Dřevostavby Burda - reference

Zobraz úvodní příspěvek
Máte někdo zkušenosti?Nenašel jsem vůbec žádné recenze.
Odpovědět
Tak uz mame za sebou hrubou stavbu a za nas zatím spokojenost. Chlapi jsou sikovni, na vsem se da domluvit a jde videt, ze vi, co delaji, Vse nasvedcuje tomu, ze se termin dokonceni stavby stihne, tak snad se stavba nejak nezadrhne... Celkove to pujde zhodnotit az na konci stavby, ale zatím jsme radi, ze jsme si vybrali Burdovi.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den,firma Burda se nám velice zamlouvá. Jdu jsi tady pro radu, ohledně projektanta. Měli jste svého a nebo od Burdu .
Odpovědět
Profilova fotka
@babetka666 my máme svého,ale nakonec s nimi stavět nebudeme
Odpovědět
@babetka666 Už jste s nimi komunikovali? Měli jsme vlastního projektanta, myslíme si, že výborně zpracovaný projekt, ale zádrhel se při přebírání dokumentace našel a muselo být doplněno ještě o statiku (možná dáno typem stavby). Zkusila bych se na ně obrátit, zda mají svého a ten má volnou kapacitu či co vám doporučí.
Odpovědět
Dobrý den , Recenze zde nám pomohli vybrat firmu co staví náš dům dokončení únor 2019 a proto jsme se rozhodli přidat naše zkušenosti s firmou dřevostavby Burda.Více než rok jsme hledali kdo nám dům postaví některé firmy byli z daleka a to jsme nechtěli z mnoha důvodů výběr se zúžil asi na čtyři v okolí Brna. Po první schůzce jsme měli jasno dřevostavby Burda na cokoli se zeptáme trpělivě vysvětlují , nikdy nebyli nepřijemní a to během celé výstavby, vždy vezmou telefon nebo volají zpět do několika minut .Do ted probíha vše bez problémů.Musím sice potvrdit zkušenost z jednoho příspěvku zde , že chlapi na hrubé stavbě docela relax cigo a káva dle info od sousedů ))) ,ale nám je to jedno stavba probíhá v terminu možná lepší než aby stavěli ve stresu .Zatím jsme rádi ,že stavíme s Burda drevostavby .Teď se dělají sadrokartony , elektrika tak uvidíme.Třeba naše zkušenost usnadní někomu rozhodování.
Odpovědět
@pavel119 i přes nějaké problémy nakonec naprosto spokojeně bydlíme skoro rok a jsme rádi za výběr firmy. Zatím jen začaly drhnout posuvné dveře, které jsem za 10 min po poradě s Burdovýma seřídil sám.
Odpovědět
@dertoas Dobrý den , zaznamenal jsem ze už bydlíte téměř rok v domě od burdu chtěl jsem se zeptat pokud již zazivate bydlení v zimě jaké máte dojmy ohledně zateplení domu a zvukové izolace mezi pokoji mám obavu jestli interier nebude hlavně zvukově hlučný u nás se teď finisuje interir a když jsem viděl ty příčky tak jsem docela nervózní jestli nebude slyšet každé slovo.Děkuji za zdělenou zkušenost. JELÍNEK
Odpovědět
Jinak až pomine největší frmol se stavbou chystám se dům nafotit a přidat fotky i z průběhu i po.Pokud má někdo zájem podam info jak vše probíhalo myslím .
Odpovědět
@babetka666 měli jsme od Burdu ale doporučuji svého.
Odpovědět
@pavel119 Takže po roce.. Zateplení super, dali jsme si klimatizaci vzduch vzduch a vytopi to celý dům, příště bych jen asi přidal vnitřní jednotku i do zadní části domu. Podlahovka se sepla tak 3x za zimu a spotřeba je luxusní. Teď v zimě se vlezeme do 2 tis měsíčně komplet za elektřinu a máme teplo. Co se týká hluku. Není to tak zlý, jak to vypadá. Televize v obýváku je hned za zdí v ložnici u hlavy a neslyším ji. Zvuk v pohodě. Spíš se nese hluk v konstrukci. To znamená, že když se víc zavřou vchodové dveře nebo posuvné vnitřní, tak to slyšíš všude.. Prostě to jde po kovových profilech, ale to je daný sádrokartonovou konstrukcí. Celkově jsem ale více nadšen než zklamán. Když čtu dlouhý vlákno o Rýmařovských domech, tak jejich problémy jsem vůbec nezaznamenal. Po roce nám ani nepraskají rohy v místnostech atd. Jediný co je ze začátku divný, že když opravdu hodně fouká, tím myslím vítr, kdy skoro padají stromy, tak slyším občas lupnuti v konstrukci, ale to je asi normální. Klidně se ptejte :-)
Odpovědět
@dertoas Dobrý večer , tak to jsou potěšující zprávy děkuji .A prosím to čerpadlo vzduch - vzduch máte kde ? U nás jen hlavní prostor propojeny obývak s jídelním a kuchyní máme ji taky .Já jsem nikdy v dřevostavbě nebydlel tak určité obavy z neznáma jsou .Ted bydlíme ve zděném domě a propustnost zvuku v interieru, hrůza .Chtěl jsem se ještě zeptat máte prosím podlahovku s elektrokotlem a mate ovládání teploty každé místnosti termostaty ovladané přímo v mistnosti nebo jen průtokem mechanicky ve skřínce , ptám se protože se nemůžu rozhodnout , kterou variantu ta první je dražší logicky jde mě o to jaké má kdo uživatelské zkušenosti .Děkuji za info .
Odpovědět
Profilova fotka
@lucienov dobrý večer, mohu se zeptat s kým nakonec stávite ? dekuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pavel119 budu se tesit na album :) my se snad konečně rozhodli že pujdem do dřevostavby a z okolí se nám právě Burda nejvíc zamlouvá :)
Odpovědět
@pavel119 Jednotku máme v obýváku (s kuchyní), když otevřeme dveře, topí to všude.. Jinak termostaty máme všude, přemýšlel jsem dlouho, jestli je dávat. Různě se píše, že je to hloupost, ale nevím, jsem spokojenej, ikdyž je to možná zbytečnost. Na druhou stranu, kdybych měl jen jeden v obýváku, kde topím klimou, tak by se kotel nesepl nikdy a v zadní místnosti by bylo pořád chladněji - teď mi to sice nevadí, ale až bude jednou obydlen dětmi, tak si můžou nastavit, co chtějí. Ale nemám s čim srovnávat.
Odpovědět
@lukim bydlím už 2,5 roku v dřevostavbě od této firmy.album v profilu,já mám kombinaci topení kabely+klimu a nadmíru spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@lukim nakonec budeme sami...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@dertoas Dobrý večer , mám ještě dotaz dům je hotovy , ale jsem překvapený, ze strop z půdy není ničím zaklopen proste vidím izolaci mate to také tak ? Děkuji za odpověď .
Odpovědět
@pavel119 Připlatil jsem si za pochozi půdu, takže mám střed zaklopen, ale je tam mezera mezi deskama a izolací a je to dobře. Už jsem tady v diskuzi četl, jak to měli celé zadělané a pak zjistili, že se tam sráží voda a je tam plíseň. Takhle to pěkně větrá a po plísni ani památka. Sice to nevypadá úplně nejlíp, ale hlavně, že to funguje.
Odpovědět
@dertoas Dobrý večer , děkuji za odpověď a zkušenost , mě se to právě také moc nelíbí mám to stejně kolem vstupu je asi 2x2 m pochází a zbytek volna vata .Tak mě jen zajímalo jak to mají vyřešené další majitele . Děkuji .
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel119 máme to samé a také od burdu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den , ráno když je kolem 0 stupňů tak nám na fasádě vystupují ty plastové kulaté hmozdiny , které drží fasádou polystyren děla to někomu ? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@pavel119 Dobrý den, ano, taky máme dům jako berušku, když klesne teplota. Nezjišťovali jsme, čím to je.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Máte někdo postavený dům a uz bydlíte nějakou dobu od firmy Burda? Děkuji za všechny informace
Odpovědět
@lukas_gryc Když si přečtete celou diskusi, tak několik uživatelů zde má již i několik let postaveno. Někteří mají dokonce i fotoalba s realizací. Pokud máte vyřízena všechna povolení a počítají s vámi, tak postaví odhadem za 6-8 měsíců.
Odpovědět
@lukas_gryc můžete se kouknout do blogu na postup stavby.bydlím 4 rok a zatím spokojenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Dobrý den, dnes jsem měl po delší době tu čest opět ladit náš dům, který stavěli Burdovi. Vůbec se nezměnili. Tím myslím svůj přístup k zákazníkům a to v dobrém slova smyslu. Opět byli velice seriozní, uctiví a hlavně šikovní. Vážím si jejich obětavé spolupráce a rád s nimi spolupracuji. Jejich přístup je vyjímečný a jsou schopni trpělivě vysvětlovat své postupy, aby zákazník pochopil co a jak oni dělají a hlavně proč. Máte pak sami možnost se rozhodnout jak daný problém vyřešit, protože vás seznámí s rozumnými a pochopitelnými metodami. Touto cestou bych jim rád poděkoval. Přispivatel
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
My se rozhodli pro Burdovi a vůbec nelitujeme. Výstavba včetně předání stavby trvala dle naší smlouvy 8 měsíců a vlastně většina výstavby probíhala v zimním období a covidkrizi. Burdovi jsou příjemní a na jakékoliv telefonáty ochotně a pohotově odpověděli. Mají kolem sebe šikovné a profesionální zaměstnance a řemeslníky, kteří nám bez problémů pomohli s našimi tzv. výmysly, jako např. nezámrzné baterie,montáž osvětlení, výstupky v koupelně včetně nalepení zrdcadla a jiné. Burdovi nám rádi pomohli s výběrem dveří a veškeré sanity, se vším kde jsme tápali a nemohli se rozhodnout. Stavbu nám zahájili v srpnu 2020 a v dubnu 2021 jsme se do nového nastěhovali. Předaná dokumentace byla také v pořádku a my v úterý 18.5. 2021 úspěšně domek zkolaudovali. Patří jim velké poděkování a Vám ji mohu vřele doporučit
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, Rád přidám pár zkušeností s firmou Dřevostavby Burda. Měl jsem vybráno několik firem, které splňovaly moje představy o dodavateli stavby. Bylo to těžké rozhodování, bez konkrétních referencí, bez zkušeností ve stavebnictví… Volba nakonec padla na Dřevostavby Burda. Nyní už můžu říci, že to byla šťastná volba. Po osmi měsících bydlíme, a i celá výstavba probíhala přesně podle dohody a v termínu. Vstřícný a hlavně seriózní přístup mě mile překvapil. Na čem jsme se domluvili, to na den sedělo. Můžu potvrdit, jak se píše v předešlých recenzích, že dokáží poradit a v klidu vysvětlit, i lidem stavebně negramotným, jak vše funguje a co je pro dům důležité. Stejný přístup měli i chlapi na stavbě. Za mě tedy, kdo se chystá stavět a hledá solidního dodavatele, Dřevostavby Burda můžu jen doporučit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Bydlíme v domku od Burdů (kousek od Brna) už šestým rokem a pořád jsme spokojení. Prvním rokem nám spadlo pár tašek ze střechy, jsme na kopci a někdy šíleně fouká. Do dvou dnů tady Burdovi byli a hned všechno uvedli do původního stavu. Teď budeme dělat pergoly a zase během chvilky poslali, co jsme potřebovali. Myslím, že po letech je to pro firmu výborné doporučení a my bychom se znovu nerozhodli jinak. V dnešní době je zázrak, když potkáte kvalitního dodavatele čehokoliv, i po té lidské stránce 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Dobrý den, s fimou Dřevostavby Burda jsem spokojený. Dobře odvedená práce, velmi solidní a vstřícné jednání. Trvalý přehled o průběhu stavby a nákladech. Mohu rozhodně doporučit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?