Firma Abakon, máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, má někdo zkušenost s firmou Abakon? Je to polská firma a nabízí cenově zajímavé montované domy. Děkuji za odpovědi a reakce. Petr
Odpovědět
1
2
@abubakr Já bych nad tím ani neuvažoval, jak říkáte po přečtení těhle recenzí. Jenže kolega z práce s nimi v tuto chvíli staví a nemůže si zatím na nic stěžovat. Je ale pravdou, že rodinný dům v tuto chvíli není hotov, takže jestli se objeví nějaké praskajici zdi, stopy apod., to zatím není jasné.
Odpovědět
@henrys342 pro mě je důvěra v kvalitně provedenou práci při výběru zhotovitele klíčová. Přeci jen v domě člověk bude sám žít nekolik let. U dřevostaveb tu důvěru v kvalitu vidím naprosto klíčovou. Ono postavit dům z cihel, bloků je víceméně blbovzdorné, ale dřevostavba je technologicky těžší. Ale je to na každém... Mě by to za nervy nestálo.
Odpovědět
@abubakr Abakon jsou betonove panely s Keramzitem uvnitr. Dle stavbyvedouciho pana Sojky staveji do milimetru. A steny jsou absolutne rovne. Drevo pouzivaji akorat na strechu, kdy jejich chloubou je ze krovy delaji z tramu, ne z vazniku. V podstate rucni prace.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?