Vánoční SOUTĚŽ: Ukaž svůj adventní věnec a vyhraj jednu z 5 cen!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zbývá už jen pár dní do Vánoc, tak proč si je nezpříjemnit vánoční soutěží? 😍 Ukažte svůj adventní věnec, který letos zdobí váš domov a vyhrajte jednu z 5 cen: 1. cena - meteorologická stanice EMOS E5201 stříbrná 2. cena - LED dekorace - 3 × svíčka hranatá 3. cena - Roční předplatné časopisu HOME bydlení (www.homebydleni.cz) 4. cena - Roční předplatné časopisu Recepty prima nápadů 5. cena - Roční předplatné časopisu Zahrada prima nápadů Jediné, co je třeba udělat, je do 22.12.2020 přidat přímo do této diskuse fotku svého letošního adventního věnce, případně se pochlubte celou vánoční výzdobou, kterou jste již připravili. Vytvoříme si tu krásné vánoční prostředí, ze kterého půjde klid a kouzlo Vánoc, a zároveň 5 z vás potěšíme malou výhrou. Všechny adventní věnce a výzdoby jsou jedinečné a pro každého je ta jeho nejkrásnější. Není jednoduché určit vítěze, proto jsme letos vymysleli následující určování pořadí výherců: 1. cenu získá soutěžící, který na fotku svého adventního věnce (nebo výzdoby) získá nejvíce označení Líbí se mi to. Výherci 2.-5. ceny budou určeni náhodným losováním. Podmínky soutěže: - svou fotku adventního věnce (nebo výzdoby) přidejte do této diskuse - každý se do soutěže může zapojit pouze jednou - soutěž probíhá od 1.12.2020. do 22.12.2020, do půlnoci - výherce 1. ceny bude určen počtem lajků na fotku a výherci 2.-5. ceny budou určeni náhodným losováním - vyhodnocení soutěže bude přímo v soutěži, nejpozději do 23.12.2020 - fotografie musí být autorským dílem soutěžícího (nebo musí mít souhlas k použití fotografie od autora) - výherce budeme kontaktovat prostřednictvím interní pošty na stránce - soutěžící zapojením do soutěže souhlasí se zveřejněním fotografie na FB stránce Modré střechy: www.facebook.com/modrastrecha.cz - kompletní podmínky soutěže naleznete na: http://www.modrastrecha.cz/cms/rules-...
Odpovědět
My jedeme jednoduchost🍀
Odpovědět
Profilova fotka
Náš nouzový věnec za nouzového stavu...co zahrada dala 😁
Odpovědět
Letos jsem tvořila.
Odpovědět
Letos jsem tvořila tento 🙂
Odpovědět
Krásný advent všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Dělaly jsme s 9 letou neteří pro celou rodinu 🙂
Odpovědět
Naše výzdoba a adventní věnec 🙃
Odpovědět
Profilova fotka
Máme doma dva a nevím jaký poslat 😂
Odpovědět
Letos jsme vyráběli s manželem 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Náš, s veverkou 😊
Odpovědět
můj netradiční vánoční stromeček, hezké vánoce všem
Odpovědět
Profilova fotka
Naše výzdoba a věnec v novém domečku 🎄✨
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Naše Vánoční výzdoba v novém domečku 🎄✨
Odpovědět
Profilova fotka
🌲❄️🌨️ krásny Advent vám všem
Odpovědět
Profilova fotka
Náš letošní, trošku jsem to neodhadla 🙈
Odpovědět
Náš ručně vyráběny adventní věnec, který máme umístěný uprostřed vesnice na náměstíčku😍🎄
Odpovědět
Manželka tvořila, rád bych ji překvapil. =)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a krásný vánoční čas🙂 Tak tady je můj, tedy náš, adventní svícen. Nepíši záměrně věnec, protože jsem letos zvolila variantu na dřevěném podkladu. Je to i proto, že máme velký stůl a hezky se na něm vyjímá. Vánoce miluju! Zdobím už od začátku listopadu🙂 tak třeba se na mě usměje štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teda jo
Odpovědět
Profilova fotka
Letos trochu jinak 🙂
Odpovědět
Adventní výzdoba v mém stylu
Odpovědět
Profilova fotka
Když je stres, tak potřebujeme hodně cukru, tak to letos máme všechno sladké💖 Dokonce i věnec může být takový✨ Se zdobením mi pomáhala starší dcerka😘 Druhý věnec je jednoduchý, ale s názvy piv🍻 Ale perníčky u dětí vedou😊
Odpovědět
Profilova fotka
Letos jsem dělala adventní svícen
Odpovědět
Profilova fotka
Letos jsem dělala adventní svícen
Odpovědět
❤️
Odpovědět
Tento rok sme prvy krat stavali stromcek uz na prvu adventnu nedelu a spolu s 5-rocnou dcerkou sme robili aj vyzdobu a je to super... teraz je viac casu na spolocne pecenie kolacikov 🙂 Krasne Vianoce vsetkym 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kpuctuha Teda vy jste se do toho opřeli! I s chaloupkou jste si dali práci! A jak máte lesklou tu polevu na perníčkách! Podělíte se o nějaký rodinný trik?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás tvořila dcera, tentokrát adventní svícen.
Odpovědět
My preferujeme svícen, letos ve staré formě na vánočku.
Odpovědět
Profilova fotka
@aloisie děkujeme🤗, poleva z internetu... Přidává se tam kukuřičný škrob. Jinak klasika:citron, bílek, cukr moučkový a gelové potr. barvivo✨
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?