Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha ano , přesně ten den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn JIPU, tak to Ti vážně trochu závidím :)) ale nemusíš se proto na mně hněvat, v dobrém smyslu závidím :) JINAK to začalo sypat u nás a to tak, že hodně, celou noc a celý den velikánské vločky :)) je to krásné,,, :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha co bych se hněvala ;-) .. hlavně aby ten vánoční dárek pěkně vyšel... ;-) tak sypejte sypejte....at nejsme sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn to úředníci tento den ještě pracuji? V pátek? Tak pro Vas to bude opravdu datum značící vstup do vyšší dimenze dřevěné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa no sama jsem žasla, že mi to nabídli...
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 Děkuji za blahopřání. Ale 3roky vybéhávání a připomínání se nás docela unavili. :-p Navíc si termín rok 2009 stanovili energetičtí giganti sami, a pak dělají jakoby se nic nestalo. No,jak se jedna s úředníky, to tady ty asi víš z nás nejlépe. ;-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa já jediná tady si snad nemůžu na úředníky stěžovat.. teda abych to nezakřikla.... =-) spíš na některé staveb profese
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla včera na místním stavební úřadě. abych dala do pořádku novou kanalizační přípojku (místo naší čovečky). Úředník vstřícný až milý. Dopsal mi jednoduchý technický popis, dokrelil maluvku (oba dokumenty jsem mohla udělat sama), vypsal žádost o územní souhlas a po hodině jsem šla :) fakt super! musím pochválit, aby se tady jen úředníky nehanilo :)... jinak u nás tedy hodně přisýplo a jak psala Soňa, mráz přicházel od Berlína, už je to tady,,, minus 13 :) krásný den všem přeji :) kk
Odpovědět
@kasha Odkud mráz ? ... ... od doby paktu Molotov/Ribentrop se o to oba národy bratrsky dělí ... Ale v budoucnu o tom bude rozhodovat " komise EU pro klimakterium a podobné metrologické zjevy", která zaměstná 700 velekapacitních umělců .... jako teď už je komise na vše .... u nás - 12°C a nad zmrzlou krajinou studené slunce blikotá, jak praví klasik (který?) PF
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk :)) no čekala jsem na TEBE,,, jenže tentokráte fakt nejde od Moskvy, je to prokazatelné :) přišel od Vás :))) a s komisema zásadně souhlasím, je třeba mít eurokomise na všechno, protože by se mohly dít nepravosti, třeba dnes v noci, že jo, dohled nad bankami, aby nás třeba banky příliš neobíraly, žejo, to bude určitě ono,,, hlídají to přehezky :) ..pošli "romatycké" photos klasikem opsané blikotající sluníčko :) kk p.s. volary mínus 20 pfíííííí :). cheb mínus 9, :) právě v tento okamžik říkají, že máte mít pouze mínus 3 :)) šumavěnka :)
Odpovědět
@kasha když já neumím posílat fota ... jak se to udělá, taková jen pro přátele ... bitte HILFE!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk :)) drahý šumavský příteli cedrový :) Když založíš nové album, nazveš si ho třeba "obrázky pro milé dřeváky :))))" a tam Ti někde pod názvem nabídnou, zda bude album pro celý svět, pro registrované nebo pro přátele,,, tak zatrhneš co chceš a JEDES :)) kk
Odpovědět
Článek se načítá
@jptn to jste si s dodělávkami pospíšili... Vy to máte na stavební povolení nebo je to návštěva ze stavebního úřadu po oznámení užívání stavby
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk nooo,máme to na ohlášku.. ale oni normálně hovořej o kolaudačnímm souhlasu :-D .. tak mně je to celkem jedno.. hlavně, abychom už měli papír... a pak číslo popisné... podkroví dodělané není, to budeme tvořit postupně.. nemáme tam žádnou důležitou místnost
Odpovědět
@jptn tak říkat si tomu můžou jak chtějí (ikdyž by podle mě neměli), ale mám zato, že u ohlášky oznámíš užívání stavby a je na stavebním úfadu, jestli se dostaví, pokud ne, je to jako kdyby ti užívání při “návštěvě“ schválili bez připomínek. U stavebního povolení přijdou udělit ten kolaudační souhlas každopádně. Nicméně, pokud se jako u vás ohlásí na kontrolu, prakticky v tom asi moc rozdíl není.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk Já to vím, ale normálně jsme vyplnovala formulář " Žádost o vydání kolaud, souhlasu" nebo tak nějak se to jmenovalo, a mám termín" kolaudační prohlídky" ;-) .... tak mně je to vcelku jedno, hl, aby to klaplo..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DRAZI srubo-roubenko-milní přátelé :) Blíží se Konec světa :-D (těším se na to - nevěřím v apokalypsu, ale v duchovní přerod!!!), blíží se Vánoce - svátky klidu a pohody a blíží se nový rok! Všem Vám přeji to, co si zasloužíte :-D,,, ale i to, co si přejete (doufám, že si přejete samé príma věci!!!) a když se Vám to nějak ne a ne vyplnit, tak se zamyslete, proč asi! :)) Mám Vás ráda a těším se na další roky s Vámi zde i jinde!!! kk
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Pěkné přáníčko, děkujeme. A věnec-vlastní výroba?
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa jasná věc, SONICKO, nemohu přeci kupovat věnečky :)))
Odpovědět
Ahoj příznivci srubů a roubenek. posílám všem PF a zase v novém roce AHOJ :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi moc moc moc hezké, děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha @kanavi moc hezké, děkuji všem přeji krásné svátky, pohodu a dobrou náladu a do nového roku zdraví, štěstí a každému dost toho, co si přeje
Odpovědět
Profilova fotka
I když nejsem katolík, velice toleruji, ba podporuji Vaše svátky. Jsou krásné - pardon, byly krásné. Teď mi vadí, že týdny a týdny dopředu se objeví "vánoční zboží", že města i vesničky utrácejí fůry peněz za "vánoční výzdobu ulic" (místo aby jejich úředníci zajistili ochranu lidí a hlavně dětí před padajícím ledem ze střech!). A vadí mi tuny dárků, které děti pod stromečkem přehrabou a už si jich ani nevšimnou, protože se s nimi nedá hrát, ony si ty hračky "hrají za ně". Jsem staromilný. Jsem konzervativní. Přiznávám to. A přesto se těším, až své katolické ženě dám pod jejím stromečkem pár maličkostí a ona bude mít nelíčenou radost... Totéž přeji i Vám všem, moji milí "srubáci"! Jan Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás už se nadělovalo-MÁME ZKOLAUDOVÁNO ;-) ;-) Přeji krásné svátky Vám všem....
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn blahopřeji a přeji!!!!!!kk
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha děkuji.. se mi ulevilo
Odpovědět
Hezké Vánoce a hlavně zdraví, dřeváci! PF (2013)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn a zabradli nic? :)))a co Ti mohli??? jen to dát :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha třeba mohli najít nějakou skrytou závadu... tak je to bez podkroví, ale neva.... zábr nic... jen řekl , tady ještě chybí zábradlí.. my jsme řekli, že až to dosedne ;-) .. lejstra jsem měla všechna v pořádku, dokonce některá navíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Protože se dnes odpojím od netu a budu trávit svátky bez PC (dobrovolně-žádná kalamita u nás :-) , tak bych vám všem ráda popřála ať ty svátky prožijete mile a pohodově. Krásné Vánoce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?