POWER PACK hrubá stavba do 1 milionu

16 min20

Všechny vás zdravím. Tohle není dotaz jako takový. Spíš taková prosba na všechny. Toto je nejrozšířenější stavební fórum v České republice. S přítelkyní stavíme srub. Ano, vím, že je tady samotná diskuze k tomu, ale já teď nesměruji na srub samotný. Jen bych chtěl nabídnout inspiraci. Rozjíždí e kanál na youtube a popravdě bychom byli rádi, kdyby jste nás podpořili. Ne finančně. Pouze odběrem. Pokud stavíte, provádíte rekonstrukci, chystáte se stavět, nebo se jen rádi díváte jak staví jiní, určitě zabruslete na náš kanál. 70% dokončovacích prací je totiž stejný, jak s ostatními domy. Navíc rozjíždí e projekt, který nemá v České republice obdoby. Na sociálních sítích ( instagram, Facebook) nebo i pod samotným videem probíhají a budou probíhat ankety, ve kterých budete vy rozhodovat o tom, jak bude srub vypadat. Jaké materiály se budou používat, jaké barvy, dekorace, prostě vše důležité. Myslím, že to může mít velký potenciál a proto se to snažíme dostat mezi co nejvíce lidí, aby z toho vzniklo takové celonárodní dílo. Ale bez vaší pomoci to nezvládneme. Proto vás prosím, jestli si můžete najít chvilinku času, napíšete na youtube do vyhledávače POWERPACK Srub a ono vás to odkáže na naše videa. Poté dáte odebírat. Žíly vám to neutrhne, bude váš to stát mnohem méně času a úsilí, než přečíst tento příspěvek a nám to ohromně pomůže. Toto je hlavně pro lidi, kteří nemají miliony na účtě a chtějí postavit barák za rozumnou cenu. Kord v dnešní době. Spoustu věcí se budeme snažit udělat svépomocí. Včetně výroby ( moderního) nábytku, za pomocí obyčejných strojů, které má v dílně každý schopnější kutil. zároveň máme takovou výzvu. Chtěli bychom ve srubu letos oslavit Vánoce. Nic není nemožné. Pokud vás zajímá, jak to dopadne, určitě nás sledujte. Nebo klikněte zde na odkaz na naše nové video, které vás přesměruje. Jen vás to bude nutit přihlásit, což je obtěžující a zdlouhavé. Lepší je jít rovnou na youtube a psát. Moc děkuji za váš čas.
S pozdravem

POWERPACK. 😊✔️


https://youtu.be/UAp-rdNbw5Q

 • Zdravím, máme tu další video. Tentokrát trochu speciální. Společně se podíváme na to, proč nám stavba klesá. Jako poděkování za Vaše pozitivní odezvy a reakce. Kdo nás ještě nesleduje, určitě tak můžete udělat dobrý skutek .😁 Zabere vám to pár vteřin a nám to ohromně pomůže dostat projekt dále mezi lidi. 😊 Další videa již budou zajímavější a budou mít i něco společného s normální stavbou.

  Instagram

  https://www.instagram.com/powerpack_daniel_pek/

  Facebook

  https://m.facebook.com/daniel.pek.184?ref=bookmarks

 • Zdravím ve spolek. Máme tady další video. Tentokrát vše od začátku, co se týče pobití, laťování, fóliování, až po pokládku střechy. 😊ZA odběr budu rád. Přeji hezký zbytek dne

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat