Menu Forum

Euroline - bungalov 1271

(cz & sk)
11. říj 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
matolanza
Registroval se 12. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 5 příspěvků. Region Senica.
fotoportrét
fotoportrét
matolanza
Registroval se 12. srpna 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 5 příspěvků. Region Senica.
 Prosím Vás stavia niekto, alebo nepoznate niekoho kto stavia od euroline - bungalov 1271. Ďakujem veľmi pekne
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1272.html#
13. srp 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. říj 2012 v 00:49 • brigith
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
Registroval se 11. prosince 2013 na modrastrecha.sk. Přidal 2 příspěvky. Region Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
Registroval se 11. prosince 2013 na modrastrecha.sk. Přidal 2 příspěvky. Region Topoľčany.
 zdravim, neviem ci je to este aktualne ale my sme zacali stavat ten to dom min rok. V akom ste stadium vystavby Vy?
26. pro 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lula26
Registrovala se 27. října 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
lula26
Registrovala se 27. října 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk přidala 1 příspěvek.
 @tomkuc pozdravujem. Aj my chceme stavať tento dom. Aké máte skúsenosti a ako ste ďaleko. My ho chceme stavať z porobetónu. Vy ako?
2. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
janulikk
Registroval se 6. června 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 766 příspěvků. Má 2 přátele. Trnava, Region Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
janulikk
Registroval se 6. června 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 766 příspěvků. Má 2 přátele. Trnava, Region Trnava.
 na mape realizovaných stavieb je minimálne v Jaslovských Bohuniciach emoticon
od Senice na skok emoticon
2. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
 @lula26 zdravim, mame hotovu hrubu stavbu, pod strechou, bez okien. Staviame z tehly, chceli sme vediet a vidiet nazivo dispozicne riesenie a nastastie sme nasli uz zabyvany tento isty dom v Alzbetinom Dvore. Po navsteve len kratko, waw! Tak a nijak inak.
2. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momiraj
Registroval se 8. prosince 2014 na modrastrecha.sk. Přidal 1 příspěvek. Region Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
momiraj
Registroval se 8. prosince 2014 na modrastrecha.sk. Přidal 1 příspěvek. Region Malacky.
 Zdravím, trochu to tu skusim oživiť, rozhodol som sa stavať bungalov 1271 s garažou nemáte nehodou foto dokončeného domu alebo pár foto zo stavby , alebo aspoň zopár dobrých skuseností a rád?
Dakujem za info
1. zář 2017 ve 02:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
timike55
Registrovala se 14. července 2016 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 10 příspěvků. Region Košice.
fotoportrét
fotoportrét
timike55
Registrovala se 14. července 2016 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk přidala 10 příspěvků. Region Košice.
 Dobrý deň aj ja by som mala záujem my tento rok chceme stihnúť základy a od dalšieho roka na jar hrubú stavbu. Tiež by som chcela vidieť nejaké foto prípadne rady emoticon Dakujem
11. říj v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí