Jakou matraci kolem 5000 Kč?

byla bych ráda kdyby jste mi poradili jakou matraci.............prošla jsem docela dost studií a nic moc mě neoslovilo až na pár vyjímek ale to zase byli astronomické ceny :-) Jinak ve strudiích mi řekl každý něco jiného jak to bývá většinou u všeho a ted nevím co dál.....ještě mě napadlo Dormeo jestli máte zkušenosti......nebo matrace Sultan z Ikei jestli to má cenu kupovat, to si radši připlatím zase ;-) poraďte jako matraci za slušný peníze kolem 5 tisíc jedna ;-) nejlépe...
Odpovědět
Profilova fotka
my mame za 10 teda, ale jsou bozske ;-) jsou z JMP http://jmp.cz/zbozi.php?id_sestavy=12...
Odpovědět
petris: my máme tu Sultan. Ale chce to vyzkoušet, jaký typ komu vyhovuje, mně třeba nevyhovujou pěnové, je fakt, že se to vytvaruje podle těla, ale většinou mi na tom vadí, že reaguje pomaleji při změně polohy, než třeba latexová
Odpovědět
a neproležejí se rychle ty sultanky, netuším jaká je to kvalita ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si koupili matrace v Ikei. Pořídili jsme si nakonec kombinaci 2x 90cm Sultan Herand (tuším) a na tom 180cm "krycí podložku" Sultan Tafjord (6cm studené pěny s pamětí). Je to dost měkké, ale úžasně pohodlné (konečně mě nebolí záda). A za 3/4 roku, co je s manželem používáme, nejeví známky proležení :-)
Odpovědět
petris: asi záleží, jaké sultanky vyberete, nám říkali, že třeba ty pružinové v těch pouzdrech vydrží ze všech nejdéle.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
zkus se mrknout na dřevočal matrace
Odpovědět
Profilova fotka
@monca332 @bilbery otázka je d roky stará.... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mám už 10 let matrace od výrobce Jelínek a spokojenost. Koupila jsem je i do postelí, které máme u našich a nakonec si je koupili i mí rodiče. Dělají i atypy a maj více potahů. Myslím, že úplně stačí ten základní, má v sobě integrovaný dřevěný rošt, takže matrace může přijít klidně na zem nebo na pevnou podložku. Není pod ni potřeba žádný speciální rošt. Obal se dá prát. Doporučuji si počkat, až budou mít akci 2. zdarma nebo tak něco.
Odpovědět
My máme z ikei za 3tis a super.
Odpovědět
Článek se načítá
Kvalitní matrace mají JMP a Dřevočal...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?