Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
@kasha Promiň, Karin, jsi ale jen další v dlooooooouuuuuhé řadě .... Ale potěší to, to ano! PF
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk Vůbec nevadí, že jsem v předlouhé řadě... :) znám své kvality, vím, že zbytek převálcuju :-D :-D :-D a už se na celou KSČ těším!!! a na 1.ustavující sjezd tím tuplem 8-) To je fakt úžasné! už se tetelím, už se to formuje i když jsou teď Vánoce a kapři a sníh... :)))) kk
Odpovědět
@petrfrenk @kasha s vámi se člověk nasměje, teď jen nevím, čí sebevědomí sahá výš... @stetl také díky za pozvání, je to ale strašně daleko, navíc se zpravidla jako asi hodně lidí týden kolem 5.a 6. července s přilehlými víkendy snažíme využít pro nějakou dovolenou, anžto pak člověk našpóruje dovolenou, že 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk :)) co to je sebevědomí??? a chceš mi říci, že Ty to máš dále jak my? za Honzíkem? domnívám se totiž, že váchodněji tady už nikdo není a jiný směr není delší,,, aha,,, leda totálně jihovýchodní cíp republiky, Znojmo a tak,,, tak to jo :)... a co se týká termínu 1.sjezdu KSČ, tak to se dá posunout, určitě, jak to bude většině sedět, noné? Honzíku? @stetl kk
Odpovědět
@kasha Nenene, s termínem nehýbat! Zkušnost praví, že jak se cukne jednou kvůli někomu, chce 2., 3., 4. .... a je konec, maglajz, na ničem se nikdo nedohodne. Jak navrhl Honza - kdo může, přijede, kdo ne, tak ne. Howgh! PF
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk :-( :-| :-( :-| :-S a co když to právě kvůli Husovi nevyjde nikomu??? no já nevím, i když Tvůj argument má váhu, neříkám že né... kk pf 2012 :-p :-D :-D x-)
Odpovědět
@kasha daleko myšleno samozřejmě časově, k Honzíkovi k Nymburku dojedu z Brna bez problémů i na kole 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, přeji krasne Vánoce / Chanuku. Hodne zdravi a spokojenosti při plnění Vášich snů. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásné, klidné a pohodové vánoční svátky všem srubáčkům i roubenkářům, :-) Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
také přejeme vše nejlepší. klid a mír v duši o svátcích, ať jsou jakékoli, a vykročení pravounohou do toho nového :-) Eva
Odpovědět
Všem přeji klidné a pohodové vánoční svátky :-) :-) IVA
Odpovědět
Profilova fotka
ÁÁÁ všichni se přehrabujou v hromadách dárků, papají cukrové a užívají pohodičky, budiž Vám to všem přáno:-) Přeju v New year všem moc a moc shod šťastných náhod a aby jste si s nimi uměli poradit a hlavně zdravíčko.
Odpovědět
Článek se načítá
@ all Také vše nejlepší, teď už jenom do nového roku, Vánoce jsem pro(s)(c)pal... A nevěšte hlavy - léto se blíží, u nás na kopci už se zase ukazují Holanďané! PF
Odpovědět
@petrfrenk tos měl podepsat PF 2012 ;-D Do nového roku všem plánujícím smělé plány, všem stavějícím šikovné řemeslníky a ať jim to jde od ruky, bydlící mají už splněno, tak těm už jen hodně zdraví...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk ...a určitě také štěstí, víš, na tom Titaniku byli všichni zdraví, a bylo jim to houby platné, když to štěstí neměli... ;-)
Odpovědět
@esmeralda2 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 Kdesi jsem četl, že neštěstí Titaniku byl v zásadě pojišťovací podvod :-o, když se zlí lidé zaprodají, zdraví nepomůže. S touhle vládou nám všem hodně štěstí :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vypadá, že každý občan této republiky je pasažérem Titaniku :-p a kapela stále hraje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson @vorelmato no tak, kluci, nestrašte..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to all :) hezky jste to tady rozjeli,,, o Titaniku jsem to také slyšela a viděla a jsem ochotna tomu věřit, že to udělali schválně! :( ,,, tedy souhlas s thomsonem, jsme tady všichni jako na Titaniku ]-( kk pf 2012 :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to all podruhé PROSBA na všechny: zlatíčka, co už bydlíte, nebo jste dále jak my - většína :)))) prosím VáS, jak máte vyřešené horní ukončení stěn v domečcích (samozřejmě nemám na mysli nosné zdi z kulatin :))), snad mi rozumíte - zdíme zdíme a dojedeme ke kulatině, nebo k nesámovému záklopu,,, a zatím jsme ještě nepřišli na to, jak krásně a systémově a esteticky a lehce zakamuflovat tu mezeru :)) prosím napište mi co kdo máte, nejlépe s fotkou :))) díky díky díky!! kk
Odpovědět
Profilova fotka
Kašenko, nejsa technikem, domnívám se, že Ti jde o to, že se srub bude "srážet", že se strop sníží díky sesychání kulatiny. Tak to Bernat vyřešil všude tím, že dal to, čemu já říkám "záclonky", vertikálně upevněné palubky (neb máme zdi z palubek), které přesahují ty horizontální a zajíždějí přes ně, když si vše sedá. U oken v podstatě totéž, jen to je z celého prkna, které se čas od času muselo přiříznout. Je Ti to k něčemu? H.
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl Honzíku, přesně to jsme si představovali, ale ted to není až tak jasné,,, myslíte, že by šly nějaké fotečky? :))) nebo jak ty záclonky připojil, nebot ty vodorovné kládky nejsou rovné, žejo, leda že by tam udělal v těch kládách zářezy a do nich by palubky zalézaly,,, jetli dobře chápu?? :) kk
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha my máme v plánu taky palubky.. nebo koukni do alba k Moraně, ta tam má poličky na knížky, taky chytré.. a já ti fotla to " propojení" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn ahokjy JITUS, děkuji za reakci. Máte to trochu jednodušší, když máte vše rovné ;-)
Odpovědět
@kasha Ahoj Karin, my máme ukončeno klasickými podlahovými lištami. Ale viděl jsem u kamaráda originální věc - zakrytí asi coulovým režným provazem - a vypadá to opravdu pěkně. PF
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha no to asi ano.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po dlouhé době zdravím všechny postižené :-D a všem přeji jenom to nejlepší v roce 2012. Na sraz, pokud nebude odvolán, se velice rád dostavím. Tak se mějte a smějte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kašenko, jako správný bývalý fotograf profesionál nemám doma fotoaparát (tedy ten současný, digitální), leč žena Dáša jej přinese a vyfotíme a pošleme. Už to slibuje a pozdravuje! H.
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl Honzíku moc děkuji a těším se!! @petrfrenk Děkuji,,, jenže my máme ty mezery každou jinou :)) a o provazech jsme myslela také a určitě tam někde budou, jen asi není jednoduché sehnat tlustý režný provaz,.,, :) Víš my mámě někde 5 cm a někde 20 cm :( to je zatím pro nás největší ořech,,,, ale díky díky :) kk
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?