Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
@morana128 odcházím levitovat o polední siestě ....
Odpovědět
@morana128 @petzold @sonafa @kasha @esmeralda2 @petrfrenk díky za nápady. Nám tedy zbyde asi větší mezera, protože jsme raději nechávali více místa na sedání, tak zatím se rozhodujeme zda to nechat tak nebo to schovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk a také jsi meditoval? :))) kk
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk To víš že jsem chtěla napsat levitují :-) To je, když se člověk fláká někde na diskuzi a přitom se snaží i pracovat a vydělat si , třeba na ta lana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem, poprvé z roubenky!! :-) a už i od nového netu.....
Odpovědět
Profilova fotka
to jptn GRATULUJEME!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn NO TAK TO JE KRASNE!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha jj je to krásnej pocit.. i když pořád pendlujeme s krabicema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl Díky ;-)
Odpovědět
@jptn gratuluji to musí být krása :-) poslouchat všechny ty neznámé zvuky v novém prostředí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn také z našich končin letí velká gratulace
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to stehování je snad horší,než stavba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn víš co? vubec mně nestraš, ano? :))) nebo se snad nikdy nenastěhujeme :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Gratulujem a nech sa vam dobre byva! My mame zopar krabic este teraz okolo seba (2 mesiace od stahovania) :) Pozeram, ze Cesky telekom je velmi rychly, ked mate v novostavbe internet uz v den stahovania! My sme si pockali do 3.10....a to sme mali ziadost na telefon a net podanu uz zaciatkom roku 2012 :) Trvalo im to len necelych 9 mesiacov - ako tehotenstvo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Gratuluji :-) To jste si nechali spuštění inetrnetu schválně také až na první stěhovací den?
Odpovědět
Profilova fotka
@sidzej ahoj díky, nemáme od telekomu:-D...ten už snad ani neexistuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa to jsme se tak domluvili, že přijedou, až tam budeme.. to byla otázka půlhodky
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn však se říká, že je lepší 2x vyhořet, než se jednou stěhovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pekbit BLBOST,,, :-D určitě jsi nikdy nevyhořel,,, mně stačila jednou garáž,,, ani nevzpomínat!!! kk
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn Blahopřejeme!!!!!!!!!!!! Hodně lásky v novém domečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berger2 moc děkujeme :-)
Odpovědět
@jptn Tak mě tak napadlo, se kouknout, zda už také bydlíš. A měla jsem pravdu. Blahopřeju. Stěhování není tak hrozné, pro mě bylo to balení do krabic a vytříďování, co mám vyhodit.Tedy po 3 týdnech hlásím, též mám v jednom pokojíku krabice nevybalené.Čekají, až manžel udělá pochozí půdu, abych to tam dala.
Odpovědět
@jptn to je paráda, taky gratuluji, :-) ať se vám tam hezky bydlí.
Odpovědět
Profilova fotka
@yvonahk jj bydlíme od pátku ale tys bydlela dřív... a kolaudaci ještě nemáme.... ;-) ale je to super!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi díky.... sice nás ještě čeká podkroví.... ale to už nějak dáme..... :-D
Odpovědět
@jptn gratuluji, ať se vám krásně bydlí :-) ...a stěhování je brnkačka, to chce jen grif. Něco o tom musím vědět, za posledních 20 let jsem se stěhoval 7x :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petzold díky..a ten grif??? :-D
Odpovědět
co nejméně věcí kolem sebe - co nemám, to nepotřebuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn tož ať se Vám krásně bydlí... :-) Příští rok touhle dobou to zažijeme i my - snad... @petzold he, he a není to tak, že o čem nevím, že to mám, to nepotřebuju... ;-) Pokud ale určitě vím, že to mám, ale za prase to nemůžu najít - tak to určitě potřebuju. Znamená to ale příliš velký byt 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?