Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@fredd1e víš jak je príma bez televize? ani polatky jim neplatíme :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson jj, musi tam byt neco nehorlaveho. pena urcite ne.
Odpovědět
a ohledně té pěny, raději bych to dost důsledně ošmirgloval dočista. zatečená hořící kapka pěny by mě docela děsila. V pátek mi přišla knížka od OK Pyrusu, teď už jen najít čas na čtení. Konečně jsem taky zvenčí koukal na tu roubenku, co má Máca u Košína, musím mu zkusit zavolat a domluvit nějakou návštěvu.
Odpovědět
Profilova fotka
@flexaretista kniha je to hezká,,, ale realita jiná,,, NICMENE mně na začátku také hodně pomohla :) si myslím,,, -stou pěnou - jakpak to myslíš,,,, zatečenou do komína,, stejně je tam keramická vložka a izolace,,, neviděla bych to tak katastrofálně,,, nejlepší izolace je těch 5cm vzduchu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha dej pozor, aby ses nedostala do potíží. Ze zákona mají právo na poplatky od každého, kdo je připojen k elektřině. Ty poplatky lze neplatit, pak ale musíš nějak prohlásit (notářsky ověřeno), že TV nemáš a ani v nejbližší době nebudeš mít a někam to doručit - je to dost složité, nejenom tak, že - nemám TV, tak neplatím, to by klidně mohli po to běpo několika letech začít vymáhat včetně příslušenství = úroky, jejich advokáti atd - takové ty známé věci, kde je dluh pár set Kč a náklady na vymáhání jdou do desetitisíců
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 fakt? i když se nedívám? o co jim jde,,, tak já tam asi někde zavolám,,, nemáme ani antenu, ani satelit,,, nic :) hmm ale asi bude lepší jak říkáš se poptat :) děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha jj, musis aktivne nahlasit ze TV nemas. co se tyka radia - pocita se i prijimac v mobilu, v aute. tam se tomu clovek nevyhne...
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 @jumpmans ted jsem s nima mluvila,,, nemusím nikde nic hlásit, oni mne mohou někdy vyzvat k doložení informací, proč neplatím. Když sleduji tv internetové, tak se na to polatek nevztahuje, pouze kdybych měla nějakou kartu a měla celé spektrum vysílání... tož to mi řekla přímo paní na poplatcích v české televizi,,, kk
Odpovědět
Profilova fotka
@jumpmans @flexaretista vyriznuto, uvolneno a ted bude homemade insulation 8-) , i kdyz zateceni peny do komina pres zatazenou perlinku nehrozi, spise poskozeni nadkrokrvni izolace pri sedani stavby
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha to jsem ráda, protože v médiích se to prezentuje jen sem-tam a úplně jinak. Přesto bych na tvém místě učinila takový dotaz písemně, abych měla v rukou písemnou odpoveď - znáš to - ho..no a telefonický hovor se nedají zavřít do fasciklu
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 děkuji Evičko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj přátelé, narazil jsem na váš blog a rád bych se s vámi podělil o své i vaše zkušenosti
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lordkey Vítej mezi námi :) Poděl se s námi i o fotky, všichni jsme zvědaví ;)
Odpovědět
@vega280 @kasha @fredd1e já to sleduju přes Skylink a platím za ten balíček 290 KČ. myslím, že na internetu to zadáčo nebude, když je to plaené, jedině si to zkuste vyhledat na youtube, jestli to tam někdo nevložil.
Odpovědět
... a my jsme mezitím vyřešili to naše neschnoucí a flekaté podkroví. Kreidezeiti nám v tom tedy nepomohli... nejdřív se chvástali, jaká je to prkotina,že nám něco namíchají a bude to dobřé... přijeli, ale nevyřešili nic, tak nám alespoń dali nový nátěr zdarma, což oceňuji, že se k tomu nepostavili úplně zády... tak jsme to nechali obrousit , znovu natřít a je to. Pak nám dokončili garáž. Už je uzavřená, tak nám tam konečně nepolezou kuny. :-D a můžem si zase užívat, že máme vše hotovo :-D a vítám nové nadšence pro sruby a roubenky :-D :-D :-D a tady posílám pozdrav z mého cykloputování po Třeboňsku
Odpovědět
Profilova fotka
@lordkey vítej vítej,,, a jsme jistě všichni zvědaví, copak jakpak stavíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi Pěkně si užíváš Ivuško, pěkně!!! přeji Ti to z celeho srdce a až to budmd mít hotovo my, také budu cestovat :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@lordkey také tě vítám v naší diskusi a hořím zvědavostí, co tady na tom dálném severu stavíš
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je chvilku čas a mohu poslat pár fotek mého sroubku, jsou staršího data, ale v práci jiné nemám, doplním doma více...
Odpovědět
Profilova fotka
@lordkey moc hezké!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@lordkey.... .. kdopak Ti stavěl?
Odpovědět
Profilova fotka
@lordkey...... a vítám tě tady
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi nádhera....letos se do jižních Čech také chystáme... dlouho jsme tam nebyli...
Odpovědět
aktuální dotaz, jak se Vám bydlí v těchto vedrech?
Odpovědět
Profilova fotka
@flexaretista dole v roubence je krásně..... v podkroví je tepleji
Odpovědět
@flexaretista ve srubu je jak kdyby bezela klimatizace, velice příjemně a jako píše jptn, tak v podkrovi tam uz je tepleji :-) @jptn
Odpovědět
@jptn jeste jsem ti chtela neco dodat a ulitla mi ruka a ja to odeslala. Nejak mam z toho kola roztresenou ruku. Chtela jsem ti doporucit prave Trebonsko , Krumlov, Hluboka, Cervena Lhota atd...Lipensko, samozřejmě kavicka na namesti v Budějovicích, je tady toho hodně k vidění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi mám jižní Čechy moc ráda... a mám také v plánu tam navštívit Boženku.. která tady kdysi taky psala
Odpovědět
Profilova fotka
@lordkey ouu, dost dobrý! asi nenatřené kuláče? a v krásném prostředí,, také mně zajímá kde,,, a jak se bydlí a jak dlouho bydlíte? a vnitřky? :) topení, vaření, stěny,,, zvědavost :))) kk
Odpovědět
@lordkey vítej, moc pěkné :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?