Prostěradlo pro vyšší matraci

Zdravím střecháčci, poradíte , kde koupit napínací prostěradlo pro matraci kolem 27 - 30cm výšky? Ikea a podobný mají jenom do 25cm. Děkuji
Odpovědět
Má je Matějovský, ale na mě je Matějovský drahý. Pak asi i na e-shopech, stačí pohledat. Já kupuji v Lidlu, mají je poměrně často.
Odpovědět
Profilova fotka
Kupovala jsem ho v XXLutz, jen uz nevim co to bylo za znacku.
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem na eshooech, normálně vyhledala podle rozměrů a výšky matrace... Kupuji u známé ještě prostěradla Dadka, sedí parádně...
Odpovědět
Kupovala jsem nedavno v Jysku a meli vsechny na vysokou matraci
Odpovědět
matějovský by mohl něco v nabídce mít..=)
Odpovědět
U matějovského najdeš... :)
Odpovědět
my máme z ikei a jsme spokojeni
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
my máme taky z ikei.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Narazil jsem na tohle téma zrovna při hledání povlečení na vysokou matraci. Pokud se sem dostanete jako já, tak nakonec jsem kupovala z Goldea, mají tam celou kategorii těchto povlečení
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Asi bych doporučil podívat se na internet. To je základ a jsem si jist, že něco najdeš. Pak bych šel vyzkoušet přímo do kamenné prodejny. Ještě bych ti doporučil přečíst si tento článek https://www.topspani.cz/clanky/vybere... pro nějakou pomoc s výbeřem. Věřím, že si poradíš a najdeš ideální prostěradlo. Hodně štěstí!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
My máme matraci tedy jen 22 cm, ale nechali jsme si šít na míru Jersey prostěradla u i-matrace
Odpovědět
My nakupujeme v matějovským taky, ale je to dražší...
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ted jsem objednávala na Dadka.cz a chránič matrace máme z 4home.cz, stačí na klasickou 180x200 je to na 30cm vysokou matraci
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?