Dřevostavby MIDO s.r.o. - zkušenosti s firmou?

Ahoj, chystáme se s příltelem stavět rodinný dům a zatím nejvýhodnější cenovou nabídku máme od firmy MIDO s.r.o. Chci se zeptat, máte s touto firmou někdo zkušenosti? Předem díky za odpovědi :)
Odpovědět
Kupujeme od nich jiz postaveny dum, takze bohuzel zatim nemuzeme posoudit. ;-) Ale take bychom radi znali nejake zkusenosti s touhle firmou
Odpovědět
Zdravím zájemce o MIDO - dřevostavbu. Postavili mi rodinný domek 4+kk. Jejich cena byla nejslušnější. Výstavba trvala od srpna do ledna. Stavitel byl při jednání vždy vstřícný a snažil se vyhovět každému dodatečnému požadavku. V podstatě nemám žádnou negativní zkušenost. Bydlím zatím asi 2 měsíce a jsem spokojen. Výhodou je i platební systém, kdy se platí na etapy po vykonaném díle podle smlouvy, takže žádné platby předem. V důležitých uzlech používají kvalitní materiál, aby nemuseli čelit reklamacím. Samozřejmostí je i možnost změn v průběhu výstavby, pak je ovšem někdy nutno doplácet na nadstandard. Mám s nimi opravdu dobrou zkušenost a mohu je doporučit.
Odpovědět
Dobrý den.Stavime dům od firmy Mido s.r.o a můžu jen vřele doporučit.Výborná spolupráce pan vždy na tel a vždy se snaží s čímkoli vyhovět.Staví nám 4+kk a cena byla nejlepší ze všech.Nechali jsme si nadstandard a už se moooooooc těšíme na domeček.FIRMU MIDO můžu všem doporučit👍👍👍👍👍
Odpovědět
Profilova fotka
@tonda27 @iris25 To je ale zajimava nahoda, ze jste se oba zaregistrovali v cervenci 2018 a kazdy z vas napsal pouze jeden prispevek a to ten opevujici firmu MIDO. Asi jsem zbytecne paranoidni, ale uznejte sami, ze je to trochu zvlastni. Nemohli byste do svych profilu nahrat nejake fotografie ze stavby abychom videli ze domy skutecne existuji?
Odpovědět
Dobrý den, rádi bychom přidali pozitivní zkušenosti s touto firmou ! Slušné jednání,spolehlivost, ,snaha vyjít vstříc.... Stavěli nám 4+kk (2014 ještě pod jinou firmou) a zatím nemáme žádný problém! Takže za nás 1 :-)
Odpovědět
Chápu nedůvěru, takových reklam z vlastních řad firem je hodně. Při dokončení stavby jsem panu staviteli sám nabídl, že ho kdykoliv komukoliv doporučím, protože komunikace po dobu stavby byla na čtyři hvězdičky z pěti, když už bych chtěl být hodně kritický. Byl jsem požádán, abych svým hodnocením zareagoval na mail od verunky31, což jsem učinil. Můj dům stojí nedaleko Mor.Krumlova a během 14 dnů proběhne kolaudace. Jedinou věc bych firmě MIDO vytknul a to že nezajistí úpravy okolo domu, jako je dlažba, oplocení, vjezd ze silnice - to si musí objednatel zajišťovat sám. Také zahrada a předzahrádka je věcí objednatele. Firma MIDO postaví opravdu jen barák. Ale je v něm zatím dobře, přes venkovní teploty okolo 30 Celsiů, je uvnitř mezi 22 až 24 stupňů. Fotky klidně dodám, mám jich z celé výstavby, krok za krokem asi 200, ale zatím se mi nechce se tím zabývat. Kdo chce ať věří, kdo ne, má na to právo. Kromě jiného jsem staviteli povolil, aby v případě opravdového zájmu si můj baráček 4+kk+G mohl zájemce prohlédnout na místě. Toť vše pro jakudu, pro zhotovitele jsem udělal jen to, co jsem slíbil.
Odpovědět
Dobrý den, máme od firmy MIDO, s.r.o postavený domek 3+kk v Komořanech a můžeme jen doporučit. Vše je naprosto v pořádku, baráček nemá chybu, bydlíme zde již rok. Co se týče komunikace tak jsme byli velice spokojení - vše s námi řešil p. Skřepek. Kdykoliv jsme potřebovali něco změnit nebo naopak přidělat tak nebyl problém. Přidávám pár fotek, které mám v telefonu. Později přidám více rozfocený dům.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících
@verunka31 Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli jste se nakonec rozhodli pro firmu MIDO a jaké jste měli zkušenosti Dekuji
Odpovědět
@vaskebovak dobrý den,mohla bych se zeptat na zkušenosti s firmou MIDO,klady i zapory.Dekuji
Odpovědět
@iris25 dobrý den,mohla bych se zeptat na klady a zápory firmy MIDO?Jak dopadla stavba domečku,byla i nějaká reklamace?
Odpovědět
@kotlantos dobrý den,mohla bych se prosím zeptat na zkušenosti s firmou MIDO?Byly nějaké nedostatky popřípadě reklamace?Dekuji
Odpovědět
Dobrý den s baráčkem jsme velmi spokojeni.Žádný problém nebyl.S Firmou Mido jsme byli velice spokojeni.
Odpovědět
Článek se načítá
@slunicko1234 Dobrý den, bohužel nám nepřiklepli hypotéku. S panem Skřepkem jsme měli pouze dvě schůzky a firma na nás působila seriózně. Víc bohužel nemůžu posoudit.
Odpovědět
@tonda27 Dobrý den,chtěli bychom stavět s firmou MIDO,je možné se s Vámi domluvit na prohlídce domu?Dekuji
Odpovědět
@iris25 Dobrý den,děkuji za odpověď.Bylo by možné se s Vámi dohodnout na krátké obhlídce?Dekuji
Odpovědět
@slunicko1234 Osobní kontakt přes weby a sítě neposkytuji. Můžeme se domluvit na prohlídce přes kontakt, který získáte od p.Skřepka.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Bydlíme s nimi 2 roky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Firmu MiDo můžu doporučit, nyní jsme ve fázi dokončování stavby 4+kk. Všechno co jsme řešili s panem Skřepkem bylo vždy rychle hotové, sám přichází s nápady jak dostat to nejlepší v poměru cena/výkon. Venkovní práce sice MiDo přímo nedělá, ale zajistili mi vše co jsem chtěl, terénní úpravy, plot, ČOVku,...., cenově také patří ke špičce.
Odpovědět
Byl jsem se na jeden dum divat, kvalita asi ok... vymalby nic moc ale mozna si poskodil pan po predani sam.. Kazdopadne jedna vec me zarazila, a to ze nefungovalo podlahove topeni v koupelne. Udajne to zjistili az potom co udelali dlazbu atd a misto podlahovky tam dali nejaky panel na strop. Za me celkem neprofesionalni. Dale se mi nelibi jejich skladby sten, kdy je to celkem na hrane. Ale pan byl spokojeny a pana Skrepka vychvaloval.
Odpovědět
My jsme s MIDO jednali a pristup maji opravdu skvely. Pokud bychom sli do drevostavby, tak jsem sli pravdepodobne, diky pristupu pana Skrepka, do MIDO. Nakonec jsme se ale rozhodli pro zdeny dum.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@vetor3x Dobrý den, u pana Petrželky se tato oprava udělala v rámci domluvy s investorem, po zvážení všech faktoru jsme se dohodli na co nejméně invazivní možnosti. Pokud by s touto možnosti nesouhlasil, určitě bychom volili jiný postup. O dalších detailech naší stavby se s vámi rád pobavím osobně. Ne vždy navýšení tloušťky EPS/minerální izolace znamená lepší vlastnosti domu. S pozdravem, Václav Skřepek, jednatel MIDO sro
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?