Rolety den noc v jiné barvě než bílé

20. zář 2021120

Máte prosím někdo rolety den noc v jiné barvě než bílé. Zajímala by mě propustnost světla a třeba i foto děkuji.

• máme od fexi, zatemnovací antracit a jsme spokojení.

• @adula000  A to máte v celém domě? I třeba v kuchyni? Propustí to dost světla?

• @peta315  v kuchyni a obýváku máme svetle šedé, v ložnici tmavé

• Sponzor fóra
  • Pískové v ložnici, lepší foto teď bohužel nemám:

• Mame i svetly barvy a propustnost svetla je samozrejme horsi (propousti svetlo)... ale to je logicky 🙂slight_smile:

• @adula000  Taky jsem přemýšlela do kuchyně dát světlejší a do pokoju tmavší, ale není to pak zvenku blbe, že jsou každé jiné? 🙂

• @peta315  my máme ložnici na jiné straně než obývák s kuchyní, ale já v tom problém nevidím.

• @peta315  zdravím, mám světle šedé v kuchyni, slámové v obýváku a ložnici, synovy do pokojíku jsem dal světle modré.

• Máme melír do béžova, propustnost střední, ale máme je v obýváku, tak jsme nechtěli, ať je moc tma, když je zatáhneme třeba proti sluníčku, když svítí na TV. Zvenčí nejde večer vidět dovnitř vůbec.

• @demolitionman  Ta světle šedá se mi líbí. Dala bych i do ložnice a dětského pokoje. Myslíte že zastíní v noci pouliční lampu? Jinak úplnou tmu tmouci na spaní nepotřebujeme. Děkuji

• @peta315  odstínit odstíní, úplnou tmu z těchto rolet mít nikdy nebudete, ale když s tím počítáte tak jsou ok. Já je používám když spím po noční, nepotřebuji úplnou tmu, ale přes ty rolety je to hodně jemné tlumené světlo

• Dcera má v ložnici béžový melír (sever). V obýváku máme nějaký asi antracitový melír (jih). V ložnici prozatím zatemňovací závěsy. Béžové spíš zastupují závěsy na spaní. Tmavé v létě příjemně stíní. Kupovala jsem na zebrashop.cz

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat