovanou do kompaktní desky. a spokojenost.
Odpovědět
@ajagachova Máte to krásně, precizně zafrézované. Mohu se zeptat, kdo vám desku a frézováni dělal?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@renatka_k vše truhlář co nám dělal kuchyn 🙂
Odpovědět
@ajagachova Děkuji za odpověď. A pracovní deska je co za značku / typ, že vám ji byl schopný dodat truhlář? Žila jsem v domnění, že desku z kompozitniho materiálu si člověk většinou musí sehnat externě.
Odpovědět
Děkuji, dámy. 🙂 My máme pracovní desku z Technistone, takže jsou možné obě varianty montáže. Dnes mi kameník doporučoval povrchovou montáž. V případě výměny varné desky nebude problém s hledáním stejného rozměru. A také se chci vyhnout sesychání silikonu po stranách varné desky. Zvolila jsem tedy povrchovou montáž.
Odpovědět
@kometka_18 Ale silikonem se musí přece vzát i dřez s vrchní montáží, nebo ne? Kolem dokola...
Odpovědět
Profilova fotka
@kometka_18 my mame Technistone a jednoznačne som zvolila indukciu do roviny. Žiadne vysychanie silikonu nemáme a po 2 rokoch je to stále tip top. Je to dizajnové a údržba super.
Odpovědět
Profilova fotka
@renatka_k značku bohužel nevím, ale je to klasická kompaktní deska. brali jsme ji že se nám líbí tenká varianta pracovní desky a taky že je vhodná pro spodní montáž např. dřezu 🙂 sice to byla šílená cena, ale máme radost.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?