Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
Takový strom mam par km od domu. Je chráněny a je to 450 let stary jilm. :) a jinak uz snidam vlastni kamcadske boruvky. :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha u nás tepreve začínají fialovět
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Tomu říkám strom! Před měsícem jsem zasadila jílmy do živého plotu, tak uvidíme... :-D Také už mám letos první modré šištičky, ale jen trošku. zrovna jsem si dnes u keříků říkala, že zraji poměrně brzy, první co je na zahradě jedlého, kromě sedmikrásek v trávníku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa naše malá baští sedmikrásky úplně běžně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha nic slizkého za kamaráda nepovažuju a jako jídlo si slimejše nedokážu představit, jednou jsem to - přísahám!!! - neúmyslně, měl v hubě a nešlo to vypláchnout, odřít kartáčkem ani nic podobného, nakonec jsem si musel dát panáka slivovice a stejně jsem měl po chuti. Byl zaleznutý v jahodě, mrzák jeden. Fuj, když si na to vzpomenu, ještě včil mám v hubě kluzko. Nechápu jak to toť ti indoši možu žrať, ani nevim esik bym spapal takého běžca, u nás by asi umřel na stáří, nebo na překrmení...
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato TY jsi zlatíčko :) já bych teho slizounka do pusénky fakt nebrala, já ho neberu ani do ruky, bo maj fakt hodně hustý sliz :)) ted jsem jim po zahradě nalila pivo a kdo chce, muže se u nás pohostit :-D ale chodit a sbírat je, to se mi fakt nechce a drahé granule se mi kupovat též nechce,,, a na netu si běžce pochvalují i co do vajíček :))
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 Ahoj, my měli okna http://eurook.cz/?page_id=229 Klasika eurookna, smrk,máme od nich i dveře. Nedělali okna do srubu poprvé, tak už trochu věděli, co je třeba a co ne. I tak něco konzultovali s dodavatelem srubu, jak to má klouzat, co lišty ...
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 my máme eurookna, trojskla, smrk od TWW, myslím, že dnes už to patří pod okna Vekra
Odpovědět
Profilova fotka
@vedma1 - já měl rámy od jednoho kamoša, skla od druhýho, myslel jsem si jak to bude skvělý a nakonec jsem platil asi víc než od cizejch :-|, ale okna mám asi dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fredd1e joo, to tak bývá.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vlastně jediné, na co nadávám jsou střešní okna od Vekry. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 to máme velux:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jptn Tak a já teď nevím, co máme :-) Jsou jen dvě, ale i tak mě točí :-) On to bude asi Velux že jo? ALe te´d mám normálně okno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 to asi jo:-D máme jedno, ale já ho ignoruju:-Dnechtěla jsem ho, ale v tom jednom místě bylo nutný.....
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 a co tě na nich točí? mám dvě a v klidu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Už jsem to tady psala :-) Zřejmě nekvalitní kusy, sklo mi nepřijde dané skutečně izolačně. Dále , my v patře nemáme topení, tudíž tam teplo neobíhá, na okně se to sráží,stýká to po sádroši a také okno na rámu a kolem skla ples plesnivý. Je to kombinace všeho, úhlu sádroše, podle mě nekvalitního okna, netopení, atd...No, než to celé předělávat, sem tam okno utřu, tu trochu plísně také. Dále, také jsem to psala, otevírání nahoře, tudíž otevírám stylem-výskok do výšky , u jednoho okna vidí plyšák, tahám za něj :-) Měli jsme si to více ohlídat, jenomže tohle prostě nám uniklo, jsem pokorná...ještě že jen tohle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 aha,,, tož to topení musí být :) dejte aspon nějakou malou elektriku,,, a to vyskakování je naprd :))) my máme docela fajn :)
Odpovědět
Žiju a brzy se ozvu ....! Zdravím a myslím na Vás častěji než píšu ... haha to je ftip! baj Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk Roztál sníh a zmizel mráz Peťafrenk už je tu zas...
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 Jo, jo, to byl jen pech na kombinaci všeho možného. :-| My máme Veluxů doma 8, bílá i dřevěná, loni jsme ještě jedno přidělávali, otvírací nahoře a max. spokojenost. 8-) Ono se musí zvolit správně velké okno a dát ho správně vysoko, aby se na madlo dosáhlo :-D :-D ;-) Pak je to prima, lepší než se ohýbat pod střechu, když je madlo dole. Tak to máme na srubu u Roto oken a to jsme se tedy napálili ]-( Ty už to asi nenapravíš, tak vydržať s údržbou! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa ANo, už to nenapraví, tak prostě budu víc šúrovat :-) A vedle okna máme židli, tak prostě lezu na ní . Teď už vím, co bych si příště ohlídala :-) @kasha Ne ne, opravdu kvůli oknu topení do patra nepovedeme a ani přímotop. Jedno okno je v pokoji neteře, ta tam už bývá velmi sporadicky a te´d je to spíše pokojíček s hračkama pro prťata v rodině. Druhé okno má syn ve svém pokoji a ten tam je 1-2x do měsíce , takže to samé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 Až jednou budou stavět moji synové, tak už budu taky paní chytrá! Myslím že stavba dvou domů ze mne udělala zkušený stavební dozor :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa tak to je prima,,, a jen si nemysli, že Tě někdo opět nedostane,,, člověk se učí celý život :-D
Odpovědět
@vorelmato Seču trávu, kojím děti, občas zajdu do rachoty. Králíků mám jako smetí, Doma vařím všem dobroty. Na venkově, tam je rušno, což těm městským, těm je hey. O zimě tu bývá krušno (ty poslední 2 neplatěy!). Však přátelé, až Vám děti, začnou růsti přes hlavu, také psaní omezíte, začnete shánět potravu! (nejenom duševní .... došly mi rýmy ... ale měli jsme je celou zimu, hlavně děcka ... všecka ...). Mrknu dozadu, co se tu odehrálo, kdo se rozvedl, odjel do Syrie, přistavěl, hodil do štoku, povil robátka a pod. Zdravím! PF
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk tvé odlehčení tu chybělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk NO CHLAPE, ty velký palubní básní jsi, na všechno složíš rým, pimparara pimpimpim :-D I já jsem ráda, že tě vidíme,,, a slovy, že kojíš, tedy Vám přibilo několik dalších dětí? :-D,,, pošli obrázky rodinné idylky, pohledů a dokončené detaily :) kk
Odpovědět
Profilova fotka
chapete nekdo pocinani stavebnich uradu? ja se jen chci ujistit jestli jsem blazen nebo ne :)) ja si vzdy necham nadiktovat co po mne chteji, pak to podam a do dvou dnu mne prijde ze ohlaska neni uplna a ze to prevadeji na rizeni :) - zatim to bylo u demolice, ted u uzemniho souhlasu a pocitam ze to bude stejne i dal
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett jo hochu, o činnosti stavebního úřadu bych ti mohla vyprávět legendy. Zkus nedopustit řízení, abys nedopadl jako my - řízení se táhne šestým rokem. Zkus to skousnout a dát úředníkovi najevo, že on je nadčlověk a ty, ubohý poddaný, si neumíš dát rady s tím, co je pro něj jednoduché, tak kdyby byl tak laskav a poradil ti, jak to udělat, aby to šlo
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 no rizeni uz se rozjelo ale hned ho zastavili protoze si hold vsimnuli toho pozemku kterej v soucasne dobe neni vlastne nikoho :) a neni kdo by podepsal souhlas, snad budu rychlejsi nez 6 let
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett ano, počínají si takto :( neprofi :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?