Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa nojo, my jsme se postarali, abychom neměli naprosto žádný vypínač v kuláči :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Tak to je bezva, to bude pěkné. U nás to jaksi nešlo, když vcházím do obytné části a okolo dveří mám ve všech čtyřech směrech kuláče :-N Obdobně zásuvky...
Odpovědět
@sonafa mám, ale musíš se se mnou skamarádit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk Já jsem asi s ostatními už kamarád dlouho :-D a myslela jsem, že to tam je nějak poznamenané, že jako pro přátele více..... a u tebe jsme nic neviděla x-) tak pardóon.
Odpovědět
@sonafa myslím, že ne, nekamarádi to prostě nevidí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk hmm, ono to tak je asi lepší..
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk hmm, ono to tak je asi lepší.. @pavelk mě to bylo divný..., už jsem tě viděla, =-) vždyť to je ta nádherná zelená střecha! ;-) Ty jsi se stal jen kamarádem asi až později. Tak to jen moje kebulka už začíná časem zapomínat :-) :-)
Odpovědět
@sonafa dřív jsem to fotoalbum měl volně přístupný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem..tak hlásím že od minulého čtvrtka jsme konečně rozmrzli:) takže si zase užívám teplíčka, vody a pohodičky s našim psím miminkem:) @sonafa to byla věc, kterou jsme taky dlouho řešili, máme něco podobného jako Kanavi-imitace dřeva a vypadá to dobře, na světlých stěnách máme tmavé vypínače v dekoru ořech..byli jsme s manželem jak v polsku tak i v Německu a nic lepšího jsme neobjevili..No i když v Polsku se mi líbili dřevěné vypínače ale jen rámeček stál 230Kč,tak jsem to vzdala..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Janičko, paráda!!!!! Jednou na všechno budete se svými dětmi a vnoučaty s úsměvem vzpomínat,,, tak si to zapisuj :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha @jptn @sonafa Vdaka za vase priania. Snad teda stavba bude prebiehat hladko a bez vaznych problemov (nejake urcite budu - to by nebola stavba bez problemov) :) Pozemok sme teda kupili 15.2., 18.2. sme zacali s jeho cistenim. Bolo zial potrebne zotat peknu 10 metrov vysoku jedlu, za obed padli aj dalsie stromy: jeden vyschnuty orechovnik, jablon, hruska, ceresna, marhula, zopar liesok a malych krikov. Tento tyzden si sused este spracuvava drevo, ktore si necha do krbu, ja idem podrvit zvysne konare na kompost. Oficialny zaciatok stavby mame nahlaseny na 27.2. Skor zial nebola ziadna firma volna na "bagrovanie". Ked sa uz bude diat cosi zaujimave, tak pridam aj nejake foto do albumu. Pekny den vsetkym prajem.
Odpovědět
Profilova fotka
@sidzej NO to je tedy krásný harmonogram!!! paráda,,, budu velmi ráda sledovat, jestli budu moci :)) a jen mi je líto těch stromů,,, to vážně musely jít pryč? to je ale škody,,, jeje, to je škody :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kasha Jasne, ze mozes sledovat. Ved preto sme tu, aby sme sa podelili o skusenosti. Stromy veru museli ist prec, lebo stali priamo v pristupovej ceste a na mieste kde bude stat dom. Tie 3 ovocne stromy sice boli v zahrade, ale boli velmi stare a vo velmi zlom stave, tak sme ich dali prec a zasadime si nove. Zostalo nam este dost vela stromov okolo, tak ci tak :) Dve krasne ca. 40 rocne borovice (s jednou veverickou :-D ), jedna velka breza, jeden dub, jedna jablon a este zopar krickov ;) Takze prazdno tam nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
@sidzej tak to jsi mne opravdu uklidnil, věřím, že to bylo nevyhnutné... a SUPER, kolik Ti jich tam zbylo, to je skoro záviděníhodné :) máme kolem jen pár starých topolů a zbytek čeká na mně, až vysadím a budu sledovat růst :), proto tady musím zůstat ještě dlouho :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sidzej stromy závidím- vzrostlé-- na ty my si budeme muset počkat ;-) a na průběh stavby se těším a jsem zvědavá-moooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Výrobce těch vašich zásuvek náhodou nevíš, nebo kde jste je kupovali? nebo jsou to přesně ty samé, co má Ivča (Lyra)? @sidzej Také ráda čtu, jak skvěle pokračujete :-) Tak veverka, jo? Jestlipak vydrží přes stavbu? U nás se na chvíli vytratily, ale zrovna v sobotu jsme našli v díře na venkovní zásuvku (v kuláči) mezi vatou naskládané a vyloupané lískové oříšky :-) Nevím jak se do toho prostoru o průměru 8 cm vešla, ale hnízdečko si v naší stěně udělala pěkné! a to má prosím okolo všude les :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa tak teď nevím, jestli bych se spíš těšila z veverky nebo by mi mylo spíš líto, že ji musím vyhnat @sidzej gratulace a slepá závist @janullii všechno se v dobré obrátí, akorát by to člověk asi raději měl bez té legrace na začátku slunečný pozdrav všem (tady svítí)
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 Teď nevím jestli myslíš mne nebo sidzej, ale já ji nevyháním. :-) Zásuvku zatím osazovat nebudu a nechám to na ní (pokud se nebude provrtávat dále do kuláče! ]-( )
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa nevím vůbec, jak tito živočiši bydlí, jestli jsou každou chvíli někde jinde, nebo mají po léta stejné hnízdo (tak bych si to myslela já), to by se pak člověk trápil, že jí ten domeček musí (časem) zlikvidovat
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha děkuji Karin:) tak to asi joo..už aby to bylo:) Po Velikonocích budeme hezky natírat,v sobotu dorazí truhlář, tak se těším a nabírám druhý dech:) @sonafa nejsem si jistá 100% že je to ta Lyra,taky jsme na to koukali ale ty vypínače jsou hodně podobné a mají je v baumaxu..doma jich ještě pár mám ,tak se podívám na značku..ale jsem snima spokojená, na to že jsou umělé vypadají asi nejlíp ze všech imitací.. @esmeralda2 to máš pravdu:) snad už vše bude v pořádku..ne-bude! Jak mi psala jedna moudrá žená-pozitivní myšlení dělá zázraky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jojo ZLATICKO,,, to pozitivní myšlení tě dostane do vyššího levlu a další dimenze :) mně osobně už zlobí jen moje vlastní maminka, s kterou nemohu hnout - pozitivní myšlení prostě už neumí přijmout :(, nicméně, nemohu mít všechno, tak se stále ze všeho snažím něčemu přiučit :) drž se cérenko milá!! :) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha taky s tím budu muset začít, nebot jinak-jak jsem nedávno četla v jednom časopise-se přimlouvám za to, aby zabití řemeslníka za nekvalitně odvedenou práci nebylo bráno jako trestný čin :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn NEMOHU SOUHLASIT :) ani náhodou,,, za to, že odvede špatně práci mu nezaplatíš,,, ale život nedáváme, nemužeme ho brát,,, nemohu ani v žertu pomyslet na zabití člověka-dokonce jen mantavého řemeslníka,,, týračum dětí a slabších přeji sice týrání, ale to bychom se dostali do velmi složitých filozofických otázek, raději řešme komíny, krby, květináče, dlažby a nátěry :) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha to bylo v rozhovoru s jednou celebritou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn :) nojo celebrity, toto slovo je v naší zemi milé totálně mimo mísu,,, nebudu uznávat žádnou celebritu stylu řepka, hanychova a podobně :) to pro mne nejdou celebrity, ale pan Cílek, Dušek, Hnízdil, ... ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha proto jsem toto slovo použila:-D -- také jeho význam přisuzuju jiným osobám... :-D
Odpovědět
@kasha no to my jsme museli vykácet půlku meruňkovýho sadu, aby se nám dům do té džungle vešel...;-) jinak vážení dnes u nás nastal ten slavný den, kdy k nám byl E.ONem zaveden élektrický proud, takže jsme taky konečně mohli poprvé zažehnout oheň v krbu, od kterého teď taky píšu, krátce řečeno, je to bomba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk jejda jejda,,, to je škody,,, ovocný sad,,, já bych si snad postavila dum tak, aby kličkoval mezi stromy :)))))) a mám dotaz,,, odkdy a jak se oheň v krbu zapaluje Eonem? (žeby piezozapalovač? :))) to mne tedy trochu, po pravdě, zarazilo... možná jsem ve škole chyběla, ale těším se s TEBOU :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk @kasha myslím že to chápu Karin. ;-) Jelikož k nám ten slavný "střídavý, střídavý, zkrátka elektrický proud..." ještě nedorazil, byl to přesně ten důvod, proč nemáme teplovodní vložku. Jinak bychom si nezatopili ještě asi hodně dlouho ]-( a to by bylo letos asi dosti špatné (i tak někde voda zamzrla-ale už je to zase ok :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Díky, už jsem se tam byla podívat, tak to asi nemusíš hledat. Taky jsem o nich věděla, někam je použiji. Ale měly nevýhodu, že nemají dvojzásuvky, které v kuláčích potřebuji, Jinak bych je měla samou díru :-| Ale mají tv i datovou, což je bezva!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?