Stavební dozor Ústecký kraj

Dobrý den, nedal by nám někdo tip na stavební dozor pro dřevostavbu pro Ústecký kraj?
Odpovědět
Doporucuji pana Kovarika (zdravastavba), je velmi precizni. Take stavime drevostavbu.
Odpovědět
@rosiemary dobry den, dekuji. Kolik si za sve sluzby uctuje?
Odpovědět
@rosiemary Jen pro představu. Pan Kovařík nám nabídl TDI v cenové relaci tuším cca 6 tis za 2 hod návštěvu, každých dalších 15 minut 1000 Kč. Práce nad rozpočtem a další papírování 1000 Kč za 15 minut. Nakonec jsme se rozhodli pro pana Svobodu z Roudnice. V případě zájmu, mohu zaslat kontakt.
Odpovědět
@dajvr To jsou, s odpuštěním, nehorázné ceny.
Odpovědět
@dajvr @dajvr ano prosim zaslete mi kontakt!
Odpovědět
@dajvr ceny jsme uplne neresili, vybrali jsme toho, kdo nám byl sympaticky a s kym jsme si jako s clovekem sedli. Mozna je trochu drazsi nez ostatni, ale jsme s nim opravdu moc spokojeni.
Odpovědět
@dajvr navic ted koukam na CN a za jednu navstevu na stavbe chtel 3900
Odpovědět
@rosiemary aha, kolik navstev cca bylo? Jaky typ drevostavby jste staveli?
Odpovědět
@nejaga pisu zpravu
Odpovědět
@rosiemary Však v pořádku, já jsem jen tazatelce sdělil naši zkušenost než začne obepisovat 🙂 Pokud jste byli spokojeni ta tyto peníze, tak jedině dobře. My jsme z Ústí nad Labem a TDI pan Svoboda, který je z Roudnice nám účtoval nějakých cca 1700 Kč i s cesťákem. 🙂
Odpovědět
@dajvr A s p. Svobodou spokojenost? Jak s dohledem tak i finančně. Plánujeme dřevostavbu nedaleko Roudnice nad Labem, tak by nás případně zajímalo.Děkuji.
Odpovědět
@m2s Maximálně. On s naší stavbou také. Jen se rozplýval 🙂 Nemám žádnou potřebu mu dělat reklamu. Ale pokud jsem spokojený, rád doporučím.
Odpovědět
Článek se načítá
@dajvr Mohla bych poprosit o kontakt? Zkusíme zda by měl pán "volnou kapacitu" dozorovat letos i naši stavbu.
Odpovědět
@m2s Odesláno ve zprávě 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce

Odpověď na příspěvek od dajvr:

@rosiemary Jen pro představu. Pan Kovařík nám na…
@dajvr Dobrý den, mohl bych poprosit o kontakt na pana Svobodu?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?