Otázky pro adminy...

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte, potřebuji pomoct. Z ničeho nic mi nejdou vložit fotky do mého vytvořeného alba. Nikdy před tím jsem s tím problém neměla. Píše mi to :chyba při načítání...Fotky nejsou nijak zvlášť velké, proto tomu nějak nerozumím. Pomůže mi prosím někdo?
Odpovědět
1
9
10
Profilova fotka
Zdravím, u záložky přátel a oblíbených se mi stále ukazuje 20+ novych příspěvku a nechce to zmizet. Co s tím? Děkuji
Odpovědět
@michaela_recht jéé děkuji, tam jsem vůbec nehledala. Zlatá stará verze!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Ahoj nefunguje mi odkaz na moje kolekce - po kliknutí se mi zobrazí kolekce někoho jiného. Prosím o opravu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj stále mi nefunguje moje kolekce!! Mohli byste to opravit? Díky
Odpovědět
@michaela_recht dotaz začátečníka: proč při vyhledávání určitého slova ve fóru, se nedostanu proklikem na danou reakci, ale místo toho se dostanu na celou diskusi?? Člověk pak musí pročíst i tisíce reakcí aby zjistil, že to není ta správná odpověď, kterou hledal. Pak jsou tu zbytečně další a další duplicitní témata. Děkuji za reakci!
Odpovědět
Profilova fotka
@m2s mám stejný problém s tímto na modré střeše fungovat. Chybí i možnost vyhledat si určité slovo jen v konkrétní diskusi. Budu ráda, když se dozvím, že něco dělám špatně a ono to třeba jde...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
to zarovnani na stred a zluty pruh na krajich to je aprilovy zertik, nebo to tak ma zustat na porad? pruh mne nevadi ale to zarovnani na stred je sileny 🙂
Odpovědět
1
9
10
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?