Firma Abakon, máte zkušenost?

Dobrý den, má někdo zkušenost s firmou Abakon? Je to polská firma a nabízí cenově zajímavé montované domy. Děkuji za odpovědi a reakce. Petr
Odpovědět
1
2
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
staví z keramzitových panelů, hodně okolí karvinska jednatelka má domek od nich v Rychvaldě, konkrétní dům co vím, tak stojí v Třanovicích, byl jsem se i podívat a majitelé byly dost spokojeni, ..taky jsme jednu dobu o nich uvažovali, ale jelikož bydlíme v paneláku tak nás ty panelové stavby trocha odradili...už nechci hold panel ...
Odpovědět
Mám stejnou zkušenost jako marwen67: také jsem o nich uvažoval, ale laxní přístup těch dvou dám zastupujících tuto firmu v ČR rozhodl za mně... Nacenění trvalo snad 14 dnů a pokud jsem chtěl jakýkoliv nadstandard - obrovská komplikace...V jednom mám, ale jiný názor než marwen67: rovněž jsem bydlel v panel. domě a po zateplení a s novými okny to nebylo tak úplně nejhorší bydlení - mám na mysli po stránce tepelné a akustické pohody...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Mám domek od této firmy, stavba celkem bez problémů, ale VELMI, VELMI, VELMI dlouhý a nestandartní postup při odstraňování závad, doporučuji důkladnou kontrolu odvedené práce, jelikož řešení stavebních nedodělků mi připadá jako jednání mrtvého brouka. Mi to připadá jako uhrání do konce záruky, přitom odstranění nedostatků není až tak složité cca 1 jedna návštěva ale INFORMOVANÝCH řemeslníků. ]-( ]-( bohužel v podmínkách smlouvy je celkem logická věta, investor se zavazuje převzít stavbu, pokud nejsou známy závady bránící jejimu převzetí. (nejedná se o doslovný přepis)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Mě zatím naceňují běžný dům 10 dní....ptám se sám sebe jak dlouho by asi mohlo trvat vyřízení reklamace? A odpovím si sám: žádná reklamace nebude protože s nimi určitě nebudu stavět ani psí boudu. Pro srovnání: Avanta nacenila obratem, Wood system do 2 dnů.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Kdyz se vybere dobra firma, treba akabon, nevidim v tom problem, ted uz vedi co a jak a je to v tom hodne velk pokrok.
Odpovědět
To jo, vubec bych se toho nebala si enchat postavit montovany domecek, treba i z tech keramzitovych zdi co abakon nabizi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Me se libi od nich jejich projekty, uplne si dokazu predtsvat v takovem domecku bydlet
Odpovědět
Článek se načítá
Alespon ze ty firmy ty projekty uz maji nachystane ze, nezmim si prdstavit si nejaky sama nacrtnout, vubec v tomhle nemam fantazii
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@truslo To je tak, když si někdo pořádně nenastuduje všechny potřebné náležitosti. Když něco řeším na klíč, tak je potřeba vyřešit vše do detailu, ať mě nezaskočí vícepráce. Prostě ty věci, které tam neměli, měly být řešeny smluvně, před začátkem, třeba jako opce.
Odpovědět
Dobrý den, rádi bychom se také podělili se zkušenosti s firmou Abakon. Byly jsme první klienti z ČR, kteří odstoupili od smlouvy ještě před zahájením stavby. Po podepsání smlouvy a zaplacení zálohy - což je běžný postup, nám pí Mikulková začala vyřizovat stavební povolení a i přes veškerou snahu všech zúčastněných nám ani po roce a půl nebylo vydáno, tudíž jsme byli nuceni odstoupit od smlouvy. Nastaly obavy co se zaplacenou zálohou? Pí Kalusová, která byla po celou dobu vždy ochotná a vstřícná, nám vše v Polsku vyjednala, nemuseli jsme nikam jezdit a velkou část zálohy nám vrátili. Platba v české měně přišla na účet a polské zloté nám předala v kanceláři osobně. Byli jsme mile překvapeni, jak to šlo hladce a bez problémů.
Odpovědět
@spokojenyzakaznik123 Všem je asi jasné, že založený profil spokojenyzakaznik123 = Abakon ČR. Jen nechápu, proč nepíšete ze svého profilu? To je docela trapné. Třuslo
Odpovědět
Byli jsme se podívat na jeden jejich domek, měli ,,den otevřených dveří,, . Bylo tam docela dost lidí, myslím, že tam byly dvě paní, které byly ochotne a všechny otázky zodpověděly , pak tam byl jeden pán na kterého nás nejdříve odkazaly a ten teda nevěděl nic, tak jsme šli hned zpět za nemá :-D...akorát problém je, když chcete úpravy domu, ale chápu , že za ty ceny co nabízí si jedou ten svůj standart :-) domluvila jsem se s paní , že mi dům s našimi požadavky naceni...je to asi rok a půl, možná dva, a naceneni dodnes nepřišlo ...z toho důvodu jsme prestali mít o firmu zájem :-)
Odpovědět
@truslo Dobrý večer, Omlouvám se, že jsem neuvedla své jméno, pro vás i budoucí klienty Abakonu ho tedy přidávám i s telefonním číslem, na které můžete klidne zavolat. V žádném případě to není placená reklama pro Abakon a ani nejsem s nimi v žádném příbuzenském vztahu. Chtěla jsem se jenom podělit o naší zkušenost s touto firmou a upřímně je mi líto, že máte zkušenost jinou. S námi opravdu komunikovali, a to co uvádíte ohledně materiálů pod základovou desku a napojení do vsakovací jímky, atd. je všechno uvedeno ve smlouvě a už na dni otevřených dveří nás na to upozorňovali - konkrétně pan Sojka. Múdra R. 739 513 272
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, Mohl by se, prosím, někdo podělit o aktuálnější zkušenost s firmou Abakon?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, uvažujeme o firmě Abakon akorát Českou pobočku chceme vynechat a jednat přímo z centrály ve městě Bielsko-Biala (máme na to člověka). Nemá někdo aktuální zkušenosti s touto firmou Abakon? Děkuji Vám.
Odpovědět
@henrys342 Maji ted v sobotu predvadeci den. Se zajedte podivat. Vse na www strankach.
Odpovědět
@henrys342 jinak myslim ze se s Vama v Polsku bavit nebudou. Maji sve postupy a tak Vas urcite odeslou na pobocku do Ostravy. Jde zejmena o rozdilnou legislativu v cechach a polsku.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?