Postel 160x200 nebo 180x200?

Dobrý den, doporučili byste mi spíš postel 160 nebo 180x200? Nevím, jestli 160 nebude až příliš malá (pro dva), spíš bych chtěla větší, ale izbu máme menší a obávám se, že by zabírala až příliš prostoru. Jaké máte dlouhodobé zkušenosti se spaním na 160 ve dvou? Díky :-)
Odpovědět
1
2
@doudelka55 Jako stačí to, ale do domu si dáváme určitě 180x200. Ten prostor navíc je znát.
Odpovědět
My teď v bytě máme 160x200 a spíme tam kolikrát 4 :-D do domu si ale budeme dávat 180x200 i proto, že na to máme uzpůsobený prostor. Vůbec jsme ale nevěděli, že v bytě máme "jen" 160ku, jinak by nám i stačila.
Odpovědět
pro dva je 180x200 minimum, my teď máme 240x200 s dvěma dětma a to je tak akorát.
Odpovědět
Určitě co největší, takže 180. Však ložnice je na spaní, tak ať ji klidně celou zabírá postel. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My dříve měli kvůli prostoru 160cm a nebylo to nijak hrozné, vyspali jsme se tam ve dvou v pohodě. Teď máme 180cm a už si nedovedu představit mít menší, ale asi je to i o tom na co je člověk zvyklý ;)
Odpovědět
za mě alespoň 200x200, taky jsem si říkala, že je to zbytečně velké, ale vyplatí se to, člověk se vyspí o hodně lépe.
Odpovědět
Ať ležíme kde ležíme, tak mě stejně manželka vykope tak, že mám prostoru pořád stejně. Máme doma 2 postele 140 a 180 a mi se zdá, že jsou velké stejně :D Pokud je místo dej 180.
Odpovědět
My máme na bytě kvůli prostoru 160cm a vyspíme se dobře, posledních pár měsíců je tam s námi i mimčo, ale do domu pořizujeme větší, je to prostě pohodlnější, když tam začnou přibývat i děti ;)
Odpovědět
Určitě si dejte 180x200, nic víc v ložnici skoro nepotřebujete...
Odpovědět
Dokud jsme nemeli deti, stacilo nam 160. Pak prvni spalo v postylce bez bocnice u me strany postele, ale prelezalo mezi nas. Ted s druhym jsme tuhle komplikovanost zrusili a spime vsichni 4 na 4luzku 280 sirokem (od zdi ke zdi, vetsi uz se bohuzel neveslo). Takze za me pro dva 160 staci.
Odpovědět
160.už jsme měli, teď 180 a určitě lepší.
Odpovědět
No my třeba zvažujeme 180 cm nebo 200 cm. 180 cm máme teď a je to dostatečné (jsme štíhlí), ale 200 cm na dovolené byl fakt úžasný luxus, máme rádi prostor. Plus syn zásadně nespí sám a možná s ek němu přidá druhé dítko :) Takže místo je potřeba.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak pro čtyři uz je to opravdu málo. :-D
Odpovědět
@doudelka55 pro dva je 160cm široká postel dostačující. Měli jsme několik let. Pak přibylo jedno dítě, pak další a to už je 160 málo:-). Pokud plánujete za pár let potomka, a vejde se vám 180cm, jděte do ní:-)...
Odpovědět
Dlouhodobě 160 úplně v pohodě. I s predskolakem😄
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 160cm a stačí to bohatě. Na dovolený je většinou 180cm a nějaký velký rozdíl v tom nevidím
Odpovědět
Profilova fotka
Mame 160, staci, ale je to nouzovka, manzel je veliky a dost me utlacuje 😉 + dite a je to maly. 180 jeslti se vejde urcite vemte.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 160, pro 2 stačí, ale v případě, že se k nám nasackuji oba kluci (4,5 a 2 roky), tak spíme s hlavami na nočním stolku. Dneska už bych koupila větší 😂
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě 180, pokud je na to místo. My vzhledem k vzrůstu máme i prodlouženou délku na 220, aby nečouhaly nohy 🙂
Odpovědět
My máme 180x220 cm. Máme oba rádi dost prostoru kolem sebe a manžel navíc chtěl, aby mu nečouhaly nožky z postele ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My meli 160 taky kvůli místu, no skákal k nám ještě pes 40kg a to už bylo dost těsný. Mně to jakž takž stačilo, manžel si připadal utiskovany a do nové ložnice jsme si pořídili 200x200. Takže jako stačí to, důležitější pro pohodli je dle mého matrace. A hlavně jestli se rádi trochu tulite, no. Pokud máte raději každý svuj prostor tak bych zvážila tu 180 a jestli se bude dát pohodlně postel prevlikat a případně kolem postele chodit jak potřebujete...Ono tancovat kolem potřeba úplně není, ale pokaždé se bouchnout taky příjemný není.
Odpovědět
Je-li to možné, vezměte 180 x 200, určitě se lépe vyspíte. V ložnici je nejdůležitější prostor postele, ne prostor okolo ní.
Odpovědět
Máme teď 160x200. Pro nás s manželem to stačilo v poho, ale jak přišlo dítko, šel manžel do obýváku na gauč. No a jak dítě roste a ,,cestuje,, po posteli, tak by i pro nás dvě bylo ok tak 200x200 😄. Do baráku pořídíme určitě širší postel. Takže pokud máte místo, dala bych aspoŇ tech 180x200, lepší zbytečně větší, než menší a zjistit, že vám je malá.
Odpovědět
@mysak124 tyjo 240 odkud ji máte? já už spím nohou vytlačená v dětské postýlce 😄
Odpovědět
dokud nejsou děti, je 160 v pohodě. Ted nám už nestačí ani ta 180tka. A plány, že ma díte svou postýlku Vám úplně s přehledem dítě změní (takže nespoléhat).
Odpovědět
Máme 160 cm, už 15 rokov, dieťa sme nikdy neučili spať medzi nami, vedelo, že má svoju vlastnú postieľku na spanie, takže nám to stačí v pohode.
Odpovědět
@henrieta18 Ja to syna ucit nemusela. Jen co se narodil, mel jasno, ze chce byt u maminky.
Odpovědět
Obdivuji vás, ze jste si děti naučili spát v postelích, náš malý naštěstí spí ve vlastním.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme 160cm ve dvou a vyhovuje nám to,jsme oba s manželem tulíci typy...miluju sice v hotelich velke postele,ale jen na rozvalení se a na tu teorii,v praxi se pak v noci v té posteli ztrácím a stále manžela hledám :-D Syn spal celej život ve své posteli,pes,kdyby mohl,tak by spal s náma v posteli rozvalenej tak,že by zabral valnou většinu postele a odsktrkal nás oba na noční stolky,tomu by byla i 160cm malá... ;-)
Odpovědět
@davex Vzdyt mamka s tatkou spolu v jedne posteli spi, tak proc by prcek mel byt od nich oddeleny? Az to mym detem nebude prijemne s nami byt, muzou jit spat do postele do pokojicku.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?