Menu Forum

Vysoká matrace 200 X 220 líná pěna

28. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
Registrovala se 29. července 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 129 příspěvků. Má 1 přítele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
Registrovala se 29. července 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 129 příspěvků. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Hledám a nenacházím. Nenarazil jste na ně někdo, za nějakou rozumnou cenu? 70 táců se mi fakt dávat nechce emoticon
16. črc ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
Registrovala se 27. ledna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 214 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
Registrovala se 27. ledna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 214 příspěvků. Má 6 přátel.
 70,-?? to je prošito zlatou nití, ne? emoticon
Myslím, že za kolem 7-8tis. seženete dobrou, vysokou, 90x220cm. Fakt jí chcete vcelku? Má se otáčet při každém převlíkání postelí - jak s tím budete manipulovat? Nebo kdyby se náhodou jedna půlka proležela /nikdy nevíte/ - musíte vyhodit zbytečně celou.
I tedy kdyby tedy vkuse těch 200x220cm , tak do 20tis. se snad musíte vlézt v každém studiu, ne? Chce to vyzkoušet a poptat se na zkušenosti
16. črc ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smajlik345
3
Registrovala se 15. června 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 66 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smajlik345
3
Registrovala se 15. června 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 63 příspěvků. Má 15 přátel.
 @brokolicenoblhoch dobresny.cz já od nich mám s matraci jsem spokojená i když mi trvalo dlouho než jsem si na ni zvykla emoticon
16. črc v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
 @jarkalada O zlatě nic nepsali. Dvě máme teď a je to na prd, vadí nám ta škvíra uprostřed.

@smajlik345 Díky, kouknu.
16. črc v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ellendway
Registroval se 13. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 60 příspěvků. Má 2 přátele. Hoštice, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
ellendway
Registroval se 13. června 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 60 příspěvků. Má 2 přátele. Hoštice, Region Praha - východ.
 Osobně používáme matraci z JYSKu. Doporučuji to zajet vyzkoušet, koukejte hlavně na matrace z edice Gold F85 nebo vyšší. Pokud nebudou v akci, můžete se zeptat obsluhy, kdy budou. Většinou to ví na měsíc až dva dopředu.
16. črc v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
 @ellendway Tam mají taky délku jen do dvou metrů emoticon
16. črc v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ellendway
fotoportrét
fotoportrét
ellendway
 @brokolicenoblhoch Dokážou každou matraci udělat na míru. Je k tomu speciální ceník. Hlavně dokážou dát i solidní cenu.
16. črc ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis631
1
Registroval se 25. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
kubis631
1
Registroval se 25. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 108 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
 Nabízím za 37tis. tloušťka 40 cm kombinace taštičk. Pružin + HR pěna. Dodávka 12-14 týdnů.
16. črc ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
 @brokolicenoblhoch jinak tu míru vám ve většině obchodů udělají na zakázku, bývá to kolem 6-8týdnů. Obejděte, vyzkoušejte a poptejte se na slevy. Často se s tím dá trochu hýbat. V akci tyhle rozměry ale jinak nebývají.Každýmu vyhovuje matrace jiná, takže fakt jen zkoušet a zkoušet.
16. črc ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
 @ellendway, @jarkalada Tomu jsem se chtěla vyhnout, ale asi mi fakt nic jiného nezbude.

@kubis631 To je na nás dost dlouho.
17. črc v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubis631
1
fotoportrét
fotoportrét
kubis631
1
 @brokolicenoblhoch zjistím rychlejší cestu a dám vědět během pár dní, co by se dalo vymyslet.
17. črc ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
 @brokolicenoblhoch pokud za ní dáte víc než pár tisícovek, bez důkladnýho vyzkoušení bych to neriskovala. Jsou matrace vysoké měkké, že se do nich zaboříte jak do peřiny nebo naopak tvrdé. Prodávaj se různý. Kolikrát se hledá stejná výška pro pár, ale každou úplně jinou, protože prostě každej nemá ta záda nebo zvyky stejný. Někdo chce měkkou, že má bolavý kyčle, druhýmu by se dobře spalo na tvrdý zemi, no emoticon
17. črc ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smajlik345
3
Registrovala se 15. června 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 66 příspěvků. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
smajlik345
3
Registrovala se 15. června 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 63 příspěvků. Má 15 přátel.
 @jarkalada risk je zisk emoticon Já jsem si vždy řikala že matraci přes net..nikdy, ale nakonec to dopadlo tak že jsem stravila x hodin na netu a nakonec jsem koupila tu která mi padla jako první do oka. Ale snažila jsem se aspoň zjistit přes net jaka je. I když možna kdybych jsem si ji vyzkoušela někde v obchodě tak by mi netrvalo měsíc než si na zvyknu emoticon Ale mám nádherně měkkou z jedné strany a z druhé tvrdou jak bych jsem spala na zemi emoticon
17. črc ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
fotoportrét
fotoportrét
jarkalada
 @smajlik345 emoticon však ať si koupí kdo chce co chce emoticon nojo, tak taky co jinýho s ní, než si na ní zvyknout emoticon ale ty oboustranný jsou dobrý. I když když se matrace ale musí obracet, tak jeden měsíc spíte na tý tvrdý straně a další na měkký :- )))
17. črc ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matrachellocz
MATRACHELLO
www.matrachello.cz PRO

Interiér - nábytek, vestavěné skříně - Slovensko
PRO Shop: 28 inzerátů
16
fotoportrét
fotoportrét
matrachellocz
MATRACHELLO
www.matrachello.cz PRO

16
 @brokolicenoblhoch Dobrý den, dávám do pozornosti naši oblíbenou vysokou matraci HARMONIA https://matrachello.cz/matrace-matrachello-harmonia.html , je oboustranná, kombinace latex, HR pěna, líná pěna. Výška 26cm. Doba dodání do 30 pracovních dní. Rozměr 200x220cm víde do 20 000,- CZK.
18. črc v 08:17  •  www.matrachello.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
 @kubis631
@matrachellocz Dá se někde vyzkoušet? Myslím standardní velikost, ale stejné vlastnosti jako ta větší.

@jarkalada Tak bez vyzkoušení by to ani nešlo, na to se mám moc ráda.
18. črc v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matrachellocz
MATRACHELLO
www.matrachello.cz PRO

16
fotoportrét
fotoportrét
matrachellocz
MATRACHELLO
www.matrachello.cz PRO

16
 @brokolicenoblhoch Bohužel zatím nemáme kamennou prodejnu v ČR, všechny naše matrace lze vyzkoušet zatím jen na Slovensku.
18. črc v 15:39  •  www.matrachello.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
fotoportrét
fotoportrét
brokolicenoblhoch
2
 @matrachellocz Děkuji za info.
18. črc v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bladeii
Registroval se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
bladeii
Registroval se 18. února 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 8 příspěvků.
 70 táců je opravdu moc...
28. črc v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí