Retail-house dřevostavby - aktuální zkušenosti

Dobrý den, na podzim se chystám stavět s touto firmou dřevostavbu. Nejvíce mě asi zaujal tento dům: https://www.retail-house.cz/rodinny-d.... Že mě to bude stát cca o 300 000,-- Kč vice, s tím samozřejmě počítám. Zajímaly by mě ale aktuální zkušenosti s touto firmou, tady jsou jen staré diskuze. Rovněž bych uvítala zkušenosti někoho, kdo bydlí v Ostravě a okolí, příp. alespoň někoho ze Severní Moravy. Díky moc
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, mohu se zeptat na zkušenosti? Stavíte s touto firmou?
Odpovědět
Ještě ne, ale podle referencí jsme se pro tuto firmu rozhodli. Stavět začneme na jaře.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, můžete mi prosím popsat spolupráci s Retail-House? Docela se mi zamlouvá ten stejný domek Pegas One Top 574. Děkuji.
Odpovědět
Dobry den, Mame dum od RETAIL HOUSE Jsme s domem hodne spokojeny :-) Napiste mi sz do meilu nebo na fb napisu vam vic. speedy.exc@seznam.cz Nebo tady je odkaz na mne na fb https://www.facebook.com/martin.spicka.3 Tohle je nas dum :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@matn kde je v domě umístěn vodoměr a elektrorozvádeč? můžu požádat o foto? předem moc děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@pavllapavell Dobrý den, jestli mohu doporučit, od této firmy se držte dál. Strašná komunikace, všechno strašně trvá. Udávají že za 6-8 měsícu je vrchní stavba hotová. My stavíme od 04/20 a čekáme na francouzské okno, které se při prvním montování rozbilo. Po dokončení střechy jsme čekali 2 měsíce na okna a teď další víc jak 2 měsíce na rozbité francouzské okno. Takže za poslední 4 a půl měsíce se tam dělalo 1 den. Vím o lidech kteří staví od 06/19 a čekají na sádrokartony. Když jsme získali stavební povolení tak jsme víc jak 4 měsíce čekali na smlouvu o dílo s naceněním všech víceprací. Zástupce firmy, který má stavbu na starosti vám klidně týden nevezme telefon a nijak nereaguje. Ve skupině na fb jsou lidi s ještě horšími zkušenostmi. Kdybych to věděl, nikdy s nimi nestavím. Bohužel jsem dostal dobré reference před víc jak 2 lety...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@jiri_glos ano je pravda co pisete dlouhe cekani na vsechno a dokonce nam nechali podepsat smlouvu o dilo i kdyz byla st. firma v insolvenci a jeste lhali ze to neni pravda a pak uz se nedalo dovolat takze jsme prisli o 300 tisic smlouva nesmlouva opravdu od takove firmy ruce pryc
Odpovědět
Profilova fotka
zajimalo by me jak jste dopadli mate postaveno? retail haus za me hrozna firma
Odpovědět
Profilova fotka
@lidka_kubiczkova Nakonec jsme s nimi ukončili "spolupráci" a dům si dostavěli sami. Museli jsme si dodělat koupelny, podlahy, schody, vnitřní dveře a parapety. Záloha pryč, ale máme hotovo a bydlíme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?