Walls21, zkušenosti?

Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s firmou / domy Walls 21?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Byl bych extrémně opatrný. Zkušenost nemám, ale nedoporučoval bych. Tuto firmu pořád tlačí ve fb skupině "DOMY na klíč" 2 osoby. Jedna z nich je ta Lucie Svoboda co tu odepisovala, že to je dobrá firma. Ta je "spřízněná" s Miroslavem Svobodou, který odepisuje lidem na fb profilu Walls21 https://www.facebook.com/walls21sro/?... tváří se patrně jako projektant nebo někdo takový. Když se tam lidé zeptají na ceny za konkrétní domky, které tam firma dává, tak firma neumí odpovědět. Co je ale největší výstraha je, že jednatelem firmy je Luděk Vondruš a není problém si dohledat články o tom, jak už několik vlastních stavebních firem poslal ke dnu https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/... Takže opakuji zkušenosti nemám, ale není problém si dohledat informace a takové firmě bych rozhodně nevěřil.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajula123 Dobrý den, můžete nějaké foto a popřípadě Vaše postřehy. Takto mi to přijde až moc růžové. Děkuju.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den Máme v pátek schůzku. Nenašla jsem téměř žádné recenze. Máte někdo nějaké zkušenosti s firmou Walls21? Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@vladimir20 Dobrý den, firma znameho na tomto projektu pracovala. Bohužel si firmu moc neproverili a dluží jim docela hodně peněz. Pak jsme dohledavali různe informace a zjistili jsme, ze majitel má něco společného s kauzou H systém
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@vladimir20
Odpovědět
Asi jsem zdrejme naletl bohužel zálohu si vzali ale za rok se nedělo nic nemám ani základy a teď zjišťuji že berou jen zálohy a nic se neděje
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou zajímavé recenze 😨My stavíme s firmou Walls21 a už jsme ve fázi dokončovací, příští týden se budeme stěhovat a jsme spokojeni. Jen se prodloužila doba výstavby, ale zas Covid a válka...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Musím říct, že jsem měl také své pochyby, ale s firmou Walls21 běželo vše v pořádku od začátku až do konce, takže chválím velice a doporučuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?