Living-in moravia zkušenosti

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s firmou living-in moravia? http://www.living-in.cz/ zjistila jsem si že je to mladá firma, ale i tak by mě zajímalo jestli se zde najde například někdo kdo má už zkušenost :) předem všem moc děkuju!!
Odpovědět
Dobrý den , zde jsou také informace https://living-in.rajce.idnes.cz/ . https://living-in.rajce.idnes.cz/Lesa...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mám pocit, že firma je v úpadku. Známím nedokončili stavbu, přestože peníze si vzali. Subdodavateli také nazaplatili 😞 Takže za mě nedoporučuji
Odpovědět
@marie_ruzickova Dobrý večer, paní Růžičková, mohu Vás požádat o jména Vašich známých? Pokud má totiž klient na začátku stavby vše připraveno přesně dle smlouvy, pak má odevzdanou stavbu dle stanoveného harmonogramu. Co se týče našich subdodavatelů, platíme všem a vždy po řádném předání díla (včetně veškeré dokumentace, která k tomuto dílu patří). V minulosti se nám několikrát stalo, že jsme například zaplatili za práci, k níž jsme nedostali revizní zprávu. Řešit podobné věci až následně není příjemné. Toto je zkrátka jeden z mála způsobů ochrany (nutno dodat, že funguje). Mohu Vás dále ujistit, že firma LIM rozhodně v úpadku není. Jako její jednatel bych o tom musel něco vědět. Dovolil bych si Vás touto cestou požádat, abyste nesoudila nic, co neznáte, resp. s čímž nemáte svou vlastní zkušenost. Děkuji Vám za reakci. S úctou Michal Maceáš
Odpovědět
Dobrý den, s firmou Living-in Moravia aktuálně stavíme. V první řadě musím zmínit, že původní stavební firma nám těsně před podpisem smlouvy zvedla cenu o celou jednu čtvrtinu celkového díla což pro nás bylo absolutně nepřijatelné. Museli jsme tedy na poslední chvíli najít firmu, která bude schopna okamžitě převzít naši dokumentaci předělat ji do svých standardů a přiblížit se ceně se kterou jsme počítali. Living nám v tomto ohledu vyšel vstříc a zachránil nám náš sen. Stavba rostla tak rychle, že jsme se mohli každý den těšit z dalšího postupu. Samozřejmě - jako každou stavbu i tu naši potkala nějaká ta změna se kterou nikdo nepočítal - vše ale bylo vyřešeno k naší spokojenosti a proto můžu tuto firmu doporučit. Předání díla nás čeká v příštím týdnu a na “stavbě” už se řeší prakticky pouze úklid, drobné nedodělky a kompletace všech potřebných podkladů pro řádnou kolaudaci. V případě zájmu mne klidně kontaktujte a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči 🙂 S pozdravem, Matěj Vysoký
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@9teta9 Dobrý den, mohu se zeptat, zda jste zvolili tuto firmu? Pokud ano, jak jste spokojeni? Děkuji za zpravu
Odpovědět
@matejvysoky Dobrý den, mohu taktéž vědět, jak stavba proběhla? Děkuji
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mary9208 Dobrý den, nohu vás poprosit o více informací?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mary9208 Dobrý den, děkuji za reakci. Zajímá mě, jestli máte osobní zkušenost (zaměstnanec nebo zákazník?) nebo zda to víte z doslechu. Také mě zajímá, co se pod novým vedením pana Špičky děje a k jakým změnám pod jeho vedením došlo. Dodržuje firma sjednané smlouvy a dbá na kvalitu provedení zakázek?
Odpovědět
@katka1318 S touto firmou jsme stavěli dům, dokonce jsme na jejich stránkách v referencích. Vše fungovalo dobře až do změny vedení. Po této změně se na stavbě již nikdo neukázal. Celý případ jsem byl nucen předat právnímu zástupci. Nyní žijeme s rodinou v nezkolaudovaném domě, kde svépomocí řešíme vady a nedodělky. Spolupráci s firmou Living-in rozhodně nedoporučuji!
Odpovědět
@honza654321 Dobrý den, jsem ráda, že jste se ozval. Napíšu vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Odpověď na příspěvek od honza654321:

@katka1318 S touto firmou jsme stavěli dům, dokon…
@honza654321 Dobrý večer, Honzo, vše jsme spolu osobně komunikovali. Udělám maximum proto, abych napravil vše špatné, co vzniklo během působení minulého vedení. Ještě jednou se Vám omlouvám za způsobené komplikace. Hezký večer, Michal
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem. @livinguzne Dobrý večer, s dovolením Vám píši soukromou zprávu, abych se dozvěděl více informací. Netuším, zda jsme spolu komunikovali již osobně? Hezký večer, Michal Maceáš
Odpovědět
Vedení této firmy se nedá věřit! Jsou to podvodníci a zloději! Neplatí ani zaměstnancům ani dodavatelům, jen okrádají lidí. Firma je v úpadku!
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od mary9208:

Vedení této firmy se nedá věřit! Jsou to podvodní…
@mary9208 Dobrý den, můžete být, prosím, konkrétní? Komu se nedá věřit? Kdo je zloděj a podvodník? Budu Vám velmi vděčný za informace, protože toto je opravdu závažné obvinění (předpokládám, že z řad bývalého zaměstnance). Michal Maceáš, jednatel
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od mary9208:

Vedení této firmy se nedá věřit! Jsou to podvodní…
@mary9208 Dobrý večer, volíte velmi silná slova. Z vlastní zkušenosti vím, že ani jedno z Vašeho obvinění není v souladu s nynějším jednatelem, panem Ing. Maceášem. S firmou komunikujeme od roku 2019 a od té doby je jeho nynější působení v jednatelské pozici tím nejlepším, co mohlo společnost potkat. Pan jednatel postupně napravuje chyby, řeší reklamace a nedodělky. KOMUNIKUJE, drží slovo a pokud se náhodou nepodaří splnit domluvené, vždy dá dopředu vědět. Baví se s námi otevřeně a získal si naši plnou důvěru a určitě si zaslouží také naši trpělivost. Za uplynulé dva měsíce zvládl zprocesovat to, co předchozí vedení pouze slibovalo a opakovaně odkládalo. Váš příspěvek neodpovídá aktuálnímu stavu a na mě osobně působí, jak to říct? Mstivě?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?