Vexta 149 Trend - máte někdo postaveno?

Profilova fotka
Dobrý den, máme v plánu stavět dřevostavbu, vybrali jsme tento typ od Vexty (byli jsme i ve vzorovém domě, který se nám líbil, ale obchoďák vám hold případná negativa asi neřekne :-) ). Nejdříve bychom ale chtěli slyšet reálné recenze od někoho, kdo tento dům stavěl, budeme rádi i za různé tipy, co byste udělali jinak, s čím jste naopak spokojení. Děkujeme!
Odpovědět
@mmcvrkovi No ja se jen v rychlosti podival na pudorys na jejich webu a z meho pohledu: 1) mala kuchynska linka, nejsou tam miry, ale stejne je malinka. Nevim jak to maji - jestli je kuchyn v cene nebo si to zaridite sami. Minimalne bych ji chtel do L, idealne do U... 2) Urcite bych taky chtel podlahove topeni misto primotopu. 3) Spodni koupelna dost daleko od technicke mistnosti / bojleru 4) Doporucuju udelat si ten pudorys i vcetne vsech vzdalenosti, sirky pruchodu, nabytku atd. Na papire to muze vypadat v pohode, ale pak zjistite, ze se treba bud kolem jidelniho stolu nebude dat projit nebo bude muset byt jen metr a pul dlouhy atd.
Odpovědět
Postaveno máme viz náš profil a příspěvky do vlákna VEXTA domy
Odpovědět
Profilova fotka
@mirekb Moc děkujeme za odpověď! S podlahovým topením počítáme a ke kuchyni chceme přidat ještě ostrůvek. Naštěstí ten vzorový dům byl přímo ta 149, takže jsme ty místnosti viděli v reálu (mně třeba na obrázku připadaly o dost menší). Jinak v ceně kuchyně není, ale to jsem zatím neviděla ani u jiných firem. Zajímá mě ten poznatek ohledně bojleru a vzdálenosti od koupelny - proč a v čem je to špatně? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nitro Děkujeme, už vás máme ve sledování! :-) Vlákno si určitě pročteme.
Odpovědět
@mmcvrkovi No tak kdyz je bojler daleko od koupelny, bude celkem dlouho trvat, nez vam zacne tect v koupelne tepla voda...
Odpovědět
@mirekb popravdě do spodní koupelny voda (teplá) dojde dřív než do horní. Pokud člověk by chtěl mít teplou hned tak by musel udělat oběhový okruh, ale to je finančně na ... @mmcvrkovi jedna rada co nikde není zkuste si dohodnout zvýšení šikmin v horním podlaží. Začíná to dost nízko že se pod to skoro nic nevejde
Odpovědět
@nitro No ono je celkem jedno jestli bude driv v dolni nebo horni, spis mi proste prijde, ze i tak je to daleko a bude se na tu teplou zbytecne dlouho cekat. Prijde mi to proste nesikovne resene. Ale tezko rict, jestli s tim jde neco udelat u takovych typovych projektu...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?