Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
ti podělani brouci a ]-( kdyby neuměli létat , udělal bych kolem srubu příkop s deronem jako na hrade ;-) Mame hotovy zaklop stropu ze 70 procent. Uz to začíná vypadat, jak ma, ale to si říkáme po každé etapě.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato jo napada mne jedna Plihalova - az mne bude tak 110, prijde buh a zmackne reset :-)
Odpovědět
@vorelmato není špatný nápad, pročne,,,,aspoň se poznáme, dejte vědět termíny....jinak kde to vlastně u vás je..
Odpovědět
Profilova fotka
@barborka53 mrkni http://www.obecradikov.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Takže, kdo chce vidět idiota - ať se staví v ředitelně @esmeralda2 @hankahorakova @fredd1e @corneg @kasha @geodett @barborka53 přislíbil účast Bolek Polák + někdo z dřevařské fakulty ještě někdo? Chcete to v sobotu, nebo první jarní den úterý 21.3., nebo den matek pátek 18.5., nebo 26.3. na narozky mojí dcerky nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato den stromu a dreva je 13.11 to uz nestihnem terminu se prizpusobim jen to chce vedet dost dopredu, rezety na auto nemam ale bezky si vezmu kdyby byl jeste snih :)
Odpovědět
Profilova fotka
@corneg Zdravím, taky jsme dělali s Pyrusem a taky máme kamennou vlnu+ paměťovou pásku. Sice nabízeli, ať si řekneme, co tam chceme, že jim je to jednu, ale nechal jsem to na nich. Navíc, jsme letos přetáhli srubařským tmelem venkovní spáry mezi kládama a už teď musím uznat, že je to hodně znát, hlavně, když je venku větrno.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato Tak to chci taky vidět a nedívat se při tom, jako vždy, do zrcadla :-D . Ideální termín nenajdeme, vždycky bude někdo, kdo by chtěl přijet, ale nebude moci. Hlavně to dejte na sobotu a ne moc brzo ráno, nejdřív kolem šesté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato já to mám z ruky, tak se budu těšit na reportáž z akce s fotodokumentací ;-)
Odpovědět
Ja bych se tez rad ucastnil, ale dopredu neslibuju. @vorelmato prosim o pozvanku, az to bude jisty. Podridim se prioritam. Kdyz ty Polaka, tak ze srandy natuknu toho myho drevomola Petra ale to by musela byt velka haluz.
Odpovědět
Profilova fotka
@jptn jak z ruky, tady je prece vse do 400 km, co maji rikat Rusove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pekbit kolem 6 ráno v sobotu??? ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kasha tak ty to mas pres kopec ne? tak holt vyrazis driv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Přece nésu nejaké venkovské buran, abych vstával před dojením ;-)
Odpovědět
@ vši Fujtajbl vespolek! (kdo mne nezná, může začít sledovat mou stopu na stránce tuším 9 ...). Ostatní známí se budou tvářit jako že jsou rádi že mě zase vidí (!). Pomíjím že se vyskytuju už jenom tak každých 100 - 150 stránek, ale často na Vás všechny myslím. Někdy bych i něco chytrého napsal ... ale znáte to ... No ale dneska to nebude chytré, ale budu se vytahovat: Představte si, že chodím do práce (počkejte, to fakt jako není ještě všechno ...!!!!) a v té práci jsem v kanceláři (ne, to ještě není to chlubení .. počkejte ...) a v té kanceláři sedím s jednou půvabnou dívkou (to ještě není ono...), která bydlí (už se to blíží!!!) v (pozor!) NEJSTARŠÍM ROUBENÉM DOMĚ V ČECHÁCH (dochovaném!!!!) 1490-1492! (...tak to bylo ono, kdo propásl, prosím návrat na začátek předešlého řádku ...). V duchu vidím Vaše otevřená ústa a pleť blednoucí závistí ... tak vás nechám to vydýchat a jdu se kouknout na romantický západ slunce ... zatím! PF
Odpovědět
Dakujem za rady a vase skusenosti :) Velmi dufam, ze si vyberieme spravne.... @pekbit - A ked ste tam ten tmel nemali tak vam prefukovalo do vnutra?? @vorelmato - my sa terminu prisposobime a velmi radi prideme pokecat
Odpovědět
Profilova fotka
@corneg pri beznem pocasi tam profukovat nebude ani bez tmelu, navic pokud clovek zjisti ze tam nekde fouka tak tam nacpe vlnu nebo konopi, spousta lidi vubec netmeli a taky zije
Odpovědět
Profilova fotka
@geodett @corneg napr pri vcerejsim vichru profukovalo
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk foto puvabna divcina nema?(nemyslim foto divciny,ale roubeneho nejstarsiho domu,I kdyz muzska cast,ktera je zde nyni v prevaze,by jiste uvitala I foto divciny ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk to by si tu roubenku pamatoval Kolumbus :-D :-D :-D jestli na tebe ta divcina nechce spíše udělat dojem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk čéče, tady se o něčem takovém píše: https://www.muzeum-pribram.cz/cz/akce... Asi ti dlužím omluvu :-) To znamená, ze nemusíme používat impregnace na drevo, kdyz drevenice mají životnost přes 5 století :) kdepak cihly:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk zdarec parde Posli fotky staré, Teda staré ROUBENKY, nejlépe s kolegyni v popředí... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@corneg jojo, bylo cítít při silnějším větru, nebo větším mrazu, jak tím místem "táhne". Našel jsem takhle asi tři místa, kde to bylo znát. Jedno bylo ve štítu, úplně nahoře, což jsem bral jako daň, za štít z kulatiny a další bylo v rohu, kde se objevila prasklina v kládě. Po zatmelení, pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato posilame prihlasku na slezinu, mame to sice cca 3 hodiny cesty (pesky), ale pokud se trefi termin, tak dorazime 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson také to máme cca 3 hodiny. když pojedu jako Lewis Hamilton
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 při vašem štěstí na úředníky bych raději volil vlak, pošlu pro vás kocar s dvousprezim, bohužel je v nabídce jen otevřená hračky a potah má 23 let, ale za to jsou to brasi 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@vorelmato předpokládám, že to měla být bryčka, ty jsou dnes vzácné a strašně fandím všem, kdo je umějí držet v provozuschopném stavu
Odpovědět
Profilova fotka
@thomson no když tak na vás pockame
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 hehe, hračky = brycka, prostě android...
Odpovědět
Profilova fotka
Sroubek už nám pomalu roste! To je taková krása, jezdit se dívat už na ten svůj! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?