Menu Forum

Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8322 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8319 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 @morana128 že tys ji teda nakonec koupila, aby se z tebe nestala alkoholičkaemoticon

ale vážně.. dost jsem se v poslední době myšlenkou na sušičku zabývala.. ale pořád mi vychází spíš, že zatim ne.... neříkám nikdy.. ale zatím asi peníze budeme dávat jinam, bohužel je pořád hooodně kam......
tady na MS jsem četla hodně názorů... většina ji vychvaluje do nebes.. ale četla jsem i názory jiné- prádlo provlhlé, takže stejně ještě dosušovat, prádlo sražené, prádlo po delší době používání vyšislé....

navíc já se sušením doma nemám sebemenší problém.. suším na sušáku v horní koupelně/ byť nehotové/, při pověšení na chvíli vyklopím okno.... pak zase zavřu a otevřu dveře koupelny dovnitř do domu.. druhý den je prádlo suché... nikde se nám neválí, radiatory my ani nemáme....navíc, když jsem to zvládla s dvěma dětmi.. tak ted.. sami dva..... zas toho tolik nemáme na praní. jako tak často jako dřív.. včetně lůžkovin...zatím teda nevim... trošku plán na umístění v horní koupelně bych měla.. tech.místnost máme malou, tam by se k pračce už nevešla a stejně mi vyhovuje nahoře. kde prádlo hned uklízím..tak ještě uvidím..... ted se to vyřešilo samo.... musela se koupit nová PRAČKA emoticon takže ta měla přednost.... mohla bys i fotnout, jaks to v kpoupelně pořešila?? nebo je máš na sobě??
11. únor 2015 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
Registrovala se 8. října 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 1006 příspěvků. Má 44 přátel.
 @geodett Stavěli jsme s nimi, ale bohužel jen kuláčový dřevník, protože naši srubaři měli plno. Ale byli ok, jen mi přišli drošku drahý (jako asi všechno....). A máš pravdu, dostali jsme se na ně přes Pacáka.
11. únor 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @jptn jestli se do toho mohu míchnout i já ...? emoticon Já ji mám na pračce. Ohýbat se k ní si neumím představit, protože to z ní vyndávám po jednom kuse a rovnou teplé skládám - na podložce, která se vytahuje ze spojovacího mezikusu. emoticon Sušení mi prostorově sice také nevadilo, ale v naší vicečlenné rodině pověsit pračku plnou ponožek a spodního prádla vyšlo na jeden díl sledování seriálu emoticon A sundavání a skládání na druhý! emoticon emoticon a žehlení na další dva!! Teď to přehodím z pračky do sušky a opravdu ušetřím několik hodin svého času. Navíc jsem díky sušičce přestala sledovat otřesné české seriály, což velmi velmi potěšilo moji čistě mužskou rodinu emoticon emoticon A mě nakonec taky. O nedosušení nemůže být řeč, moderní sušky to testují a prostě suší jak řekneš - na žehlení, do sucha, extra do sucha do stříně... Nebo si dáš jen krátký dosušovací program, kdyby to přeci nestačilo. Ale to se mi ještě nestalo. Jak bude vypadat prádlo po delší době...? Připomeň se mi za pár měsíců emoticon
11. únor 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8322 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
Registrovala se 14. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 8319 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel.
 @sonafa To víš, že můžes Soniemoticon

no to je to co píšu.. i ty vlastně..... vás je tam ještě hodně...... nás neemoticona i když něco sleduju v telce.. tak ji mám nahoře. kde to nikomu neva.... ale já nejsem moc tel divák, já mám radši rádio..
11. únor 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
Registrovala se 28. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 577 příspěvků. Má 40 přátel. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
Registrovala se 28. října 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 577 příspěvků. Má 40 přátel. Region Jihlava.
 @jptn emoticon To ne, ale když počítám +a -, tak flaška vína vypitá při 2 žehlení za měsíc, je na vahách + a -, útrata cca 100 Kč. emoticon
Hele a vem si, já žila v paneláku, 35m2, dvě děti, manžel (řemeslník a muzikant-tam to prádlo se prát muselo), prádlo sušené v koupelně , kde se nevešla ani vana emoticon A taky jsem přežila.

ALe to prostě příjde takové nějaké cvaknutí, jako když jsem vždy říkala, že já a běh-to nejde k sobě...Přišlo cvaknutí a najednou běhám, uběhnu 10km a nejsem mrtvá emoticon prostě cvak.
Takže takhle to bylo u mě se sušičkou...To topení v baráku, aby mi to uschlo, to bylo minulý rok v těch dnech rozhodující. Neřešila jsem místo. Teď prostě jeden den vytáhnu prádlo z koše, dám do pračky, pak rovnou sušičky, hned na té sušičce to složím a odnesu do skříně. Dříve-koš, pračka, jít na balkon (na zahradě jsem sušák nechtěla), pověsit, pak druhý den sebrat, hodit do žehlícího koše, počkat na chuť na víno a dobrý film-vzít to z koše, vyžehlit a pak uklidit.
Vyfotím ji, ale já mám spodní koupelnu velkou, stojí vedle pračky.
A to o těch seriálech-jak píše Soňa-přesněemoticon Jak to bylo ve Vratných lahvích: Svěrák...prosím tě, jak se můžeš na ty blbosti koukat?! Manželka: Žehlil jsi někdy?? Ne, tak vidíš emoticon
Dosuší se vždy vše, žádný problém, člověk na to příjde rychle. A já teda mám prádlo v lepší stavu, třeba synovi říkám, ať si z Prahy doveze trika domů, že mu je v sušičce oživím .
11. únor 2015 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @morana128
@sonafa ještě mě ukecáteemoticon.-D

ale jak říkám..... ted dostala přednost pračka emoticon

sušák na zahradě mám, to jsem měla i na zahr u bytu, to já miluju.. věšet prádlo venku

a ani jako extra kvůli prádlu si myslím,, že jsme netopili.. prostě jsem to tam dala.. a pak sundala, taky.. nemáme moc žehlících věci....... takže jsem žehlila jen to nejnutnější i dřív, ale!!! ted, jak mám SVOU vlastní šatničku a tam pořád to prkno.. já přežehlím i to, co nikdy žehličku neviděloemoticon

jinak ke CVAK- to dobře znám.. u mě se to stalo s přístupem ke stravě.... a kromě -11 kg, mě to fakt baví.... až si říkám, co jsem dřív všchno splácalaemoticon a ted si uvědomuju, že Karin @kasha by ze mě měla radost emoticon

no já tu sušku nijak nazatracuju, ani neříkám defin NE. a jsem ráda za další nové postřehy, co tady čtu
11. únor 2015 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
esmeralda2
15
Registrovala se 11. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 820 příspěvků. Má 113 přátel. Liberec, Region Liberec.
  • Sním o domě
fotoportrét
fotoportrét
esmeralda2
15
Registrovala se 11. listopadu 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 820 příspěvků. Má 113 přátel. Liberec, Region Liberec.
  • Sním o domě
 @jptn asi budu za exota, ale já jsem se sušičkou neudělala žádnou dobrou zkušenost. Možná teď jsou sušičky modernější a lepší, ale koupila jsem si pračku se sušičkou před léty, když se narodily děti. Tenkrát stála skoro 25 000,- Kč, bylo to to nejdražší a údajně nejlepší na trhu. Prádlo z ní bylo po sušení zvalchované tak, že nešlo vyžehlit, resp. to, co jsem vyndala z pračky mokré, vytřepala a pověsila, bylo mnohem hladší, než to, co jsem vysušila v sušičce a vyžehlila. Jo a sušička měla pro optimální činnost doporučenou poloviční náplň, než pračka, takže půlka prádla z pračky do lavóru, pustilo se sušení, pak suché ven a druhá půlka z lavóru na sušení. Po krátkém čase jsem ji úplně přestala používat. V průběhu let jsem ji pak ještě asi 3x zkusila a pak již ne. Kromě toho - připadá mi, že prádlo nemůže nikdy vonět tak, jako když se suší venku.
11. únor 2015 ve 14:58  •  sní o domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
Registroval se 28. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 698 příspěvků. Má 46 přátel. Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vorelmato
90
Registroval se 28. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 698 příspěvků. Má 46 přátel. Přerov.
 @geodett tož to je asi otázka přímo na těla bratrů Pacákových... Myslim, že řeknou pravdu.
11. únor 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @esmeralda2 Evi
jak se tím ted trošku " zabývám" emoticon a ted při koupi pračky jsme tam probrali i tu sušku. nenakupuju v řetězcích , takže na debatu prostor je, tak 2v 1, je prý to nejhorší, v tomto případě, co může být emoticon
11. únor 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
 @esmeralda2 Já si taky troufnu napsat, že bych po 2 v 1 nesáhla. A taky to možná bude tím vývojem. Já pročetla minulý rok vše co se snad pročíst na toto téma dalo a řekla bych, že to co se dříve psalo-o zničených věcech, nevysušení a tak, tak to poslední 2 roky nenačteš. A třeba ta vůně. Tam ten rozdíl vidím velký, ze sušičky voní nádherně, je měkké. A to já nepoužívám aviváž. Takže ta vůně je jen z prášku.

@jptn Gratuluji k úbytku váhy. To je krásné číslo, až se mi nechce věřit, že jsi to potřebovala?...To cvaknutí je skvělá věc, že jo? emoticon A já třeba i díky tomu mám nové nápady, nové plány. Teda kromě zahrádky emoticon (tam už se chystá nová lampa a snad bude ten plot)
11. únor 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @morana128 noooo, vratila jsme se svou " dívčí" váhu...asi tak

tak ono jsem to asi celkem slušně maskovala.emoticon. ale štvalo mě to, hlavní impuls byla ta synova svatba.. a pak už mě to začlo bavit.....

tak jsem na nové nápady a plány zvědavá, jestli se s nimi pak pochlubíšemoticon
11. únor 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
 @jptn My to tady chlapům trochu "nadlehčujeme" emoticon

Já to měla s během, dělaly jsme v obci našim děckám dětský den a chlapi-blázni do army, jim udělali orientační běh, s buzolou a mapou. Já jsem se nachvíli urvala ze svého stanoviště a prubla si to...Jako najít správný směr s buzolou jsem jakž takž dala, ale ten běh..masakr. Urvaná jak z lesa emoticon Tak jsem si řekla dost, a začala běhat. Myslím,že fyzička šla o kus dál-třeba minulý týden jsme byli na horách lyžovat a prostě těch několik hodin na svahu (my tam jsme od otevření do zavření emoticon ) , jsem lépe dávala. Nešlo mi o váhu, tu já mám tak nějak v normě, i s jídlem nemám problémy-nejím moc, umím být na sebe přísná, ale prostě jsem chtěla tu fyzičku zlepšit.

S nápady se pochlubím, i když to bude k nechlubení emoticon Jo a před chvílí jsem dělala takovou uzávěrku a s tím se musím pochlubit. Vstupuju do pátého roku vedení naší obecní knihovny emoticon A každý rok v naší mini vesničce máme přečteno 900-1000 knih. Krása a tak jsem si nebyla jistá,když jsem to tam rozjížděla emoticon
11. únor 2015 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fredd1e
46
Registroval se 17. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 267 příspěvků. Má 25 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fredd1e
46
Registroval se 17. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 267 příspěvků. Má 25 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Dotaz - nemáte zkušenosti s kamennou dlažbou (obklady)? Docela se mi zamlouvá travertin do spodní koupelny, ale kdosi mě od toho zrazoval, že je to pórovitý a musí se to opakovaně impregnovat a bůhví jak ještě ošetřovat.... tak jsem na vážkách jestli nejít raději do keramiky s motivem kamene, ........ale už to není kámen, že emoticon
11. únor 2015 v 15:47  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @morana128 to je pěkné!!!tak....nemusíme pořád " stavět" emoticon

já dřív taky běhala, trochu.. taky ted už se blížím k té pade emoticon

ale co jsme tady v roubence, je tu pořád plno práce.. tak to už pak energii nemám....

loni jsem odcvičila ty 3 levely s Jill Michaels.. a tím pak přešla i k té stravě.... třeba se v létě nakopnu
11. únor 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
 @fredd1e My máme jen kamenné obklady venku na soklu a schodech. V interiéru ne, takže neporadím. Ale i venku na to prší a nic neimprgnujeme . Ale jestli nebudeš naštvaný emoticon , já bych do keramiky s motivem kamene nešla. Když už bych chtěla kamen, tak bych ho tam dala. On každý v koupelně zvažuje , jak moc tam je vody. A přece není-když vylízáš z vany, nebo ze sprchy, tak si stoupneš třeba na ručník. Tak si nemyslím, že se to musí impregnovat. Je to určitě takové, jak bych řekla, syrové, ale mně se tohle právě líbí spíš, než něco jako napůl . Jesli mě chápeš? Buď keramiku bez motivu šutru a nebo šutr..

@jptn Aaa, má oblíbená Jill emoticon ALe já jen 1 level, pak jsem toho nechala a spíš šla běhat a nebo vlezla doma na pás.. A opakuji se, moc ti to přeju!
11. únor 2015 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @morana128 já to dala.mně se líbilo, že to bylo jen na těch 30 minut.... ale pak začlo léto.. a byla jsem dloho večer venku.. a pak už jsem na to neměla sil emoticon
11. únor 2015 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
fotoportrét
fotoportrét
morana128
85
 @jptn A vánočka na břiše se ukázala ? emoticon Mně totiž Jill nejvíc fungovala právě tam, kde jsem to nejméně potřebovala, na břiše emoticon
11. únor 2015 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @morana128 to bylo ještě před tou stravouemoticon tak tolik neemoticon
11. únor 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
geodett
64
Registroval se 21. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 739 příspěvků. Má 31 přátel. Milovice, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
geodett
64
Registroval se 21. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 739 příspěvků. Má 31 přátel. Milovice, Region Nymburk.
 @sonafa diky za info, cenove vychazi jako Pacaci, nabizi toho vice v hrube stavbe proto to na prvni pohled vypada drazsi
11. únor 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @fredd1e My máme kámen na zdi v obyváku, tak to ti s vlhkem asi také nepomohu emoticon Na krbu nám ho impregnovali, aby vypadal déle hezky.
11. únor 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
fotoportrét
fotoportrét
sonafa
23
 @esmeralda2 To já za mlada taky měla pračku se sušičkou, když se narodil první synek. A použila jsem ji asi jen jednou, to byl fakt děs. To už je dnes o něčem jiném emoticon Mají nemačkací funkce, běžné jsou i vůně do sušičky, a hlavně mají větší buben, takže se tam ta dávka z pračky vejde v pohodě. I když jsou teď i mnohem větší pračky.
11. únor 2015 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
kasha (52 r.)
177
Registrovala se 13. srpna 2009 na modrastrecha.cz. Přidala 3144 příspěvků, 4 alba a 1 článek. Má 192 přátel. Region Frýdek-Místek.
  • Již bydlím v domě
    Region Frýdek-Místek
 @jptn emoticon ano mám radost velikou emoticon, sušičku také neplánuji, jsme dva,,, a stejně častým praním se hadry kazí emoticon,

@fredd1e s přírodním i umělým kamenem mám zkušenost, ale jinou emoticon v koupelně mám na jedné stěně kačírek emoticon neimpregnovaný a ani by mně to nenapadlo,,, chtěla jsem do domu kámen na podlahu, ale tam jsem si to rozmyslela, protože do přírodního kamene nevidíš a mohl by se odlupovat, na podlaze nevhodné, ... dali jsme na podlahu imitaci kamene a pro mně ideální stav s tím, že až doděláme mnoho věcí, pujde impregnace aby obrázky na kachlích vylezly a případné mastnoty dlouho neprudily (občas někomu něco spadne a vyčistit to nešlo, ale po čase zmizelo samo-nevytírám týdně, to tedy ne), další stěnu s kačírkem mám v obýváku a jsou skvělé stěny,,, jen malinko pracnější emoticon
12. únor 2015 v 07:23  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1018 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
jumpmans
38
Registroval se 24. února 2012 na modrastrecha.cz. Přidal 1014 příspěvků. Má 28 přátel. Tam kde lisky davaj dobrou noc, Region Praha.
 @fredd1e ahoj, mame v celem spodnim patre brousenou bridlici a zatim po 4 mesicich intenzivniho pouzivani nasim 2letym capartem ok.
Je potreba kvalitne naimpregnovat dobrym prostredkem - ja pouzil bellinzoni idea dark. do koupelny bych impregnoval opakovane dokud kamen pije. Dulezite je, ze min 24 hodin se na tu naimpregnovanou podlahu nesmi slapat.Pak se ma pry impregnace obnovovat cca po 5 letech.

jinak do horni koupelny planujeme taky travertin nebo mramor.
12. únor 2015 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fredd1e
46
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
fredd1e
46
  • Stavím dům
    Region Brno
 @kasha - začínám se pomalounku klonit taky k imitaci kamene - byl jsem se na nějaké podívat a vypadají dost dobře, no a jelikož to chci i do sprcháče...tam mám z přírodního trochu strach . Asi by to bylo s originálem hezčí, ale dražší a náročnější na údržbu(i pokládku) emoticon .
@jumpmans Máš to moc hezký emoticon .
Díky fšem emoticon
12. únor 2015 ve 14:55  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
Registrovala se 13. února 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 77 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
Registrovala se 13. února 2009 na modrastrecha.sk. Přidala 77 příspěvků. Má 2 přátele.
 @jptn ahoj emoticon opat som sem po dlhom case nakuklaemoticon susicka a umyvacka riadu su u mna spotrebice na prvom mieste. teraz susicku nemam, ale do noveho domcurika je uz vybrata emoticon kym som bola bez zavazkov, nic take som nepotrebovala. ked sa ma niekto na take spotrebice spytal, tak som ohrnala nosom..ze na co. Teraz? beriem vsetkymi desiatimi emoticon Trsoku sa nam stavba natiahla, ale stahovanie je uz za dverami emoticon a ja sa na tie zazracne spotrebice vel i tesim. urcite cas, co mi usetria stravim uzitocne emoticon
12. únor 2015 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
 @kasha raz si sa ma pytala, ze cim budeme natierat tie nase klady dreva, odpovedam az teraz, lebo teraz uz viememoticon terpentin+ vcely vosk zvnutra emoticon ..teraz natieraju a vraj je to tam super vonave ako ked spilis stromemoticon a z vonku tusim natreli osmocolor? a vraj staci opat az o 10 rokov emoticon Uvidime ci naozaj, ale nam nebude vadit tmava farba. ked roubenka stmavne, tak si ju pokreslime ako v Cicmanochemoticon) alebo ju pokresli nasa dcerka emoticon
12. únor 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
 my mame okrem kupelne, technickej miestnosti a vstupnej predsieni vsade palubku emoticon jasen a borovicu emoticon a vsetci to chvalia emoticon uz sa tesim ked to uvidim nazivoemoticon
12. únor 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
fotoportrét
fotoportrét
mrnka_sk
 a ked uz som tu, neda mi pochvalit firmu Drevotes! Pan Smicka a kolektiv su naozaj velmi ustretovi a dodrzali vsetko na com sme sa dohodli. emoticon Kto hlada spolahlivu firmu, tak Drevotes taky naozaj je. dufam, ze im to vydrzi! emoticon
12. únor 2015 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
fotoportrét
fotoportrét
jptn
29
 @mrnka_sk nj ale já už zase jsem " bez zavazkov" emoticon krom manžela teda emoticon emoticon emoticon emoticon
12. únor 2015 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
Registrovala se 16. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 626 příspěvků. Má 55 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
kanavi
96
Registrovala se 16. října 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 626 příspěvků. Má 55 přátel. Region České Budějovice.
 @jptn potvrzuji zkusenosti holek @sonafa a @morana128 . Ja jsem nadmiru spokojená se susickou a to jsme tu jen my dva a pes emoticon obrovska uspora casu, nemusim pouzivat avivaz, nezehlim a hlavne pradlo je jemné, nadychane, rucniky jak pericko a pradlo je zbaveny vsech vlasu a prachu. Vsechen ten bordel se zachyti ve filtru a to by jsi koukala co tam po jednom suseni je.
@fredd1e pravy kamen mame za sprchovym koutem jen uzky pruh a na krbu mame imitaci kamene, ale zatim to nikdo nepoznal, vetsinou si vsichni mysli, ze je to pravy kamen. Dnes uz jsou imitace opravdu perfektni, vyjde to levneji emoticon
12. únor 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš