Menu Forum

Euroline - bungalov 1271

(cz & sk)
2. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
matolanza
Registroval se 12. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 5 příspěvků. Region Senica.
fotoportrét
fotoportrét
matolanza
Registroval se 12. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 5 příspěvků. Region Senica.
 Prosím Vás stavia niekto, alebo nepoznate niekoho kto stavia od euroline - bungalov 1271. Ďakujem veľmi pekne
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1272.html#
13. srp 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. říj 2012 v 00:49 • brigith
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
Registroval se 11. prosince 2013 na modrastrecha.sk. Přidal 2 příspěvky. Region Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
Registroval se 11. prosince 2013 na modrastrecha.sk. Přidal 2 příspěvky. Region Topoľčany.
 zdravim, neviem ci je to este aktualne ale my sme zacali stavat ten to dom min rok. V akom ste stadium vystavby Vy?
26. pro 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lula26
Registrovala se 27. října 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
lula26
Registrovala se 27. října 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek.
 @tomkuc pozdravujem. Aj my chceme stavať tento dom. Aké máte skúsenosti a ako ste ďaleko. My ho chceme stavať z porobetónu. Vy ako?
2. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janulikk
Registroval se 6. června 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 652 příspěvků. Má 2 přátele. Trnava, Region Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
janulikk
Registroval se 6. června 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 652 příspěvků. Má 2 přátele. Trnava, Region Trnava.
 na mape realizovaných stavieb je minimálne v Jaslovských Bohuniciach emoticon
od Senice na skok emoticon
2. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
 @lula26 zdravim, mame hotovu hrubu stavbu, pod strechou, bez okien. Staviame z tehly, chceli sme vediet a vidiet nazivo dispozicne riesenie a nastastie sme nasli uz zabyvany tento isty dom v Alzbetinom Dvore. Po navsteve len kratko, waw! Tak a nijak inak.
2. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí