Jakou zvolit barvu nábytku do ložnice?

19. srp 2021190

Ahoj,

mám dilema. Nevím si poradit jakou barvu nábytku zvolit do ložnice - podlaha je světlá, ale dveře s obložkama tmavé. Přítel by chtěl tmavý nábytek, já se spíše přikláním ke světlejšímu. Nebo mám volit tmavší postel a světlejší (bílou) skříń? vůbec si nevím rady (to pro mě bylo jednodušší naplánovat snad kuchyň)

Líbí se nám postel MALM z IKEA (má jednoduchý styl, který preferuji) viz fotky. Podlaha je skoro stejně světlá jako v Ikea na fotce. Líbí se mi jak tmavá, tak i světlá postel.

Mockrát dškuji za radu a tipy

• @kel91  ja bych si vybral tu co se mne libi 😃

• My mame treba taky podlahu svetlou a tmave dvere a postel a nocni stoly budou svetle a skrin bila. Ale tohle uz je jen na vas, jak to zvolite a sjednotite. My chceme vse prosvetlit, mame loznici sice okolo 16m2, ale podkrovni.

• @geodett  no já bych brala světlou,a le přítel chce tmavší 😃

• Sponzor fóra
  • @makymj  já jem nad tím taky tak přemýšlela, ale zase jsem říkala, že ty tmavé doplnky, aspon mohu vždy změnit ( i ty světlé), ale tmavou skřín s postelí těžko budu měnit každý pul rok 😃

• My jsme vzali tu světlou 🙂 ale ještě je v krabici

• @kel91  A jaky bude zbytek domu? My se snazime zachovat koncept nejaky.

• @makymj   tak mámho laděný právě do hnědé, béžové - mám radši neutrální barvy

kuchyně je tmavší a prac. deska světlejší
    v obýváku je tm. hnědá sedačka a jinak bílý nábytek

dveře v celém bytě jsou podobného odstínu jako je kuchyň. linka

• @lisakstavitel  tak to se těším, až budete vybalovat 🙂 já potřebuju rozlousknout jakou barvu a pak konečně budeme taky řešit 😃

• @kel91  Mne je vic prijemnejsi ta svetla.

• @makymj  děkuji 🙂 rozhodnuto

• @kel91  a nemas kousek podlahy, ze by sis to k posteli prilozila? Pro me bylo peklo k podlaze doladit prakticky cokoliv. 🙂

• klidně bych dala tmavou postel jako dominantu a bílou skříň, aby splynula se zdí a byla nenápadná.

• @blahova_andrea  to jsem taky přemýšlela, ale nakonec z hlediska údržby bude lepší ta světlejší 😉

já už tmavou měla v bývalém bytě a už nikdy více 😃

• @bamak  právě, že nemám...přítel ten zbytek rozřezal 😃

• @kel91  ti chlapi.....

• Sponzor fóra
  • @kel91  já už tmavý nábytek taky nikdy nechci 😉 oni ti chlapi to mají nastavené trošku jinak, ale oni tomu úklidu pak většinou moc nedají 😬

• @bamak  no asi tak 😃
    @blahova_andrea  no právě, nechcu ani bílé, jelikož to mám v obýváku a taky pakárna 😃, takže bych volila zlatou střední cestu 😃

osttaním mockrát děkuji za rady 🙂

• @kel91  jo, bílá je taky pakárna, ale pořád vítězí nad tmavou 😬 střední cestu by mi doma chlap nenechal a z tmavé a bílé jsem si vybrala to menší zlo 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat