Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

1 den20364
  • @moncicik  jestli chcete originalitu jdete do toho. Není to pro puntičkáře, protože vždycky najdete nějakou chybu a je to trochu složitější ,než si to plánovat v projektu předem.
    Dělá nám to živnostník (hrubou stavbu) a další firmy si sháníme sami. Úplně svépomocí bych si toho nikdy nešla,je třeba mít zkušenosti a pokud nechcete stavět tři roky po práci v kuse,tak lepší najímat firmy a co možná líp rovnou celý na klíč, protože domlouvat firmy aby na sebe navazovali a domlouvali se spolu společně se stavebním dozorem je docela náročný. Zpětne bych šla do domu na klíč, jen si pečlivě vybrala firmu na to.
    A ještě doporučuji magazín sruby a roubenky. Je tam hodně tipů a kontaktů. Škoda že jsem ho neobjednala už před stavbou.
    Ale na bydlení se těšíme. Lidi co chodí kolem ho obdivuji a auta zpomalují. Už sme měli i cizi lidi na pozemku i vevnitř. Prostě je to zajímavý a budete z toho mít určitě radost😁😊

• @pavlina_koudelkova  🙂 zakladatel vlákna je již řadu let neaktivní. Snad by nebylo od věci si nejdříve přečíst vlákno než budete postovat.
    Nebo se alespoň podívat jak je dlouhé.
    Jinak vítejte v nejdelším a nejstarším diskusním vláknu o masivních dřevostavbách na československém internetu 🙂

• Sponzor fóra
  • @majkl1993  považuji za lepší separační fólii. Oproti systémové desce ty topné trubky když se zalijí betonem, je ho tam větší masa, než když se zaleje systémová deska. Abys měl stejnou masu betonu (=stejnou akumulační hmotu), musel bys mít podlahu o nějaké 2 cm vyšší. To za předpokladu, že beton je dostatečně tekutý, aby ty trubky v systémové desce řádně obtekl. Kromě toho, třeba u nás byla cena topení se systémovou deskou dražší o 35 tisíc. Na druhou část otázky neumím odpovědět, nemáme patro

• @obludak  dík za upozornění,ono mi to vyskočilo na hlavní stránce,kde je to staré většinou pár hodin,tak jsem to fakt neřešila a naštěstí nemám tolik času tohle všechno studovat 😊

• Dobrý den všem, po delší době. Chtěl bych se zeptat, zda se mezi Vámi najde někdo, kdo v poslední době stavěl nebo se chystá stavět srub s Derekem Nottem (SrubyMasiv s.r.o.). Prosím o informaci do zpráv. Děkuji moc.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat