Kvalitní postel, barevné provedení. Kolem 10 000 Kč

Ahoj všem, přečetla jsem snad všechno možné i nemožné, prošla stránky snad všech výrobců postelí...a stále nemohu najít to, co hledám. Sháním kvalitní postel, barevné provedení - ořech (nejlépe ne ten úplně tmavý) , rozměr klasicky 180x200cm s vnějším rozměrem postele tak kolem 200x215cm (malá ložnice). Hlavně aby se jednalo o kvalitní postel, která pokud možno nevrže. Pokud někdo nějakou takovou máte, třeba už léty prověřenou, prosím, napište sem, děkuji !! Cenově tak kolem 10tisíc.
Odpovědět
Ještě mě napadá ... stylově se mi líbí třeba tato: http://www.nabytekriha.cz/bytovy-naby... , ale bohužel vnější rozměr je 202x234cm, což už je na naši ložnici hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
fangi: z vlastni zkusenosti mohu doporucit - podivej se ve svem okoli po nejakem truhlarstvi a nech si udelat masivni postel na miru. Je to nejlepsi. Taky to tak udelame
Odpovědět
ahoj fangi, podobne vyraba divano, len tam je cenova hladina trosku vyssia - zacinaju okolo 30k sk... skus pozriet - albero/spalne
Odpovědět
Godi1: Děkuji a jak to vychází cenově u truhláře? Myslíš, že do 15tisíc je to reálné?
Odpovědět
Dai: Děkuji, ale s cenou tak do 15tis Kč, lépe kolem 10tis Kč...bohužel víc rozpočet nedovolí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zkus www.jmp.cz
Odpovědět
Kristi: Děkuju, prošla jsem JMP snad stokrát a nic :-( Asi jsem moc náročná :-( Zrovna jsem napsala i do Bydlení v Praze... myslela jsem, že byste mi mohli poradit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
narocna nejsi, jen to co chces se pohybuje asi tak o tridu vys, cenove... jinak nase postel ma rozmery 206,5 cm x 215
Odpovědět
Jj, asi to bude tou cenou :-( Ale chtěla bych hlavně kvalitní matrace a to už by byla postel jako doost drahá, no ještě to promyslím. Děkuju za rozměr. V JMP jsem docela vybrala tuhle : http://www.jmp.cz/zbozi.php?id_sestav... ... ten obrázek s červenou stěnou...ale v ořechu...jenže jsem zjistila, že zrovna v tom ořechu místo toho skla, co tam je v čele, tam dělají jen černé sklo...kdežto u jiných tam dělají i bílé. To bílé sklo by se mi tam hodilo,ale černé nebo tohle průhledné vůbec. Njn, musím si přestat vymýšlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja chtela taky orech a mam NOCE, pac i u me postele delaji to sklo jen cerny, coz se mi vubec nelibi, ani jako za priplatek mi to nechteli udelat, paka... noce je ale moc hezka barva, lepsi nez na obrazku
Odpovědět
jj, to černé sklo jsem prostě nechtěla...to nechápu, proč to neudělají, přitom u jiných provedení klidně dělají to bílé... budu mít hned vedle vestavěnku z ořechu ... tak sháním ořech. Podlaha je taky ořech. Stěny světlé. Škoda, že u toho Říhy je ta postel vnějším rozměrem tak velká. Jen hloupej dotaz ... otočit plastové dveře u balkonu by asi nešlo, viď? Jakože mám teď pravé a byly by levé..bylo by to logičtější a v ložnici bych měla o moc víc místa...ta stěna je šikmá ( balkon trojúhelník)... ale to asi nejde :-D :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ted uz asi ne, leda novy balkonovky
Odpovědět
Článek se načítá
Ještě to promyslim :-) Je to náročný to vybírání 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vzdy, kdyz je clovek omezenej rozpoctem
Odpovědět
No jako.....mít rozpočet neomezenej, tak je to možná ještě horší...bylo by ještě víc variant a to by byl konec :-D Jdu taky něco dělat...děkuju a pa. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fangi: mrkni semka jeste: modernibyt/loznice a zkus se poptat na ceny
Odpovědět
kristi: jéé, děkuju ;-) je tam ceník, tak jsem mrkla... a je to lamino od 17tisíc do 30tisíc ]-( Akorát postel Marta za 10,5tisíce, taky lamino...možná ji znáš, mají ji na mraky obchodech...jako není špatná, ale já nevim, co to lamino, aby to nevrzalo a tak :-|
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 letech
já kupoval postel tady http://www.postelematrace.cz/, ale stála mě 15.000 a spokojenost, ale nevím odkud jste, je to Budějovicích
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?