Je dostačující postel dlouhá 195 či 190 cm pro muže vysokého 178 cm?

Zobraz úvodní příspěvek
Máme menší ložnici, kde mezi posteli a zdí zbývá jen cca 50 cm, proto zvažuje koupit kratší postel. Bude postel 190 cm či 195 cm dostačující, když muž je vysoký 178 cm?
Odpovědět
1
2
jako teoreticky by to stačit mělo, teď záleží na tom jestli mi mu nebude vadit že mu občas koukat nohy z postele
Odpovědět
Podle mě rozhodně ne...:D já jsem jsem z toho byl na prášky jsme měli krátkou postel, furt mi čuměli nohy z postele :D
Odpovědět
No nevím, podle mě asi jo, musel by se možná krapet uskromnit ale myslím že by to zvládl :-D
Odpovědět
taky si myslím že by to zvládl, ale nebude to pro něj asi žádný med :-D ale podle mě si zvykne :-) :-D
Odpovědět
počítá se výška +15cm takže mělo
Odpovědět
Souhlasím s @bludicka64 , je lepší si koupit větší, určitě to bude pro muže pohodlnější:)
Odpovědět
Manzel ma neco malo pres 180cm a kdyz jsme meli postel (200cm) s pelesti z obou stran, tak mu to u nohou vadilo a spal uhlopricne, coz pak vadilo mi. Ted mame postel (200cm) jen s celem u hlavy a je klid. Ze mu obcas couha noha z matrace mu nevadi. Mozna zvazte i toto. Rodice maji loznici 35let starou a nevim proc je tam totalne atyp matrace. (Puvodne si psmatuju, ze tam byly ty tri dilne molitany.) Nove si pak museli nechat delat na zakazku.
Odpovědět
Podle mě je to tak no, když budete mít postel která bude mít jen čelo tak by mu to vadit nemuselo :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?