Máte zkušenosti s A-X Dřevostavby?

Dobrý den, Nemá prosím někdo zkušenosti s libereckou firmou A-X Dřevostavby? Nejspíš s nimi budeme stavět. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@martinvod Dobrý den. Já zkušenost mám. Momentálně dokončujeme dům. Já jsem velice spokojen, přístup velice vstřícný, komunikace frčí, poměr cena výkon si myslím, že víc než dobrá, stavební dozor co jsem měl na hrubou stavbu chválil jejich práci, v podstatě nebyly žádné problémy či chyby, prostě vědí, co dělají. Jestli chcete vědět víc, nebo se podívat k nám na dům, dejte vědět. Když oslovíte jednatele, tak Vám rád rozestavěné domy také ukáže. Pokud jste tedy už nezačali, což před zimou asi pochybuji. Jinak to, že tu není žádná diskuze okolo této firmy dokazuje, že jsou opravdu dobří. Protože nespokojení lidé se budou ozývat vždycky a Ti spokojení jsou spokojení a nikam to nepíší.... Jiří Mareš
Odpovědět
Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Ano s přístupem pana Janovského jsme byli také spokojeni. Prohlídku nějakého již postaveného domu nám také nabízel. Mohu se zeptat, kde stavíte? Případně jestli se u Vás dodržel ten termín začátku stavby co je ve smlouvě a jestli jde stavba podle plánovaných etap ve smlouvě? Zatím jsme se stavbou nezačali, čeká se na stavebko a další věci. Trochu se ale obávám, že se to nestihne, tak jak je psáno ve smlouvě. Máme trochu problém s příjezdovou cestou a s CHKO. Jinak s těmi recenzemi máte nejspíš pravdu🙂 Děkuji. Martin Vodička
Odpovědět
Se začátky stavby nemá problém snad žádná firma. Etapy běželo dle plánu. Včera jsme se stěhovali. Na konci trochu zdržení ale nic co by se nedalo řešit. Koneckoncu pokuty ve smlouvě jsou férové.
Odpovědět
Dlouhý most
Odpovědět
ptám se na ty etapy proto, ze ve smlouvě je taková větička: začátek stavby je závislý na dalších okolnostech, např. vydání stavebního povolení atd. Ano pokuty tam jsou férové to ano. Jinak snad se tedy nakonec vše podařilo a přeji pěkné bydlení🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@kentuss dobrý den, mohu se zeptat, co bylo ke konci za zdržení, respektive v čem spočívalo? Předem děkuji za odpověď
Odpovědět
@adam_jacik Dobrý den, důvodem bylo vysoké vytížení firmy respektive lidí, kteří dělají podlahy. Ke konci roku toho měli příliš.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Za nás taky spokojenost 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?