Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl Honzíku, to je paráda, takových aktivit, moc ti to přeju!!!! krásně si to užívej......
Odpovědět
Profilova fotka
Mé milé dámy, užívám si to jak malý kluk. Zrovinka přišel balíček z tiskárny a uvnitř pro mne vonící kniha. Jmenuje se "A kde byl Bůh...?" a bude k dostání u knihkupců už brzy. Ufff, 350 stran textu! Do čeho já se teď dám?
Odpovědět
Profilova fotka
A tady je pozvánka - v Praze bude křest 12.5. v 18 hodin v Maiselově 15, v Brně v nakladatelství Barvič a Novotný 21. 5. v 16.30, tam bude křtít pan Uhde. Všechny zvu, pokud budete mít čas...
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl Milý Honzíku, nevím , jak to vymyslet, ale moc bych stála o to mít knihu, s tvým podpisem. Ráda bych si ji koupila, už z důvodu, že jsem měla možnost číst její zrod. Já se na křest určitě nedostanu, až budeš mít klidněji, poprosím tě, abychom se mohli nějak domluvit. Moc ráda si ji zakoupím a moc ráda v knize uvítám tvůj podpis. A jsem moc ráda, že se povedla vydat.
Odpovědět
Profilova fotka
to Morana No jo, když já netuším, kde bydlíš! Samozřejmě vše rád učiním a rád se s Tebou či kýmkoliv sejdu, stejně ve mně zraje nápad, že bychom se my "srubáci" měli někde sejít, aby to pro všechny bylo na půl cesty. A já tam rád vezmu nějakou tu knihu a podpisovací tužku, kterou mi věnovala moje žena Dáša. Co Vy ostatní na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl HONZIKU, to je dost dobrý nápad :) OLOMOUC? je to napul? já to tam mám 130km :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl taky bych byla pro sraz :) Do Olomouce to je od nás (Trutnov) 180km. Akorát na konci května mám státnice, takže teď to je pro mě zabitý a termín porodu mám v půlce července, tak to je taky takový divoký :)
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně u mne doma, pokud by to vyhovovalo. Je tady skvělá hospoda pro nakrmení, ale když každý (každá) vezme z domova pekáč (hrnec, mísu atd.) čehosi dobrého, nají se všichni bez problémů i u nás na zahradě nebo na verandě. Naplánujte, dejte to dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
@stetl HONZIKU, to není uprostřed cesty,,, myslím, že si žijete někde, kde si to nepamatuji :)) ale mám zafixováno, že pro mně daleko,,, jak daleko to máš do olomouce?
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Honzík je uprostřed cesty. :-) Pro mne Olomouc - 295 km. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato Díky moc, u nás se střetávají 3 názory (projektant, realizační firma a stavební dozor), takže v tom máme občas guláš a raději se ještě ptám tady, protože praktické zkušenosti jsou podle mě nejcennější. Budeme mít sokl 36cm a s výrobou se zatím nezačalo - setkali se jim 2 zakázky tak nějak zároveň a my jsme o krůček pozadu, takže budeme chvíli čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
to Kasha Žiju přesně uprostřed Čech, na Loučeni (nevím, proč se nepíše v Loučeni), respektive v její části zvané Patřín. Co kdyby někdo, kdo to umí, vytvořil mapu ČR, kde by byly tečky v místech, kde žijí všichni srubaři, kteří si tady píší?
Odpovědět
Článek se načítá
@vendulac ahoj, my planujeme dat na zakladovu dosku penove sklo (5cm) po obvode, takze klady budu na penovom skle. Zvonku zakladov ma byt tusim styrodur (5cm) a potom oblozenie akoby kamenom :-)
Odpovědět
@vendulac ozaj, spominala si, ze asi pouzijete na zateplenie konope..vraj su pri jeho pouziti nutne extra protipoziarne opatrenia. ake mate vy? ;-) vdaka!
Odpovědět
prosim vas, mate na dverach na terasu sietky proti hmyzu? Ake mate dvere a ake sietky? a co vstavane skrine? daju sa v roubenkach realizovat..kedze drevo sada? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHA,,, AHA,,,tak Sonik do OLOMOUCE 300km,,, hmm,,, Peta Frenk je hodně daleko také :) Ja na mapě ty města dám dohromady,,, jen mi prosim LIDICKY, co mají zájem NAPISTE do IP kde bydlíte :)) pak tu mapu vyhodím :)
Odpovědět
@vendulac @vorelmato rad bych se zeptal jestli mate sokl v projektu. Z ceho ho postavit? vybetonovat nebo ze ZB diky za info @kasha jinak ohledne srazu zajel bych pokud by byl cas PSC 57101
Odpovědět
@kacckas ahoj jak ste dopadli s kamnama?
Odpovědět
Rad bych se Vas vsech co mate srub zeptal. Jak hluboke mate zakladove pasy? Diky za odpovedi
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 betonový sokl jsme měli v projektu, je to proarmovaný beton! co je prosím psc 57101? základové pásy máme asi v 3,5 metrech :)) máme podsklepeno,,, stačí nezámrzná hloubka - 80-100cm pod úrovní
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha to bude asi poštovní směrovací číslo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn hahahahahah :-D tak to fakt vím, jen se mi nechce zjištovat to město,, tak jsem to myslela a blbě naspala :))) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 Myslím, že to v projektu máme, vyrobeno ze ZB 20x20x50, vyplněno betonem, vršek znivelovaný. Pasy máme min 80cm v rostlé zemině (takže v násypu + násyp)
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 krbová vložka se nám snad už vyrábí, do konce května by ji měl přijet instalovat. Jaká bude, to se ještě uvidí, sama jsem dost zvědavá. Základové pásy máme hluboké 1,2m a široké 0,5m. @kasha taky nás tam kdyžtak připiš, prosím - Trutnov :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 ahoj, pasy 50x80cm, sokl ZB 20x22x50cm
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha jo,jo, PeťaF to má ještě dál než já, cca o 15 km. Jak hodně podrobně ty místa na mapu chceš? Stačí cca okres, nebo chceš vytvářet něco detailniho?
Odpovědět
@kasha Okres Svitavy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha okres Přerov ;-)
Odpovědět
@kasha a ides vyrobit mau CR alebo CR a SR? ..to by bol stred niekde lepsie :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?