Dřevostavby My Home, stavěl s nimi někdo?

24. zář 201770

Stavěl někdo prosím s nimi domeček ?

 • Ano, s firmou Dřevostavby My Home, těsně před započetím naší stavby převedenou z fyzické osoby – pana Šimka na s. r. o., jsme realizovali náš rodinný domek. Už téměř rok řešíme desítky vad stavby způsobených tímto zhotovitelem. Nejprve bylo předání stavby zpožděno o 3 měsíce a pak se desítky věcí začali rozpadat. Kdokoliv ze stavařů viděl tyto detaily, nevěřil svým očím. Skončilo to posudkem soudního znalce, který vyčíslil škody na stovky tisíc korun. Celkem asi 15 % z celkové ceny stavby. Zhotovitel zatím neopravil nic. Asi o tři věci se pokoušel, ale skončilo to tím, že stav ještě zhoršil. Nyní jsme zjistili, že zhotovitel nám opakovaně lhal, nedodržoval projektovou dokumentaci a jím použité levnější a zcela nevhodné materiály skrýval před stavebním dozorem. A lže dále. Už to došlo tak daleko, že co řekne jeden den, druhý den už neplatí a je to údajně jinak. Nakonec to skončí u soudu, protože zhotovitel se nyní chová jako malé dítě a většinu problémů nechce uznat ani přes jasnou definici závad soudním znalcem. Najde se ještě někdo, kdo by s nimi stavěl a následně chtěl finančně podporovat právníky a české soudy a roky řešit chyby a cílená stavební zvěrstva této společnosti?

 • Náhodou jsem našla toto diskusní fórum, řešíme s manželem zrovna živý plot🙂. Na tuto reakci drevaka musím reagovat, protože se buď spletl nebo je to konkurence - od firmy Dřevostavby My Home máme postaven domek /viz poslední realizace v jejich referencích na webu/ a jednoznačně bychom s nimi šli do toho znova. Vyšli nám vstříc třeba ve vlastní dodávce zařizovacích předmětů a stavba pokračovala i když se nám hypotéka na měsíc zasekla.
  Vlastně jedno negativum to mělo - stavba byla předána o 5 dní později oproti smlouvě o dílo. Jako kompenzaci si nic neřekli za provedené přípojky k domu.

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Sponzor fóra
 • Má prosím někdo další referenci na společnost Dřevostavby My home? Idálně někdo, komu by nevadilo se po mailech podělit o zkušenosti?

  Na internetu je hodně kladných ohlasů, ale všechny jsou 2-3 větné a dost podobné. Dokonce od diskutujících, kteří vždy na foru napsali jen tento kaldný příspěvek a nic jiného. Působí to dost nedůvěryhodně

 • Podíleli jsme se na několika realizacích této firmy, nevšiml jsem si nějakého očůrávání na materiálu atp. Za mě solidní zpracování, solidní jednání 😉

 • Pan Šimek mi dozoroval stavbu a to co výše popisuje drevak se mi nějak nezdá. Mám poměrně hodně zkušeností ze stavebnictví a detaily, které jsem s panem Šimkem řešil byly opravdu na vysoké úrovni. Nepředpokládám, že člověk s tolika zkušenostmi by dělal takovéto školácké (prasácké) chyby.

  Pane drevaku, našel jsem si Vaší totožnou recenzi také na portálu Nejremeslnici a z fotek, které tam máte, se v mnoha případech nezdá být relevantní, že se jedná ve všech případech o novostavbu. Už to mi přijde zvláštní.

  Nechci soudit ani jednu stranu, ale nějak se mi to celé nezdá. Může autor příspěvku napsat kde se tato realizace nachází? Rád bych si tyto informace ověřil.

 • Mám pozitivní zkušenosti se stavbou od firmy Dřevostavby my home. Též vše dopadlo na jedničku - i my jsme měli předání o 3 dny spožděné, ale to neberu jako problém.

 • S touto firmou máme pozitivní zkušenost. Nám se teda stavba zpozdila o týden, ale za to nám zdarma nainstalovali světla po celém baráku. Plus pro nás byli platby zálohově.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat