Ekonomické stavby

Profilova fotka
Máte někdo zkušenosti s firmou Ekonomické stavby, konkrétně s financováním Nulová hotovost, mladá rodina. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Na to nepotřebujete zkušenosti,stačí minuta googlování. Bez hotovosti a potřebných příjmů dům nepostavíte, a s ES už vůbec ne.
Odpovědět
https://www.modrastrecha.cz/search/?q...
Odpovědět
Profilova fotka
A doporučíte mi stavební firmu, přes kterou se dá stavět i svépomocí? Ideálně pardubický kraj
Odpovědět
@marta_kubickova Cože? Pokud stavíte svépomoci, žádnou firmu nepotřebujete. A pokud máte 0 vlastních prostředků, tak nedostanete ani žádnou hypotéku atp. Takže se do ničeho raději nepouštět.
Odpovědět
Profilova fotka
Chci stavět jen částečně svépomocí, netroufneme si na všechno . Proto se ptám, jestli znáte firmu, kde se dají tyto věci kombinovat
Odpovědět
@marta_kubickova Řeknu to opět, pokud máte 0 vlastních prostředků, nic dělat nemůžete. Vaše jediná možnost by byla stavět čistě svépomocí či průběžně podle toho, jak se vám podaří uspořit peníze z měsíce na měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
A kdo psal, že nemám vlastí finance ? Já se předtím jen informovala na ten program, opravdu jsem si našla jací to jsou podvodníci a dávám ruce pryč 😉
Odpovědět
Píšete "nulová hotovost"...
Odpovědět
Marťo naši známí s ES neměli dobré zkušenosti, nedrželi termíny a navýšila se celková cena.
Odpovědět
@marta_kubickova ale jinak je možné vyžádat si od nich katalog, pošlou ho zadarmo a v něm je spousta inforací a kontaktů 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@marta_kubickova Dobrý den, nedávno jsme se spol. EK dostavěli rodinný dům s programem nulová hotovost. Celkově bych EK nedoporučil a určitě se vyhněte programu nulová hotovost. Pokud nemáte žádné peníze hrozí dluhová spirála. Nám se to nestalo jen díky penězům, kterých se nám dostalo během stavby z jiného zdroje. Velmi špatná komunikace, velmi špatně vypracované financování etap stavby, nejasné termíny. Celkově se to velmi špatně shrnuje, dojem je však spíše negativní. Pokud budete chtít konkrétní detaily, rád zodpovím. Nicméně velmi doporučuji vybrat jiného vendora.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?