Menu Forum

Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
boza29
8
Registrovala se 9. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 116 příspěvků. Má 4 přátele. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
boza29
8
Registrovala se 9. března 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 116 příspěvků. Má 4 přátele. Region České Budějovice.
 tak se mi to podařilo odkliknout dvakrát, leze mi to rychlostí šneka a takhle to pak dopadá, když jsem netrpělivá emoticon
21. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8312 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8307 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 Ahojky všem. no mám velkou radost, kdo se tu ukázal.... Jani i Boženka, to je skvěléééé emoticon už jsme vás tady postrádali
@boza29 moc ráda tě vidím.,... už bydlíte??? chtěla jsem se zeptat, nějak jsem zapomněla, jaké máte v přízemí podlahy??
@janullii Jani, super, že jste to pořešili a že vše zdárně probíhá a už se brzy nastěhujete, držím palečky emoticon

Jinak: mám velikou radoooost, dneska mi osobně volali z úřadu emoticon emoticon emoticon emoticon STAVBA POVOLENA!!!!!!! ve středu si to můžu osobně dojít vyzvednout..... jsem vůbec nečekala, že včetně povolení na studnu to bude vše tak rychle, až se z toho nemůžeme vzpamatovat emoticon v sobotu jsme měli vrtaře, střechaře- k nacenění, dneska jsem měla rande s kamnářem a firmou na základy a v sobotu jedem nacenit okna... jo a ve čtvrtek do banky podepsat schválenou hypo, jsme moc rádí, že to vše klaplo emoticon emoticon emoticon
@kasha K emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Karin, moc jsi mě pobavila
Ivíííí, kde jsou ty fotkyyyyy??????
21. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boza29
8
fotoportrét
fotoportrét
boza29
8
 @jptn skoro už bydlíme emoticon

Vstupní chodba dlažba, ostatní chodba bude dubová podlaha, koupelna vyhřívaná dlažba a zbytek opět dubová podlaha.

Zasílám velikánskou gratulaci, první obrovský krok máte za sebou, STAVBA POVOLENA bezva, bezva, bezva , chybí mi tu tleskající smajlík, či ten s prstem nahoru, opravdu moc gratuluju !!!!!!!!!

21. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8312 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8307 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 @boza29 Díky moc, fakt mám radost,,protože jsme napřed museli vyřizovat tu studnu, bez ní ohláška nešla.. to mě strašili, že to může být nadlouho.... takže to vážně předčilo naše očekávání emoticon emoticon emoticon
K té podlaze, myslela jsem spodní vrstvu, myslím od základové desky nebo jak to vyjádřit, litou ... nebo beton, nebo ty tzv "suché"??
21. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 Jo a Boženko.... ty fotky, tak ty bychom opravdu ráááádiiii emoticon aspon troškuuuu....prosíííím emoticon
21. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boza29
8
fotoportrét
fotoportrét
boza29
8
 @jptn máme základovou desku, na té protiradonovou folii, na té izolaci, teď přesně nevím, kolik cm, manžela tu nemám, na tom hrubou dřevěnou podlahu a čistou dřevěnou podlahu, toť vše emoticon
21. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @boza29 jj díky moc,přesně to jsem chtěla slyšet emoticon
21. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
 @kasha Skvělý příběh emoticon emoticon ještě teď mám pusu od ucha k uchu jak si vás tam s těmi výletníky představuji. Klidně zase někdy něco podobného přihoď.
21. bře 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
Registroval se 22. července 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 548 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
Registroval se 22. července 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 548 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
 @boza29
Ahoj,
jojo, Martínek, 3 týdny a 4 dny, to je věk co...? No letí mu to klukovi....
Právě jsem aktualizoval kontroloval spotřebu dřeva za tuhle zimu, tak jsme na ca. 8,5 m3, paráda, slunko už hřeje přes soláry jako divé...
Karin dobré! Přesný popis zkratky...
22. bře 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
19
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 226 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
janullii
19
Registrovala se 10. března 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 226 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Region Liberec.
 @jptn jéé tak to je fajn, že vám to takhle hezky vychází!tak snad se to taky rozjedeemoticon no jsou to hrozné starosti a nervy ale snad to bude dobré..
22. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
Registrovala se 16. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 626 příspěvků. Má 55 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
Registrovala se 16. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 626 příspěvků. Má 55 přátel. Region České Budějovice.
 Krásný slunečný den, tenhle pozdrav strašně ráda používám- sluníčko a teplíčko miluju emoticon
@kasha Karin, to jsem se zase pobavila u tvé povídky emoticon kde jste vzali tolik sněhu v tomhle období???????????? vy jste si asi postavili na Sibiři... emoticon emoticon
@janullii koupelnu máme také celou dřevěnou a nátěr stěn je - tvrdý podlahový olej - Kreidezeit . a jinak ti přeju pevné nervy. A na takovýho hajzla to chce pořádnýho právníka emoticon Věř mi, něco podobného jsme zažili v podnikání. Taky stačil jeden hajzlík a posílal na nás policii atd... a pak stačil jeden šikovný právník, napsal mu jeden šikovný dopis a byl klid. emoticon
@jptn fotky budou, ale vždycky když jedu do srubu něco vyfotit, tak tam dostanu do ruky nějaký nástroj na uklízení a pak odjedu domu a zjistim , že jsem zapomněla fotit. Tak to snad tenhle týden nafotím. Slibuji!!! emoticon
22. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @kanavi Ještě jsi nezačla jo??? emoticon no teda..... emoticon honem napravit emoticon
22. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @janullii Díky.... no doufám, že to bude tak nějak v poho- v rámci možností... emoticon
22. bře 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 ahojky lidičky emoticon jsem ráda, že jsem Vás pobavila. a přišla jsem na to, že ten sníh byl namířen přímo mně, nebot jsem se posmívala PF i kanavi, že píšou, že u nich chumelí emoticon, tož tak mi to ukázalo,,, v širokém okolí nic podobného není, byli jsme tedy zajímavý úkaz, pro mně emoticon
@boza29 NO radost, že jsi nakoukla,,, a máš recht, počítače z nás odbírají potřebnou energii, ale na druhou stranu, když ono je tak príma v té komunitě stejně postižených emoticon
@janullii NO, tak to je také radost :( ale v tom druhém smyslu,,, natrefit na LUMPA!!!!!!!!!! a že tady jsou, ne v naší komunitě, ale v republice a všude jinde také! :( i já držím palečky, ať krásně doklepnete!!!
@jptn NO potřetí!! obdivné a radostně veselé! náramné a úžasné!!! gratuluji z celého srdíčka!!!! Jak se Vám to překrásně pozitivně nakupilo!! a toto si zapamatuj, když narazíš na problémos, víš, že zase bude ok emoticon je to tak stále a se vším a v jakémkoliv oboru emoticon hlavně si udržet pozitivního ducha a aktivní tělo emoticon
Když budu mít chvilinku, tak stejně plánuji knihu o stavění našeho srubu, zápisky mám již několikaleté, tak budu vytahovat historky minulé. emoticon
Jinak plánujeme také jednu (horní) koupelnu ve dřevě a podlahu natřeme mnohonásobným lodním lakem, zbytek kreidezeitem emoticon

.... Boži, Jani, Ivi, Jiti, Soni, Petře a spol. - fotky emoticon i dětiček emoticon))) Petře emoticon) je to jako číst denní tisk, ale na rozdíl od toho tisku, je toto velmi velmi zajímavější!! emoticon
krásný všem SLUNICKOVY den!!
emoticon
22. bře 2011 v 08:56  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @kasha Díky Karin, vynasnažíme se, aby to šlo pokud možná hladce pořád emoticon .. a fotit zatím nemám co... emoticon
22. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @jptn neboj, brzy bude co emoticon zatím třeba projekt a stavební povolení emoticon
22. bře 2011 v 10:25  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janullii
19
fotoportrét
fotoportrét
janullii
19
 @kanavi no je to fakt děs..tohle jsem fakt nezažila..výhružky,neustálé smsky,dopisy,maily..díky bohu je to trestné, tak to řeší kriminálka..a právníka mám taky super, tak ten strach není tak takový,tak uvidíme jak to dopadne..děkuju moc za ten název toho ošetřeníemoticon

@kasha taky věřím že to doklepeme,ještě dva měsíce!moc děkuju!
@jptn no vy postupujete docela rychle, tak snad vše zvládnete!
22. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @kasha projekt tam dávno mám přece emoticon jste mi tu radili, jak ho tam dostat z pdf-ka emoticon
22. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @jptn nojo emoticon, kdo si to má všechno pamatovat,,, i když jsem se mohla jít podívat, vid? emoticon)))), sorry, tak foť parcelu před kopáním emoticon
22. bře 2011 ve 12:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @kasha a kravín v pozadí emoticon emoticon emoticon emoticon
22. bře 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @jptn ale TVOJE!!!! a to je důležité,,, pod nama je hřbitov a nad náma bude big domov seniorů,,, každý máme něco emoticon samotu bych moc asi nechtěla emoticon
22. bře 2011 v 15:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @kasha No pokud zůstane prázdnej.... nic proti němu nemáme emoticon emoticon , ale fakt je ten, že tady z bytu a zahrádky máme výhled hezčí.. no.. nemůžeme mít vše emoticon
22. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
 @kasha
Haha Karin, kdybych měl smysl pro humor tak bych řekl, že lépe "mezi" jste stavět nemohli....
To jsem hnusnej po ránu, co?
Tak sorrrrrrrrrrrrry, zase jsem namísto toho zařídil sluníčko a už za 2 prac. dny (dnešek se nepočítá...) SOBOTU!!!!
pa dřeváci
PF
23. bře 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @petrfrenk NO to jsi se ale projevil!!! Ty jeden zlomyslníku!! emoticon na druhou stranu vím kde budu až do konce emoticon už mně z toho kopce nikde nedostanou!! rezervuji si místo nejdříve nahoře a potom dole,, a mohu si zatím vybrat místo emoticon , tož všem suuuper středu emoticon a trochu sněhu na Šumavu emoticon , jen tak maličko emoticon
kk
23. bře 2011 v 07:46  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
Registrovala se 28. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 577 příspěvků. Má 40 přátel. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
Registrovala se 28. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 577 příspěvků. Má 40 přátel. Region Jihlava.
 Já vás po delší době zdravím. Skutečně to svedu na nedostatek času,že jsem sem nechodila. Kolem baráčku se v zimě nic nového nedělalo, ale protože jsem žena činu, rozhodla jsem se v naší vesnici po nějakých 19-ti letech opět rozjet místní knihovnu. Takže veškerá evidence starých knih, následné zapisování a zabalování knih nových...A čas prostě nebyl emoticon ALe od 1.února už máme 29 čtenářů a půjčených cca 140 knih emoticon
No a k tomu práce kolem kostýmů na masopust, pak zase příprava dětského karnevalu, kam přijelo téměř 70 dětí.. Teď už ale vystrkuji růžky z baráčku a chodím aspoň na chvíli na skalku něco vyplet, ostříhat. Ta už se pomalu na tom jižním svahu prohřívá a ukazuje první sněženky, ocúny...
Teď kouknu zpět, co se tady nového událo !
24. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @morana128 Ty jsi byla tedy přes zimu pěkně činorodá! emoticon Je vidět, že už můžeš soustředit myšlenky a aktivitu jinam než my co ještě stavíme. Na to už se taky těším, až se zabydlíme a přijde čas i na věci, které stále odkládám. emoticon
24. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
 Tak my už bydlíme nějaký ten pátek, takže v domečku nic nového nebudujeme. Nejvíce práce bude kolem, přikoupený pozemek nám poskytne hodně velký prostor na vydání energieemoticon
Jinak jsme byli také lyžovat v Rakousku, u Salzburku a já prostě miluji ty jejich dřevěné baráčky, ono to je skoro až kýčovité, ale asi na to slyším a vidím. (ty jejich ptačí budky emoticon ) Takže , když jsem nesjížděla svahy, tak jsem se kochala domečky, hospůdkami ze dřeva (vlastně i psí boudy tam byly) emoticon ...
24. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
esmeralda2
15
Registrovala se 11. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 820 příspěvků. Má 113 přátel. Liberec, Region Liberec.
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
esmeralda2
15
Registrovala se 11. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 819 příspěvků. Má 113 přátel. Liberec, Region Liberec.
  • Sním o domě
 zdravím všechny dřevomily
@morana128 lyže u Salzburgu mají pro mne hlavně jeden název - Moadörfl - kouzelný srub na parkovišti u lanovky Rote 8-er u Flachau emoticon
@kasha tvá indiánská zkratka se mi náramně líbila emoticon
já se musím "pochlubit" s další raritou kolem našeho budoucího srubu. Odbor životního prostředí se rozhoduje, jestli náš srub nenaruší ráz, jestli dřevěný dům může stát kousek od lesa, a tak to zadal k posouzení Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Chráněnka toto nikdy neposuzovala, Jizerky jsou od našeho pozemku cca 10km, a tak se dotazují na ministerstvu životního prostředí, jak na to. A tak nám projektant dělá vizualizaci a zasazuje projekt domu do fotografie pozemku, aby se moudrý úředník mohl podívat a odpovědně rozhodnout. emoticon Pozemek je územním plánem určen k zastavění jedním rodinným domem a je to oblast vesnického bydlení. Ale koneckonců aspoň budu mít nějakou fotografii, kterou budu moci dát do alba
24. bře 2011 v 18:13  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 Ahoj všem
@morana128 moc ráda tě "vidím" už jsme tě tu zminovali, že ses někam ztratila.... emoticon ty seš teda aktivní, máš můj obdiv emoticon

@esmeralda2 Evi, to je děs co vám tam provádějí, fakt. emoticon ... no snad se umoudří a usoudí, že srub u lesa múže být emoticon zlatej teda náš SÚ, já měla ohlášku schválenou za 5 dní..... včera jsme si slavnostně přinesli cedulku STAVBA POVOLENA emoticon - to bylo radosti.. a dneska jsme podepa li sc hválenou hypo... tak ted už to poběží. emoticon ... v pondělí jsem měla schůzku s krbařem, nakreslí mi nějaké návrhy..... stavař desky už taky vybrán... ted jako první bude vrt studny.. a pak hurááá na to emoticon

Ivíííí , čekáme na ty fotečky.. at nejsou nakonec dřív v nějakém tom časopisu emoticon .. a v kterém vlastně?? emoticon
24. bře 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berger2
33
Registrovala se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 3 alba. Má 39 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Skořice, Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
berger2
33
Registrovala se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 3 alba. Má 39 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Skořice, Region Rokycany
 @jptn Jituš,gratulace od násemoticonpřejeme vám atˇ konečně začneteemoticonpa Jarča
24. bře 2011 ve 22:40  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš