Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi Ivuško, děkuji za krásné přivítáníčko :), @sonafa, i TOBE, samozřejmě :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato díky, kafe si vařej sami :-D já provádím jen večerní kontrolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi přesně tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa fotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn JITU a kde jsou ty fotky :))) a nemáš novou fotečku s fialovým pruhem? moc hezká :),,, už to mají hotové? :) už bydlíte??? :))) něco jak děti volají, už tam budeme? :)))
Odpovědět
Profilova fotka
no mám plné album =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn o jeje, to jsou ty mé mezery, kdy nemohu na comp :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha no a já ti tam fotím pero-drážku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn už na to valím :)))
Odpovědět
Ahoj Kasha četl sem většinu tvých příspěvku a teka si prohled spoustu tvých fotografii v prve řadě smekám klobouk. x-) :-D potom bych měl dotaz kolik stal ten skelet který jste si nechali udělat mockrát děkuji.sme u vyběru firmy a člověk v tom nema přehled firem je jako máku. zajímala by mne i cena dopravy děkjuji ahoj pajalu
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn No nříkám, že posledních pár hodin překypuju bystrostí, ale žádné plné album jsem u tebe neobjevil, krom té roztomilé chatičky :-o , tak mě prosím nasměruj, nebo o sobě začnu pochybovat :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato VORLE, tož tak to běž na tu mateřídoušku :))))))) a udělej si z něj lekvar :))) a když si dáš JITUS do oblíbaných, tak ti to bude ukazovat, že má nové fotečky :)))) už jich tam má habakuk :))) @pajalu jdeme na IP :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kasha Já sem věděl že v tom bude nějaká čertovina, idu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato abys neřekl :) že jsem taková... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/j... :) jojo, to máš za to, že jsi u Slováků :)))))) jsem Ti radila :)))))) chichi
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato :)))) čertovina? hmm, já bych to nazvala jinak :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha He, tož to mi chybělo, ještě že už si nedovoluješ 8-) Sem měl dneska přátelský rozhovor s ředitelem, tak sem trochu polevil v ostražitosti no :-o Stejně si myslí, že ty servery jsou propojené a mělo by to teda jít - si vás oblíbit =-) , ale nějak ty vrátka nemožu otevřít 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato :)))))) chich,,, jak naznačit myší chich :))) víš jak jeto v těch kreslených pohádkách s kocourem a myšičkou :))))),,, no a co ředitel? u nás se dnes asi po.... si mysleli, že když jsem tam nová, tak se mnou vytřou,,, tož tak to asi tedy ne,,, :)) a dvířka jsem Ti malinkou pootevřela, no ne? už sme kámoši i papírově :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Do unie bez papíru nelez! Tak mě napadlo, že když Černobylskému býkovi se říká radiá-torr, tak ekologický býk bude co? Myši pískají... furt :-x No a ředitel za měsíc - co sem ho neviděl - přibral tak 5 kilo (protože nic nedělá 8-( ), předal sem mu pár mega tržeb a chtěl si velice povídat - co je nového na Moravě. Blbá smrt... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato hmm asi bych dala palez za BIO-TORR :)))) nebo ZETOR :) krásné sny, ještě si musím uvařit zítřejší obídek, papa :))),,, no a s řediteli to tak chodí,, a kdo umřel? :)))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha ekobýk je přece recyklátorr Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato Karin zvládla odpověd źa mě ;-)
Odpovědět
ahoj všem, @jptn to je super,moooooc pěkný 8-) . přidal jsem dvě fotečky finální verze.
Odpovědět
Profilova fotka
@rom73 díky, u tebe také ;-) @rom73 @vorelmato proč jste na těch slovenských stránkách?? =-)
Odpovědět
@vorelmato Ahoj, máš ode mě poštu! PF :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Bo sem se zaregistroval tam a netušil sem že existují i české, teď se mi to už nechce měnit, však ať mají kolegové v SR též nějaké body :-o Díky za potvrzení
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vypadá to, že tu máte dalšího dřevomilce. Zatím se prokousávám tématem (jsem na straně 28). Rád bych Vám poděkoval za to, že zde sdílíte informace, které mi umožní si udělat jasnější obrázek o tom jak to pro nás bude v budoucnu vypadat a čemu se naopak vyhnout. Jsme se ženou úplně na začátku. U rozhodnutí a následného hledání vhodného pozemku. Větší detail o mě je zde: http://www.modrastrecha.cz/diskuse/te... Martin
Odpovědět
@mdrska jsme ráda, že se objevil další dřevomilec a vítám tě tady :-) . Já ve srubu už bydlím a je to prostě nádhera :-) Teď tu byla kamarádka a (jako všichni ,co u nás byli na návštěvě) konstatovala: "tady to voní, krásně se tu dýchá". Ona bydlí ve zděném baráčku a teď když začali topit - okamžitě má poroblémy - dýchací, oční... ... Fakt jsem ráda , že jsme se do toho pustili, i když ...stojí to hodně , ale stojí to za to!!! :-) :-D :-) @vorelmato @jptn já taky moc nerozumím, proč slovenské stránky nejsou líp propojené tady s českou diskuzí. Já taky nevidím albumy na slov. straně,ani upozornění, že někdo přidal fotky a musím se znova přihlásit. Včera jsme poprvé zatopili v krbové vložce na celý den, - poslední poleno šlo do krbu asi v 9 večer a teplíčko se krásně drželo až do rána. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi no hlavně, že o " slovenských přátelích" víme a cíleně tam hledáme ;-) my měli včera v "roubence" návštěvní den a dneska pokračujeme :-D a jsme vděční klukům stavařům, že nám nechali maringotku k dispozici, nebot v tomto počasí to bylo k nezaplacení :-) dneska se jim za to odvděčím, něco jim necháme v ledničce ;-) .. jinak ze stavby je každej úplně vedle a každej nadšenej... všichni to takto v reálu vidí prvně.... @mdrska ahoj vítám tě a a určitě tímto rozhodnutím neprohloupíte.. jen čti :-D
Odpovědět
@jptn vždyť jsem ti říkala, to bude takový vycházkový bod ta vaše roubenka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?