Menu Forum

Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8319 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8307 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 @kasha jasně Karin, já vím, jenže já mám pochopení a bylo by mi líto, těch , co určo netrpělivě čekají, až jim přijedou stavět... jako jsme čekali my.... tak to nechci zdržovat , vííííš??? emoticon emoticon
21. říj 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
 Tak jsem ještě dnes spárovala dlažbu v komůrce, manžel nasekal dříví a při tom jsme za 3 hodinky předehřáli srubík z 10 na 20 st. Tak jsme zvědavá, kolik tam bude zítra až přijede příbuzenstvo emoticon
@jptn Vždyť je ale vůbec nemusíte zdržovat, když ještě střecha není na řadě. Ať prostě jen přivezou palubky dříve, a vy ( nebo i firma) je můžete natřít než začnou pokládat tašky. To snad nebude hned zítra. emoticon Přitom ať si staví dál roubenku.
@brittka Vítám, a jako všichni doporučuji projet celé stránky tohoto vlákna, případně naše fotobloky. Je tam celkem dost postřehů a někteří už třeba ani nechtějí odpovídat na stejné věci potřetí, počtvrté... A také pochopíš jak kdo co moc myslí vážně-viz Petr a jeho komunikace emoticon On ví samozřejmě přesně, na co se ptáš emoticon
Věřím, že tě zláká vůně dřeva a přírody jako většinu týpků zde. emoticon
21. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8319 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8307 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 @sonafa firma nám bude dávat jen folii a latě... a právě, než daj folii, je potřeba mít palubky..... pak už bychom je tam nedali. máme je doma, i nátěr, ráno vyážíme na brigádu, emoticon oni jsou přes víkend doma...
21. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
Registroval se 24. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidal 521 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Nymburk.
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
Registroval se 24. prosince 2008 na modrastrecha.cz. Přidal 521 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Nymburk.
  • Zařizuji dům
 to britka:
Vítám, rád odpovím na jakoukoliv otázku, bydlíme už víc jak čtyři roky a řada srubařů už u nás byla se podívat.
"stetl@centrum.cz"
H.
21. říj 2011 ve 21:28  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
  • Zařizuji dům
fotoportrét
fotoportrét
stetl (76 r.)
19
  • Zařizuji dům
 to kanavi:
No jo, to jste jezdili na indických slonech, afričtí se nedají zkrotit, jsou divocí. Ale bylo zvláštní, že já žádný adrenalin necítil, nebál jsem se ani trochu...
H.
21. říj 2011 ve 21:32  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelk
10
Registroval se 6. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 22 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
pavelk
10
Registroval se 6. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Přidal 246 příspěvků. Má 22 přátel. Region Brno.
 @esmeralda2 já si ta čísla nevymyslel, ale donutilas me prostudovat nabídku renaultu emoticon a ani ten nejmenší Master ve verzi furgon nemá už.hmotnost pod tunu...
21. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
Registroval se 28. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 698 příspěvků. Má 46 přátel. Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
Registroval se 28. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 698 příspěvků. Má 46 přátel. Přerov.
 @kasha OK už na tom pracuju.
No s dědou to nakonec asi doválčíme, dnes jsem mu dodal další nákresy ve skatch upu vytvořené dnes ve 2 ráno, vysvětlil jsem mu nějaké kontrukční detaily (to je rozum od Jirky Urbana) - očividně se s něčím podobným zatím nesetkal. No a dohodli jsme se, že to do konce listopadu dodělá s tím, že budeme řešit problémy i po telefonu a nákresy bude posílat mailem emoticon emoticon emoticon
Atmosféra se postupně uvolňovala až se uvolnila, včil to vidím už asi reálně, ale díky za návrh.

Dovezl jsem si z Bzenca červený burčáček přímo z vinařství - tož je to hned veselejší emoticon

Ahoj
21. říj 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @vorelmato emoticon) no to se Ti to krásně kreslí ve skečupu s burčáčkem!!! parádička emoticon a je to tajné, co projektant neznal? nějak mne to zaujalo emoticon
@jptn nojo, zlatíčko,,, já jsem nepomyslela na další v řadě, ale na ty, co tě zdržovali emoticon ale znám to emoticon tak hezkou brigádku, má být hezky,,,, tad šup šup,,,,
emoticon kk
p.s. naše komunikace je tedy sypaná štěrkem místním zvláštním a v této chvíli částečně rozježděná emoticon))) chich, bo se mi to líbí, ta komunikace,,,, a pf emoticon
jo a ten kdo zná džbánky - to jsou srubaři z okolí brna, tak se jim dnes narodil klouček jako buček a do sroubku, neb v něm už bydlijou emoticon
21. říj 2011 ve 23:59  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
Registrovala se 21. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Karlovy Vary.
fotoportrét
fotoportrét
brittka
Registrovala se 21. října 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Karlovy Vary.
 @sonafa děkuji za radu, určitě vše projdeme emoticon
22. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 @jptn děkuju moc za odpověď emoticon, humor he fajn, jinak by byla nuda emoticon, kdyz me jeste neco napadne tak se ozvu, projdu si celé stránky a třeba najdu to co hledám emoticon. Také děkuji za tip na projektanta emoticon určitě se po něm poptáme emoticon
22. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 @stetl děkuji moc za milé přivítání emoticon, myslím že se brzy ozvu, protože otázek mám plnou hlavu a neustále mě napadají další emoticon
22. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 @jptn ahojky jen upřesňující dotaz v hrubé stavbě nejsou započteny základy?
22. říj 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @brittka ne , základovou desku musíte připravit sami, srubaři si ji přijedou přeměřit a převzít.....
22. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 @jptn aha, a nemáš tušení jak se pohybujou ceny? když budu mít tak cca 80m ctverecnich zastavene plochy?
22. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 tak se pomalinku prokousávám diskuzí emoticon, musím říct, že jsou zde velmi užitečné informace emoticon měla bych dotaz emoticon (možná se k odpovědi prokoušu, ale potřebovala bych rychlé info): na kolik tak vyjdou základy? cca 80m2?, na internetu jsem nějaké ceny našla, ale nevím na kolik jsou přesné. Dík za odpovědi emoticon

P.S: musím říct, že jste tu skvělá parta lidiček a to nejsem se čtením ani v půlce emoticon
22. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @brittka no to se nedá jednoznačně říct, záleží na rovinnatosti terénu.., použitých materiálech, na firmě, ev jestli něco svépomocí..., za nás můžu říct, že máme desku 7x10, 4 patky pod venkovní sloupy , 2 patky pod sloupy uvntitř domu, prohloubený podkladový beton a zdvojené kari sítě pod kamna a komín, včetně nalepené hydroizolace po obvodech, firmou, cena cca 175 tisíc, nechala jsem si zpracovat spousty nabídek a že se teda hoooodně lišily.... emoticon
22. říj 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 @jptn takže nechat si vypracovat nabídky a porovnávat že? pan Haniš Vám nějakou firmu doporučil nebo jste pátrali jen na vlastní pěst? Je mi jasné, že na těch okolnostech hodně záleží, ale pro naše rozhodování, jestli do stavby jít nebo nejít je tato informace doela důležiá emoticon emoticon já bych radši aby nám to udělala firma
22. říj 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @brittka nn Haniš s tímto neměl nic společného... to jsme si hledali sami, zadala jsem to tady na netu do AAA poptávky....
22. říj 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 aha, tak já si budu hrát na Columba emoticon děkuji za info
22. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @brittka jj jen to zkus, napřed jsem zadala obecné info, takové spíš orientační a s vybranámi firmami jsme se domluvila, že pak zašlu projekt základů k nacenění.. a z toho jsem pak zase dělala užší výběr.....přídám si tě do přátel, pokud chceš.. mám tam v albu dost podrobný postup emoticon
22. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 jj určitě na to mrknu, čím víc toho zjišťuji tím víc mě to děsí emoticon emoticon
22. říj 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 do přátel si mě klidně přidej emoticon
22. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @brittka neboj.... navštiv pár staveb. již bydlících a jak jsem tu už psala.budeš ztracená emoticon a všechny překážky postupně překonáš, jak se budeš těšit emoticon
22. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brittka
fotoportrét
fotoportrét
brittka
 no snad máš pravdu, projíždím to tu celé odpoledne a nějak mě to vyčerpalo emoticon, ale asi se někam zajedem podívat abysme se nějak nadopovali pozitivní náladou. Potřebovala bych vědět kompletní cenu, alespon pribliznou, se základama, proste se vsim. Takhle se pak hrozne spatne rozhoduje jestli do toho jit a nebo ne. Nejdriv asi nasaji emoticon vsechny informace a pak uvidím.
22. říj 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @brittka tak pokud třeba u Haniše si vybereš dům z katalog. nabídky a nebudeš ho měnit.. ta cena, která je uvedená za hrubou stavbu tak zůstane.... a s tou deskou, to si zkus nechat alespon přibližně.. jinak přesnou cenu asi do koruny nezjistíš, spíš plus mínus... a pozemek, sítě, to máte?? a také dost spolykají různé poplatky , s tím je také třeba počítat.. mám vše ještě v živé paměti emoticon
22. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
 @kasha Ahojek, mrkni se mi do albumu na náčrt řezu, na kterém jsem mu vysvětloval o co mi jde.
Děda mi posadil pozednice na nosné stěny a aby v podkroví nebyla tím pádem šikmina až k podlaze, zmenšil mi místnosti směrem dovnitř - sem se vzteknul, protože jsem mu to vysvětloval minule a stejně zero, ale mohutně pokyvoval kučerami jako že rozumí. Tak snad tentokrát zaboduje emoticon
Hodně se mi líbí toto řešení, je to jednoduché a vyzkoušené a hlavně to hodně zjednoduší výstavbu příček v podkroví - si myslim - no ni? emoticon
22. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @vorelmato brouku, emoticon ještě jsi pořád sk :(,,, ach jo, musím se přelogovat a tak,,, udělej nám tady radost, pojdu co cz emoticon
@brittka Jituš Ti to napsala správně,,, co se týče ostatních peněz, mnoho nenápadných korun se rozuteče na místa, která se nikde nepopisují emoticon ale základy nejvíce závisí na terenu a podloží,,, do 200 tisíc by jste se měli vejít, když nebudete vymýšlet a terén není v kopci na nebo na skále a nebo tekutých píscích,,, vše je možné,,, a inženýrské sítě jsou také důležité,,, když tam není elektřina a voda a kanalizace,,, to jde také do peněz a papírování a ,,, ale stojí to za to!!! emoticon
22. říj 2011 ve 22:54  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @pavelk a zapomněla jsem Ti odpovědět, vyskočilo mi to v noci v hlavě emoticon to je uchylárna emoticon)) příčky máme dole jen první šáru a pak anhydrit a ted pokračujeme emoticon máme rádi práci na etapy emoticon))))) jinak jsme to nestíhali emoticon))
22. říj 2011 ve 23:03  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
 @kasha přísahám, že jsem psal admince, odpověděla mi s přáním krásného dne, že je to zařízené ale zatím prd. Taky jsem to zjistil, tož jsem napsal ještě slovenskému administrátorovi a uvidíme.
22. říj 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavelk
10
fotoportrét
fotoportrét
pavelk
10
 @kasha ahaaa emoticon
23. říj 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš