Otázky pro adminy...

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, potřebuji pomoct. Z ničeho nic mi nejdou vložit fotky do mého vytvořeného alba. Nikdy před tím jsem s tím problém neměla. Píše mi to :chyba při načítání...Fotky nejsou nijak zvlášť velké, proto tomu nějak nerozumím. Pomůže mi prosím někdo?
Odpovědět
Proto se divim adminum MS, ze vubec nejakou soutez vyhlasuji. Za a) to nema MS zapotrebi a za b) cesky clovek je vynalezavy, vycurany a stale ma potrebu si dokazovat, jak je “chytrejsi” nez ostatni. Pokud je to s registracemi doopravdy tak, jak pise @puhelin a @edcbubu pak bych se snad hanbou musel propadnout. Ze tem nove registrovanym neni hanba. Radsi ty ceny dat potrebnym nez vychcankum...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem tady sto let a ani jsem netušila, že se někde soutěží. 😂😂😂😂😂😂
Odpovědět
To som sa divil odkial sa nabralo tolko hlasov pre hole kriaky 😄 😄 A ze to niekomu stoji za ten "kavovar" 😂😂
Odpovědět
Dobrý den, kdy budou na modré střeše fungovat zprávy? Svítí mi upozornění na zprávu, bohužel po kliknutí se pořád dokola točí....
Odpovědět
@zmrz_lina napodobne =-) :-D
Odpovědět
@zmrz_lina Taky tak 😄
Odpovědět
@janamartish Přestalo fungovat přihlašení v palemoonu a abych něco napsal, či se podíval do fotoblogu, musím lezt přes FF. 18.2. to bylo ještě ok (byl jsem přihlášen) a asi včera či předevčírem se to rozbilo. Pro jistotu jsem dal poslední verzi 28.8.3, ale problém přetrvává. Můžete se na to podívat?
Odpovědět
Profilova fotka
@kopa @gepe @bayt napíšete mi prosím, aký prehliadač používate a z akého zariadenia pristupujete? Či mobil alebo počítač? Ďakujem 🙂
Odpovědět
@jana_martish Už to neřešte, pomohlo vymazání sušenek. Omlouvám se zbytečné otravování.
Odpovědět
@jana_martish Mozilla a oboje 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to funguje se srdíčky? Když přijdu o poslední, tak mi přibude od vás jedno automaticky??? Myslela jsem, že už prostě nemám nic ...
Odpovědět
Profilova fotka
@marvac tak by to malo byť, ale možno v novom designe sa to správa nejako chybne. Alebo ti niekto medzičasom poslal srdiečko späť? 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jana_martish : Ahoj, dnes jsem si všiml, že se mi v profilu rozhodil věk? Možná už je to nějákou dobu, ale já si toho všiml až nyní. V profilu mám věk správně, ale když na sebe kliknu v diskuzi, tak mi to ukazuje 50let.. Lze to opravit? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@garciaramon určite to opravíme :) a skúšal si si v nastaveniach profilu vek zmeniť? A napíšeš mi prosím vek, ktorý ti máme nastaviť? Prípadne, ak vek nechceš uvádzať, dá sa to samozrejme nastaviť aj tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_martish Ano, v nastavení profilu jsem věk zkoušel měnit, ale žádná změna 🙂 V nastavení profilu mám nastaven věk 30, ale když si na svůj profil kliknu třeba tady v diskuzi, tak tam vidím věk 50 let. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@garciaramon aspoň nateraz sme ti vek my nastavili, nech ťa nerobíme starším 🙂 vyriešime aj problém, kvôli ktorému sa ti zmena veku neukladala, aj keď si to v nastaveniach zadával. Ďakujeme, že si nás na to upozornil 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@jana_martish Děkuji moc 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Zdravím, z nějakého důvodu mi nejde založit album 😞 Co s tím? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
po delší době jsem zase zkusila novou verzi, a teď nevím, jestli s ní neumím zacházet, nebo má ještě stále mnoho těch "dětských nemocí". Asi dělám něco blbě, ale nejdou mi vyhledat fotoblogy, a to ani mých přátel, pokud nedali novou fotografii v posledních dnech. Nemluvě již o tom, že když něco hledám, tak odezva je asi 10 x delší, než u staré verze. Také se mi občas objevuje, že někdo z diskutujících je označen za neaktivního, i když s ním zrovna diskutuji
Odpovědět
Profilova fotka
@sniperka37 Ahoj, prosím, vyskúšaš to ešte raz? Mne to totiž išlo v poriadku, tak aby som mala aktuálne info pre kolegov. Ďakujem 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 Ahoj, prosím, opíšeš mi bližšie to vyhľadávanie? Cez čo ideš? Ako to tam píšeš? Ukáže ti chybu pri samotnom vyhľadávaní alebo prázdne okno alebo niečo iné? 🙂 O odozve vieme, na tom sa pracuje. A ak ti napadne, poslala by si mi prosím login používateľa, ktorého ti ukazuje neaktívneho, aj napriek tomu, že s ním diskutuješ? Ďakujem za všetky odpovede a prajem krásny deň. 🙂
Odpovědět
@michaela_recht Stále nefunguje 😞
Odpovědět
@michaela_recht Tak jsem si zaregistrovala druhý email a tam to funguje, takže chyba ve staré registraci?...
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_recht ahoj, kliknu v černé liště nahoře na fotoblogy, pak na přátele a oblíbení, napíšu jméno toho, čí fotoblog hledám, napíšu do okénka hledání - zkoušela jsem to do obou, i do toho černého nahoře, a i když je to někdo z mých přátel, které na staré MS normálně najdu, objevuje se mi buďto "žádné příspěvky" nebo se objeví příspěvky jiných jako odpovědi tomu, koho jsem zadala do vyhledávání
Odpovědět
Profilova fotka
@sniperka37 poslala som to včera kolegom, tak ti dám info alebo je prípadne možné, že to medzi časom už ide. 😄 Hneď, ako od nich dostanem odpoveď, budem písať 🙂
Odpovědět
Mně vadí, že když nahraju fotky a kliknu zpátky na celé album, tak se po nějakou dobu prostě nezobrazují s ostatními fotkami. Jako kdybych je nenahrála, a přitom tam jsou. Zajímalo by mě, jestli má někdo podobný problém.
Odpovědět
@bayt jojo stejný problém, nahrají se na pár vteřin se ukáží a pak zmizí
Odpovědět
Profilova fotka
vraťte prosím viditelnost loginů uživatelům zpět, nebo tu nikdo nezůstane 😭😭 viz můj příspěvek na hlavní stránce
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
jak si najdu konkrétního uživatele?
Odpovědět
Profilova fotka
@majanax Ahoj, dole v pätičke stránky, čiže na jej konci nájdeš možnosť "Seznam uživatelu" 🙂 Pripájam aj link: https://www.modrastrecha.cz/users_dir... 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?