Firma Ener domy, máte zkušenost?

Dobrý den, chystáme stavbu domu a máme v úmyslu oslovit firmu ENER DOMY, máte někdo zkušenosti s touto firmou? Líbí se nám domek, který staví ale majitele jsme nezastihli.
Odpovědět
1
2
Zdravím,firma ENER DOMY nám právě staví tento bungalov - http://www.enerdomy.cz/gamemachine/es... Zatím všechno probíhá skvěle,jsme spokojeni výborné jednání...doporučuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, máme s firmou Enerdomy postavena http://www.enerdomy.cz/gamemachine/es.... Bydlíme 5.měsíců a zatím spokojeni.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobry den uvažujeme s přítelkyni o stavbě domu na klíč a zaujali nás právě enerdomy.cz chtěl jsem se zeptat po čase bydlení jestli se neobjevily nějaké komplikace popřípadě jestli jste stále spokojeni s touto firmou s pozdravem Jan P.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Dobrý den,aktualizuji téma. Najde se někdo kdo stavěl s touto firmou a má kladné reference??Děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj, někdo kdo postavil s touto firmou? :)
Odpovědět
Ahoj, Enerdomy můžu jen doporučit, po dlouhém hledání firmy která dokáže postavit dům kvalitně za dobrý peníze, jsme dostali od známého doporučení na tuto firmu. Průběh stavby bez problémů a po roce bydlení je všechno v pohodě. Před zimou jsem řešil něco v topení, no po tel. žádosti o servis do dvou dnů přijel technik a zase všechno běží hladce :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@mpravnik Dobrý den, díval jsem se také na nabídku jejich domů a líbí se mi RD102 - varianta z Ytongu (pořád je pro mě velká neznámá životnost u dřevostavby). Vy to máte dřevo nebo ytong ? I po 4 letech stále spokojenost ? Díky za reakci :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, firma enerdomy mě zaujala. Máte někdo negativní zkusenost, závazné problémy po x letech bydleni? Jak se staví k případným reklamacím? Děkuji za odpověď .
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoj, tak po třech letech bydlení je u nás s domem stále spokojenost, máme RD 102. Oceňujeme podlahové vytápění a tím i minimální náklady na vytápění. Trochu jsem podcenil úložné prostory, tak jsem si nechal v minulém roce dovybudovat pochozí podlahu v půdním prostoru na nějaké to nepotřebné harampádí :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, zajímalo by mě vy co máte RD 102 jestli jste opravdu zaplatili jen těch 2 050 000,- za cihlový dům nebo jestli jste nakonec hodně přeplatili? Máme s manželem strach, že nakonec jim zaplatíme 2,5mil. Také mě zajímá, jestli nevíte o kolik je to dražší, když si necháte udělat ten 5+kk. Děkuji
Odpovědět
@petram94 dobrý den, stavbu plánujeme teprve za rok či dva, ale už postupně také koukám... ovšem tady https://www.enerdomy.cz/rd-102-dispoz... na tu cenu pozor, je bez DPH!
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 6 měsících
budeme stavět s touto firmou.Nejdříve jsem myslela,že si poslechnu návrhy jako od původního stavitele se kterým jsem rok plánovala stavbu,ale od nich jsem se nedozvěděla za rok tolik jako od EnerDomy za hodinu.Jsem nadšená a to jsem původně myslela,že na našem pozemku ani stavět nebudeme,že v zástavbě je to neřešitelný problém,kde není kanalizace na pozemku ani voda.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@roomca Dobrý den, můžu se zeptat jak pokračujete? Stále jste spokojeni? Taky o nich uvažujeme, narazili jsme na ně úplně náhodou, tak by mě zajímalo, jestli už bydlíte, jestli jste řešili nějaký problém, jejich přístup a případně, jestli jste něco dopláceli za dopravu. Předem moc děkuju za odpověď :-)
Odpovědět
Tuto firmu jsem vyradil nastesti hned v pocatku po navsteve meho pozemku nam bylo prislibeno ze zpracuji cenovou nabidku na nas dum a ozvou se to se bohuzel nestalo ani po nekolika urgencich.Asi toho maji hodne ale pristup naprosto neprofesionalni na druhou stranu jsem rad ze se to projevilo hned v pocatku nedovedu si predstavit jak by probihala komunikace pri vystavbe atd. Jiz jsem uzavrel smlouvu s jinou spolecnosti
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Fiirma Ener domy mi stavi dum na klic, az dojde ke kompletnimu predani,tak tu zverejnim cely postup stavby (jednani,pristup,kvalita,kontrola provedene prace,dolozim fotografiemi atd.....)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@bokoja ,abych pravdu řekla vázne komunikace a co vy vybrali jste tuto firmu?
Odpovědět
@roomca, nakonec ne. Rozhodli jsme se pro vlastni navrh a zdeny dum. Kazdopadne dekuji za odpoved 🙂
Odpovědět
@yees ahoj, jak probíhá stavba? taky uvažujeme o této firmě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Enerdomy nám momentálně staví dům a všechno doposud ok, bezproblémová spolupráce. Máme jeden z jejich upravených typových projektů.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Zdravím, staví někdo aktuálně s Enerdomy? Zatím vybíráme firmu a Enerdomy vypadají cenové dobře i s deskou. Jako další uvažujeme o Haas ale cenově jinde..diky
Odpovědět
Ahoj,já to mám s nima domluvené,mělo se stavět už dávno,ale souseda dům by to nevydržel,ten můj má být přilepený na něm.Proto vázne stavba musí se stavba přizpůsobit.Nový projekt na zpevnění.Doufám,že to potom už půjde
Odpovědět
Zdravím, my stavíme s firmou a jsme nad míru spokojeni, perfektní přístup, práce jim jde od ruky ( až neskutecne rychle) opravdu každému doporučuji. Cena oproti jiným firmám taky super, hlavně mají úplně jiné standardy než ostatní firmy. A hlavně na čem se domluvíte, tak to je. Jak říkám, my můžeme doporučit každému!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den. Má někdo prosím zkušenosti se stavbou patrového domu s firmou Ener Domy? Patrové domy staví pouze ve verzi dřevostavby a máme trochu obavy s odhlučněním patra. Děkuji za odpověď 😉
Odpovědět
Vím že nestavi všude, chtěli jsme od nich postavit baráček v jižních Čechách a tam nestaví
Odpovědět
Chci stavět v okolí Znojma, stavěl s nimi ( Ener Domy ) někdo v okolí nebo aspoň v JM Kraji ? Díky
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?