Ekonomické stavby - stavěl jste s nimi někdo?

13. úno 20211780

Ahoj, vím že ty diskuze tady už byly, ale jsou prázdné víceméně a dost staré, zajímá mě, jestli má někdo aktuánlí max rok/dva starou zkušenost s touto firmou, četla jsem pár diskuzí mimo, ale jsou takové všelijaké, některé dobré a některé ne, tak mě zajímá, jestli má někdo osobní zušenost odsud. -Moc děkuji

 • Dobré recenze nenajdete protoze se moc nepíší. Většinou lidé píší když mají špatnou zkušenost když mají dobrou není důvod psát. To je nevýhoda diskuzí

 • Tak teda napíšu něco já, mám s ekonomickými stavbami dobrou zkušenost, jelikož jsem s nimi nestavěl a to jsem udělal dobře.
  Ale souseda zamotali do spleti půjček a překlenovacích úvěrů, zapůjčených přímo majitelem ekonomických staveb, aniž by něco postavili, že nakonec o ten pozemek přišel a nyní jej vlastní ekonomické stavby.

  Ale o lichvářských praktikách této firmy lze dohledat spoustu informací.

 • ja bych se firem, ktere v prvni rade nabizi levnou stavbu vyhnula. Zavani to tim, ze nabizi levne stavby na ukor kvality...a kde mate jistotu, ze stavba bude ve vysledku levna? casto slysim, ze si lide neberou architekta, aby usetrili, protoze architekt je drahy... ve vysledku daji za predelany typovy projekt 2x vic... kvalitni projekt neni, ale aspon usetrili, si mysli... podobne to bude i s tou firmou, ne?

 • Sponzor fóra
 • nikdy více,kolegyně s nimi loni dostavěla a je nešťastná,z levného mini domlu je předražený a za ty peníze co jim nakonec dala by postavila palác....přesně jak se píše více,lichváři hadr....

 • osobní zkušenost nemám ale řekl bych že toto hovoří za vše http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/3772-reportaze/?sekce=13&clanek=2896

 • Určitě bych si od nich nenechala dělat financování stavby, tím jsou proslulí.Jinak na výstavbu si většinou najímají místní firmu, takže zase záleží na koho narazíte.Spíš bych se poptala v místní ověřené stavební firmě za kolik by vám byli schopni domek postavit. 😉

 • My prozatím dobrý, ale jsme na začátku, dělají nám desku a obvody. Zatím je to dobrý, vše dělají za nás, my to jen kontrolueme a čekáme co bude. Doufáme, že to bude ok, komunikují s námi, vycházíme si vstříc, stavbu konzultujeme. Čeká nás zase kontrolní den, tak tam si povíme víc. Je fakt, že mají najaté místní firmy, s tím souhlasím, ale nemám s tím problém. my máme partu dobrou.

 • @netrvalka  vyznieva to, akoby si robila pre nich volavku...poskytni fotografie a miesto, kde staviate. Nick založený teraz v záŕí 2016

 • @topvideo1  navíc takhle napsaný příspěvek 😃 jak kdyby ho napsal stroj 😃

 • @xajaneckova  

  Dobrý den, není. V ES používají vystudované architekty, každý projekt realizují klientům na míru. Skvělou možností je navštívit bydlící klienty a vidět postavené domy.

  Přejeme pěkné dny Tiskový servis ES

 • @agness409  

  Dobrý den Agness, Váš příspěvek působí velmi nevěrohodně spíše jako pomluva. Jistě pro Vás nebude problém napsat nám jméno Vaší nešťastné kolegyně a zeptat se u této na klientské číslo. ŽE ?

  Velmi snadno lze ověřit, že ES staví domy v nižší cenové relaci při srovnání s ostatními velkými staviteli. A předpokládáme, že každý sobě vybere tak velký dům jaký potřebuje. Asi si Agness nekoupíte malý kabát a nenadáváte na krejčího. 🙂

  Pokud by nějaký klient v ES zjistil, že postavil jiný dům nežli potřebuje může využít mimořádného programu a dům vrátit a následně postavit nový.

  Přejeme pěkné dny Tiskový servis ES

 • @ctg  

  Dobrý den ctg,
  bohužel dnešní svět není stavěný na povrchní vnímání informací. Ne každý kdo se postaví před kameru, či přihlásí do diskusního fóra mluví nutně pravdu.

  O této reportáži dávno konstatoval soud, že informace poškozující ES byly zcela nepravdivé.

  Přejeme pěkné dny Tiskový servis ES

 • @citun  

  Dobrý den Citun,
  zkuste vysvětlit kde spatřujete nebezpečí financování od ES. Na oplátku Vám pak vysvětlíme jaká velká nebezpečí skrývá vyřizovat hypotéku odděleně od stavby.

  ES staví své domy vlastními výrobními skupinami. Na každou stavbou provádějí znalecký posudek. Naprostá většina staveb je stavěna v kvalitě výrazně převyšující standart českého trhu. To také opakovaně potvrzuje německý TÜW.

  Přejeme hezké dny Tiskový servis ES

 • @tiskovy_servis_es  pokud reportaz nemluvi pravdu a uznal to soud, tak prosim vlozke prispevek s naskenovanym rozsudkem soudu, kde jste spor vyhrali a bylo uznano, ze vas cerne ovce poskodili.... dekuji

 • @tiskovy_servis_es  Dobrý den, Vaše poznámka ohledně toho, že německý TUV potvrzuje, že naprostá většina staveb je stavěna v kvalitě výrazně převyšující standard českého trhu, mě zaujala. Můžete to doložit nějakou zprávou od nich? Jak TUV definoval "český standard trhu"?

  Díky.

 • Sponzor fóra
 • @tiskovy_servis_es  
  Prosím o odkaz na rozsudek, vaše tvrzení je bez důkazů poněkud bezpředmětné.

 • @mitote  

  “pokud reportaz nemluvi pravdu a uznal to soud, tak prosim vlozke prispevek s naskenovanym rozsudkem soudu, kde jste spor vyhrali a bylo uznano, ze vas cerne ovce poskodili.... dekuji”

  Dobrý den Mitote,
  rozsudek v plném znění obsahuje mnoho citlivých osobních údajů lidí, kteří na kameru řekli zjevné nepravdy. Bylo by neetické rozsudek zveřejnit na internetu. Na základě četných žádostí zde jsme požádali ES, o možnost zveřejnění, alespoň vybrané části rozsudku.

  Již dnes je však možné rozsudek v plném znění přečíst na každé pobočce ES.

  Pěkné dny TS

 • @citun  

  “Jen jsem trochu googlila a děkuji nic vysvětlovat nechci.”

  To je právě Citun ta velká škoda, že nechcete žádné vysvětlení. Uzavírat se před všemi informacemi vede jen k demagogii. Tak kdyby přece jen posíláme několik let starý odkaz, který Vám řekne jak to bylo doopravdy. 🙂

  Hezké dny TS

  https://www.evernote.com/l/AZfg6Ir4NqJI-a0BMdnI2gvpDWFOXa4dXXA

 • Dnes jsem v TV - ach ten propadený a odsouzeníhodný pořad černé ovce - reportáž o společnosti AAA auto. A hned jsem si vzpomněl na praktiky ES ....no myslím, že tady už nic nezachráníte, tak možná zabojovat na jiném poli..

 • @fotrtom  

  Dobrý den Tome, děkujeme za Vaše doporučení jít někam jinam. Pokud Vám to nebude úplně vadit, zůstane ještě zde. 🙂

  Vy sám máte nějakou konkrétní zkušenost se stavbou domu s ES ? Něco konkrétního o čem můžeme mluvit ?

 • @tiskovy_servis_es   A jak jste přišel nato, že máte jít jinam? Čtete mezi řádky? Pokud Vám toto jde líp než stavba domu možná by stálo za zvážení se tomu věnovat 😃 . Píší,"že tady už nic nezachráníte, tak možná zabojovat na jiném poli.." A myslím, že to co zde provádíte jsou pravidelné pokusy o obnovení diskuze, aby ES byli opět trošku vidět i za cenu že i blbá reklama je reklama. A zkušenost mám - sice starou cca 5 let a postačující. A na stavbě mého domu (nestavěl jsem z RD 🙂 ) jsme měl dělníka, který pro tuo nepopulární vaší společnost pracoval a on vyprávěl. Co to psát nebudu, nemám to pochopitelně ověřeno, ale neměl jsem důvod mu nevěřit. PS.: na vaše otázky jsem odpovědel...PS2: toto je můj poslední příspěvek v této diskuzi, takže již není nutno na něj reagovat.

 • @tiskovy_servis_es  Jestli firmě ES škodily odsudky zdejší komunity, pak to, co předvádí uživatel "tiskovy_servis_es" je podle mě pro firmu ES zcela likvidační. To je tak blbé PR, že to snad musela na ně nasadit konkurence. Jestli něco nesmíte v PR udělat, pak je to utřít potenciálního zákazníka za jeho názor a bohorovně tvrdit: "Nám je úplně šumák, co si myslíte, pravdu máme my." Protože potenciálnímu zákazníkovi je z toho zcela zřejmé, že stejně utře firma jeho, pokud by se stal zákazníkem skutečným a došlo k jakémukoliv rozporu, k němuž na každé stavbě s jakoukoliv firmou dříve nebo později dojde.

 • @viados  to je ale už dávno jasné, že se někdo ES takto geniálně mstí a znemožnuje jí, naprosto skvělý nápad jak mediálně znemožnit firmu, která se již sama znemožnila skutky.když si dáte na netu do vyhledávače Ekonomické stavby, tak se ukáže toto tady vše.už jen naprostý šílenec by uvažoval,že by s takto mediálně známou firmou chtěl cokoliv mít společného. pokud by to ale snad opravdu dělala sama firma ES, tak je to taky dobře, jen víc příspěvků od "tiskového servisu" at to vejde v širší známost na netu.

 • @joy_  

  Dobrý den JOY děkujeme také za Váš náhled na věc. Jaké jsou Vaše reálné zkušenosti se stavbou domu od ES. Také Vám vyprávěl nějaký dělník ? Rádi poznáme o jakou znalost opíráte své názory.

 • @tiskovy_servis_es  Neni to trochu pres caru se do @joy  opirat, jestli ji take vypravel nejaky delnik? Jako sorry, ale takove vysmivani se zdejsim uzivatelum je dost sila. 🤔

 • @tiskovy_servis_es   před reálnými zkušenostmi nejdříve dávám přednost informacím a to o všem, nejen o tak zásadní záležitosti jako je stavba domu, pečlivě vybíráme firmu , čteme, ptáme se, zjištujeme..a naštěstí je tady internet a výměny zkušeností s ostatními, takže nás tato pečlivost při výběru uchrání před reálnými zkušenostmi s firmami, o kterých je možné si zjistit na netu, jak probíhaly reálné zkušenosti jejich klientů.a kdyby nám to náhodou nestačilo, tak máme to štěstí, že se jedna taková firma rozhodla se ve zdejším foru, navíc ke všemu, co už o ní na netu existuje,se naprosto znemožnit ,anebo to za ní dělá někdo, kdo ty reálné zkušenosti s ní nejspíš má.je to jediné vystvětlení, toho co tady předvádíte.a to je dobře, o to méně bude lidí s těmi reálnými zkušenostmi. chyby může udělat každá firma, dopad to má na její dobrou pověst, ale to se dá s pokorou k tomu napravit, vzít si z toho ponaučení a to dobré jméno si zas budovat, možná se to podaří. ovšem to co děláte tady, tak to je jen rozmazávání již podělaného a absolutně žádný respekt k těm, kdo na to reagují. tudy cesta k možnosti zlepšit si pověst a dobré jméno nikdy vést nemůže, takže můj dojem je, že to dělá někdo velmi chytře, aby firmu znemožnil. at je to jakkoliv, je to dobře, at si tohle vše přečte co nejvíce lidí, kteří by jen zauvažovali vybrat si takovou firmu.jen pište dál, zůstane to tady uchováno a každý kdo si vyhledá Ekonomické stavby, bude to mít k dispozici

 • V dnesni dobe si vybrat takovy domecek je uplne bez starosti, jeste kdyz si vyberete primo z jejich projektu, to je pak uplne snadne 🙂 a ze ty projekty maji hodne vymakana 🙂)

 • @lenlentak  Ano, čerstvě registrován, jistě jen proto, aby jste nám sdělil Evangelium o ES: 😃 😃 😃

 • @lenlentak  a navic je prakticky zadarmo, ES vse zaplati za klienta, no neberte to 😃

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat