Menu Forum

Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 čusík lidi, to byl dnes den,,, tak si to hezky jedu vláčkem z práce a po čtvrt hodině prudce zastavíme a stáli jsme tam 2 hodiny,,, :( do vlaku narazil chodec, odhodilo ho to, sanitka, helikoptera, policie, fotografové,,, tak jsme 2 hodiny tvrdli v polích,,, snad to ten člověk přežije!...
18. dub 2011 ve 21:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8328 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8328 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 @kasha no to teda byl dneska fakt divnej den emoticon - v Praze ten spadlej autobus, pak sražený tramvaje, to ve mně hned zatrnulo, chlapeček s ní jezdí, jestli to nebyl on... emoticon
18. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @jptn velký úplněk, asi... :(
18. dub 2011 ve 21:42  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @kasha no tak snad zítra už bude v poho...
18. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
 No dnes tedy taky nic moc. Přijeli mi střechaři, že zaklempířují komín. Ale protestovali, že je střecha hrozně rozjebaná od lešení a od stavby komína, že se musí část odendat a natáhnout znovu pořádně folii, a přeložit tašky. A na to že nemají čas. Tak zase odjeli. Takže jsem 2 hodiny na telefonu ladila, nové střechaře, klempíře, obkladače komína, prostě šou. Takže doufám, že to sluníčko vydrží alespoň ještě týden. Jinak mi poteče na čerstvě nandané EcoPanely a izolace.
19. dub 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 Nám ted všichni dopředu řekli, že než se začne dělat střecha, musí být hotový komín.... emoticon aby se předešlo prý pozdějším komplikacím.... tak tohle jsou teda nejspíš ony emoticon
tak Soni, držím palce, ale ty to zkoordinuješ emoticon
19. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @jptn No, teď už radím také, udělat dopředu. Ale když na to u nás dříve došlo, všichni říkali, že to nevadí, že se to tak dělá, že se postaví hrubá stavba a komín se dělá později. I střechaři s tím počítali, a teď reptají. My jsme před stavbou střechy nevěli, kde přesně a jaký bude. Doufali jsme, že se povede menší.
19. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @sonafa No tak to víš, my jsmezatím pouze ve fázi teorie, emoticon ale tohle nám ohledně střechy říkal jak zhot. roubenky, která nám střechu též nacenoval, tak ostaní střechaři......tak vidím, že opravdu teda asi jo.....no a už se ti to povedlo sladit ??
19. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @sonafa Soni držím palce, a asi to byli nějaký trablmakeři, ne? my to máme stále bez protažení a ti co nám dělali střechu, nám dodělají i komín a bez lešení, kde bychom ho asi tak stavěli, jsou zvyklí na střechy a hotovo,,, emoticon to jsem zvědavá, zda budou prudit,,, a to chci i výlez hned u komína, nebot jinak se tam kominík nedostane a to by nebylo dobře emoticon,,, u nás bylo zcela přesně to stejné, nevěděli jsme přesně kam vyjde komín a muselo se to přesně doladit s krovem a kulatinovou stavbou,,, jinak to ani nejde,,, držím palečky
kk
19. dub 2011 ve 23:33  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
Registrovala se 16. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 626 příspěvků. Má 55 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
Registrovala se 16. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 626 příspěvků. Má 55 přátel. Region České Budějovice.
 @kasha
@sonafa teda holky vy si užíváte, jedna katastrofu ve vlaku, druhá šou na střeše, já vás tedy nechci naštvat, ale já si opaluju čuminu na terase u srubu emoticon emoticon emoticon
a Soni komín se u nás také dělal až naposled, tak ať vše dobře dopadne emoticon
Tak já jdu přihodit pár fotek emoticon emoticon emoticon
20. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @ jptn @kasha @kanavi No tak to je dobrý, takže nakonec všichni moji oblíbení srubáci dělají komíny až naposledy emoticon Tak to jste mě holky potěšili, už jsme myslela že jsem to úplně spackala. Ale dnes už dobré, přišli noví střechaři, řekli že ti včerejší samozřejmě přeháněli, že jsou to lenoši a kecalové. emoticon Takže mi to dají do pořádku, Zítra obkládáme komín kamenem, tak jsme děsně zvědavá. Nikdy jsme nic svislého ještě neokamenovávali.
A taky jsem se dnes Ivčo slunila, při zalévání vyseté trávy. Když už bylo vše vyřešené, takže taky trošku pohodička.
20. dub 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @kasha Informovala jsem se dnes ještě naposledy na to jezírko u pani, která se snaží mít vždy vše v pořádku, takže jí věřím-má zjištěno, že: pokud se staví stavba, kterou lze zase odstranit, tzn, že jezírko je např. jen folie na vykopané díře, není třeba žádné povolení. Jakmile se ale zažne cokoliv betonovat, např. zpevňovat břehy jezírka betonem apod. Už by se muselo žádat o staveb. povolení. Takže oni dělali i opěrné kamenné zídky okolo jezírka jen vyskládané přírodně kamenem, a žádné povolení tedy prý řešit nemuseli. emoticon emoticon
21. dub 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @sonafa no tak to jsou samé dobré zprávy emoticon sejeme, opalujeme se - nepřehánět, ale na druhou stranu je to nejpřirozenější přijímání vit.B emoticon, my budeme oslavovat několik narozenin dohromady emoticon, krásně se mějte emoticon No a Soni, jakými kameny obkládáte? Jako Ivka? emoticon podobně?
kk a SONI fotíme emoticon jsem tedy zvědavci emoticon
21. dub 2011 v 09:17  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
 Čauky stavařky
@sonafa Soni dobrá zpráva s tím jezírkem, my už jsme ho stejně začali před kolaudací emoticon a v jezírku budou ryby jménem Siven americký a ty prý skákaji nad hladinu a chytaji mouchy, tak to bude krásný pohled... A emoticon
toho svislého obkladu se neboj, nám to drží jako skála, ještě žádný nespadl emoticon emoticon emoticon
@kasha Karin, souhlas s tím, že sluníčko je pro nás nejlepší a ne žádný umělý solárka a jiné blbiny emoticon

Tak všem přeji slunečné dni. Iva
21. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
Registroval se 22. července 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 548 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
Registroval se 22. července 2009 na modrastrecha.cz. Přidal 548 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel.
 @kanavi
Siveni ? - mňam, ty my rádi..... Takovej lepší pstroužek ....
Nechci se vnucovat, ale po téhle informaci se u Vás asi objevíme...
Dobrou

PF
21. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @petrfrenk HELE, Petře, Ty se ihned oblizuješ, jen se tady někdo zmíní o nějakém zvířeti,,, ještě že Tě neberou naši psi emoticon)) jsi veliký masožrout? Musím tě tedy zklamat, není to zdravé emoticon
A všem přeji tiché, klidné a hlubokomyslné a plnohodnotné a duševně naladěné svátky emoticon
kk
21. dub 2011 ve 21:10  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @kanavi tedy Siven americký u českých budějic a vedle kanadského srubu, no to je mazec emoticon))) a až tam budeš mít mnoho hlemýžďů, kup si indického běžce, ten je prý také kouzelný na pozorování a žije z hlemýžďů emoticon a jezírka má rád také emoticon)))
21. dub 2011 ve 21:12  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
 No pardon, jaká zvířata jsem tady ještě chtěl kdy pořádat?
Kromě ryb, drůbeže a občas jehňat se masa nedotknu! A zdraví, chaha, leckterej sedmdesátník by mi ho mohl závidět! (hlavně to mentolní...).
Psy mám také rád-ale musejí být dobře upravení...
Pamatuj - každé jídlo které je zasloužené a jí se s chutí je zdravé! Podporuji toto pohybem, ba i sportem a 20 let se mi váha nehnula, cholesterol ze mě nekape a nervy jsou jak špagáty!
Tak vzhůru do poklidných velikonoc, asi budu mít dokonce 4 dny volna v kuse - jupíííííííííííííí!

Ale siveny opravdu doporučuju!
PF
21. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @petrfrenk No Honzíkovi jsi chtěl jíst srnky, jestli mne pamět nemate emoticon a jestli jsou ti siveni tak dobří, tak by si Ivka měla vymyslet soutěž pro návštěvy, sněz, co si ulovíš emoticon)),,, ryby a drůběž už se také v našich kruzích nedoporučuje,,, radioaktivita a drůběž-jestli není z vašich luk, tak je to blato na penicilinu :( chtějí z nás mát krásné chodící mumie,,, emoticon už jsi vyzkoušel kapky a omítku a přečetl kníhy???? emoticon,,, a také mám 4dny, ale 3 z toho jsou oslavy narozenin, tak se moc netěším,,, musím pak někam utéci emoticon))
kk
21. dub 2011 ve 21:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
fotoportrét
fotoportrét
petrfrenk (41 r.)
26
 ... to je pravda, ještě ty srny ...
Ryby ne, drůbež ne ... radioaktivita ... jdu spát a nechám si zdát o polévce z čerstvého lopuchu zahuštěné vývarem ze 2 much domácích! To je snad dostatečně čerstvé a zdravé!?
Všem zdravě žijícím - dobrou!
PF, všežravec, kterého toho moc nežere
21. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @petrfrenk emoticon emoticon polévka z lopuchu je dobře, ale moucha je z říše živočichů, to je příliš, dva kusy, možná by se dal zkousnout jeden emoticon, a přidej pár čoček a fazolku adzuki, k tomu mořskou řasu a miso,,, jako zákusek by mohl být tempeh a nebo také tempura, ovšem výborná je dýně hokkaido třeba v polentě emoticon emoticon, vše zasypat sezamovým černým semínkem,,, dobrou dobrou (malilinká lekco pro všežravce) jinak mohu poslat skvost knihu o jídle a zdraví,,, emoticon, máš malinké dětičky, je to třeba učit od malička,,, emoticon
kk býložravec, kterého to neřeže vůbec emoticon
21. dub 2011 ve 22:18  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
 @petrfrenk my je máme taky rádi,přímo ryby milujeme na talíři, ale ty v jezírku ty si budu hlídat, ty mi doufám nikdo nespapá,-ty budou na okrasu... emoticon možná sousedovic kočky budou mít chutě, ale já vypustím svého hlídací yorkšíra a doufám , že mi je ohlídá... emoticon
@kasha ten indický běžec se mi líbí,ten je srandovní- budu o něm uvažovat, no Láďa mi asi řekne jestli jsem se nezbláznila emoticon
22. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 Ahoj vespolek, tak máme úspěšně předánu desku!!!!! emoticon emoticon emoticon a zítra hurá na el. sloupek...
Tak všem krásné a slunečné svátky...... emoticon
22. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelk
10
Registroval se 6. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 22 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
pavelk
10
Registroval se 6. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 22 přátel. Region Brno.
 @kasha a jakpak se pejsek jmenuje...bobikaaa? emoticon jinak s tou výživou máš pravdu, pestrá výživa je základ, takže jsem si teď večer k masu na grilu dal starobrněnské zelené pivo a zopar panaků vizoura, zatímco odpoledne jsem na stavbě konzumoval Svijany;D jinak, tady je to teď takovej fofr, že nejen, že nestačím přidávat nové fotky, ale ani odpovídat na příspěvky ve fotoalbu. Jsme výjimka, takže komín nestavíme až nakonec, protože na střeše budeme mít tu “travičku“ pod ní hydrolizolační folii, musí komín stát hned, a proto jsme ho se švárou předevčírem stavěli do 2 ráno B-) tepelná a hydroizolace střechy bude v cajku do neděle, od dneška zdíme příčky v přízemí...prostě je to jak utržená lavina emoticon

22. dub 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @jptn GRATULUJI!!!!! gratuluji!!!! jen tak dále!!! emoticon
@kanavi to jsem zvědavá co Ti na toho indického běžce řeknou,,, viděla jsem někde i půjčovny na krmení emoticon
@pavelk emoticon, modří už vědí!! základním kamenem zdraví je jídlo! a je opravdu hodně jiné, než nás krmí reklamy a tradice :( proto je tolik alergiků, vysokých tlaků, cukrovek a srdečních nemocí, rakovin a kožních problémů), tedy kdyby cokoliv, změn jídlo, ani lekaře na to nepotřebuješ emoticon
... jinak zpět ke stavbě - jsou to tedy u TEBE fukoty,,, to se jen tak nevidí!!! tak ať je vše OK!!
kk
23. dub 2011 ve 23:49  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berger2
33
Registrovala se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 3 alba. Má 39 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Skořice, Region Rokycany
fotoportrét
fotoportrét
berger2
33
Registrovala se 12. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 106 příspěvků a 3 alba. Má 39 přátel.
  • Již bydlím v domě
    Skořice, Region Rokycany
 PĚK NÉ VELIKONOCE,VŠEM SRUBAŘŮM A ROUBENKÁŘŮM A BOHATOU POMLÁZKU emoticon emoticon emoticon
25. dub 2011 v 08:24  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
 všem hezké VELIKONOČNÍ SVÄTKY emoticon emoticon emoticon
25. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 Ahojky, tak máme hotový sloupek- snad příští týden bude vše dokončeno tak , abych mohla požádat o připojení emoticon
25. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @kanavi IVI, jaké byly svátky v novém? emoticon užila jsi si a nebo jste stěhovali a přemistovali a tak emoticon
25. dub 2011 ve 23:06  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
 Čau po svátcích, trošku se nám to počasí zakabonilo emoticon

@jptn pěkně postupujete krůčkama vpřed... emoticon

@kasha tak svátky jsme měli pracovní, sestavovali jsme nábytek do dalšího pokoje. Ani jsem neměla velikonoční výzdobu, nebyl na to čas, tak si to doufám o Vánocích vynahradím
emoticon Tenhle týden by měl přijít truhlář na šatny a začně se tvořit jezírko. Takže je tu pořád rušno. Ale když je klid, sedíme na terásce a pořád nám to připadá, jak kdyby jsme byli na chatě na dovolené emoticon emoticon
a jak jsi zvládla ty oslavy??? emoticon
a ve čtvrtek máme kolaudaci, tak nám držte pěsti emoticon
26. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš