Zkušenosti s firmou Taurushaus

Ahoj, shanime nekoho, kdo by nam postavil difuzne otevrenou drevostavbu. Na internetu jsem narazila na tuto firmu, mate s ni nekdo zkusenosti, prosim? Pripadne koho byste byli schopni doporucit tak, abychom se vesli s domeckem vetsim nez 100 m2 do 2.700.000,-? Diky, A.
Odpovědět
1
2
Ahoj, tuto firmu rozhodně nedoporučuji! :-x Mají velmi nesolidní jednání, nedodržují termíny a celková práce je na velmi špatné úrovni!
Odpovědět
@marek2020 mohu se zeptat vy jste s nimi stavěl? My máme podepisovat smlouvu tudíž mne zaujal váš komentář. Konkrétně jaké termíny nebyly dodrženy? Co si mám představit pod pojmem celková práce. Můžete to rozvést co konkrétně bylo špatně. Případně jak dlouho máte postaveno a jak dlouho bydlíte. Děkuji
Odpovědět
My s nimi podepsali smlouvu v mezicase, tak pak podam reference :-) pan Janovsky je velmi mily a sympaticky, jedinou vadou na krase je zatim to, ze neodpovida na e-maily. Ale telefony zveda, pripadne vola zpatky. Verim, ze bude vsechno v poradku. A.
Odpovědět
@alenkacz s tím souhlasím. Co se týče e-mailu odpovídá se zpožděním, ale vždycky jsme se domluvili telefonicky. Věci co nebyly akutní pak po meilu. Určitě budu ráda, když napíšete. Smlouvy mám již doma. A kdy máte začít stavět víte?
Odpovědět
Ted by meli zadat o stavebni povoleni, bohuzel nemame info, zda uz je pozadavek na stavebnim uradu nebo jeste neni. Pan Janovsky rikal, ze odhaduje rizeni na 7 mesicu, tak snad na jare zacneme stavet :-)
Odpovědět
@alenkacz No teda 7 měsíců to je teda dost. Já počítala tak 4 až 5 měsíců. No tak snad to budete mít brzy. Děkuji za informaci. Klidně pište jak vám to postupuje. Ráda se informuji.
Odpovědět
Dobry den, firma nas také zaujala, mate uz nejakepostrehy během vyřizování?
Odpovědět
Dobry den, Vsechny postrehy jsem tu vypsala, na nic noveho jsem zatim neprisla :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@marek2020 je vtipné jak člověk který se zrovna registroval má vždy hned negativní recenzi. Věřím, že jste pouze z konkurenční firmy a nebo závidíte poctivost a důslednost, kterou vaše firma postrádá.
Odpovědět
Co se týče firmy a přístupu pana Janovského, tak také máme podepsanou smlouvu s nyní jsme ve fázi čekání na zhotovení PD s následně povolení. Co se týče povolení, tak 7 měsíců v dnešní době a ještě pokud se jedná o okolí Prahy a zvláště pak Říčany, tak se jedná o luxus. Pokud vím, tak konkrétně Říčany jsou tak přehlcení, že se čeká půl roku než se vámi vůbec začnou zabývat. Pan Janovský je pravda, že na emaily odpovídá s velkým zpožděním. Po telefonu i v reále vždy milý a poradil. Na firmu i mám velmi dobré recenze od stavebního dozoru, který už je zná. Já sám jsem se byl podívat do jejich domu a moc hezké a krásně zpravované detaily. Zatím můžu jen doporučit.
Odpovědět
@strykofestr děkuji za váš příspěvek. Čekala jsem ještě nějakou recenzi. Smlouvu jsme nakonec podepsali takže jsem ráda za vaše postřehy a informace.
Odpovědět
Článek se načítá
@elinka222 nemáte zač 🙂 snad to bude nadále probíhat, tak jak to probíhá dosud. Chápu obav, které máte. I já se už spálil, tak už jsem to prověřoval vše důsledněji
Odpovědět
@strykofestr také právě čekáme na projektovou dokumentaci. Respektive poslední informaci co mám tak zjišťují sítě a PD mají již hotovou a čekáme až nám ji pošlou ke schválení. Každopádně obavy jsou, jelikož se jedná o nemalé investice. Dívala jsem se do obchodního rejstříku a jsou docela mladá firma. Uklidnil jste mne hlavně tím, že jste jednal se stavebním dozorem, který s nimi má zkušenost. Přeji hodně zdaru, ať se vám také vše daří a budu i nadále ráda za postřehy 🙂
Odpovědět
@elinka222 já si taky myslel , že jsou mladá firma, ale pán co dozoruje dřevostavby, tak říkal, že už jsou na trhu 10 let, ale na justici mě to taky zmátlo
Odpovědět
Dnes jsem volal panu Šimkovi, a prý nikomu Taurushaus nedoporučil. Dnes byl poprvé dozorovat stavbu stavěnou firmou Taurushaus, takže nemůže zatím prý doporučit, to se prý ještě uvidí. 😉
Odpovědět
Tady není uvedeno, že se jednalo o pana Šimka. Navíc pan Šimek asi není jediný stavební dozor v ČR nebo ano?
Odpovědět
@elinka222 v jiném vlákně byl uveden vysloveně pan šimek, od stejného přispívatele.
Odpovědět
@vetor3x já s ním mluvil a říkal, že firmu zná a nemá problém. Vím, že jim teď má dozorovat stavbu. Věřím, že to bude v pořádku 🙂. Nic jiného mi nezbývá když už màm projekt 😄. A není to jediný dozor ale dozoruje okolí Prahy a rozumí tomu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj, máte někdo aktualizované zkušenosti s firmou Taurushaus z roku 2020? Díky!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den zkušenosti mám s touto firmou nadmíru veliké nechal jsem si od nich postavit dům. I když v prvopočátku se zdálo všechno super jednání i vstřícnost. Postupně časem jsem si rval vlasy. V dnešní době bych nedoporučil nikomu. Vzhledem k tomu jak je její majitel a jednatel nespolehlivý a kolikrát co slíbí tak nedodrží. Ohledně reklamace se mu nedá dovolat a dělá mrtvého brouka.
Odpovědět
Profilova fotka
@alenkacz určitě ne tuto firmu mám od nich dům.
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka222 doporučuji vše mít napsané na papíře pan rychle zapomíná a naslibuje Modré z nebe. Neplatit nic dopředu a poslední platbu dejte až budete opravdu si jistí že vše je dotažené .
Odpovědět
@alduch a kdy jste s nimi stavěl? Co konkrétně jste reklamoval? My teprve v stavět
Odpovědět
od podpisu smlouvy s touto firmou jsem velice rychle odstoupil a jsem za to rád. Ze strany jednatele firmy byl na nás vyvíjen až moc velký tlak k podpisu smlouvy, byli jsme upomínáni několikrát týdně k podpisu, až jsme z toho nakonec vycouvali. Ten tlak byl až příliš podezřelí. Tak prosím, buďte opatrní
Odpovědět
Profilova fotka
@elinka222 tak pan majitel šíleně moc slibuje co všechno udělá potom ale rychle zapomene kdyzs si sním domluvíte cenu něčeho extra tak pak ji změní spíše změní ke svému prospěchu když si sním domluvíte schůzku na stavbě kolikrát se stalo že vůbec se neuracil prijet.. když dělali základovou desku tak odpady jim vyšli úplně někde jinde a na dotaz jak to budou řešit tak že je to v pohodě že se to nějak udela. Zapomíná co nasliboval nespolehlivý. Mám mnoho foto dokumentace.
Odpovědět
Dobrý den. Když jsem si přečetla všechny výše napsané komentáře, tak to vypadalo, že komentáře psala konkurence. Jsem majitelka domu, který na začátku listopadu začal kontrolovat pán Šimek (o tom výše šla řeč). Naše stavba začala 25. listopadu a 05.06.2020 jsme měli předávání domu. Mohu s jistotou říct, že jsem s firmou velice spokojená! Kvalita práce, obzvlášť uvnitř domu je výborná! I nehledě na to, že práce probíhala v období koronaviru a já nemohla navštěvovat stavbu tak často jak by se mi chtělo, dostávala jsem každý den foto a zprávu o tom, co se na stavbě děje. Majitel firmy je velice příjemný a pečlivý člověk. Byl velice vstřícný a ochotný s námi řešit jakékoliv nejasnosti. Co se týče finanční stránky jsem taktéž velice spokojená - už po prvních zálohách jsem byla přesvědčená, že jde o slušnou firmu. Kalendář plateb úplně odpovídal provedené práci. Ohledně reklamací nemohu zatím nic říct, protože žádné zatím nejsou, ale podle mě bude všechno v pořádku. Mohu Taurushaus jenom doporučovat, je to kvalitní a spolehlivá firma! Zvlášť bych chtěla podtrhnout kvalitu provedených práci uvnitř domu. Mám zkušenosti se stavbou několika bytů, ale takového profesionálního přístupu stavebníků jsem ještě neviděla. Vše bylo postaveno bez zbytečného opakování a vysvětlování nejlepším způsobem! Práce probíhala perfektně a to i bez mé účasti. Dle mého názoru a zkušenosti lépe tuto práci provést nešlo. Děkujeme!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@alenkacz Dobrý den, stavěli jste nakonec s firmou Taurushaus? Děkuji
Odpovědět
Dobry den, ano, staveli, uz bydlime😊 vyslednou recenzi jsem mela v planu napsat po odstraneni vsech zavad objevenych pri predani domu, kazdopadne uz ted muzu rict, ze interiery jsou na velmi vysoke urovni. U nas se jim nepovedla fasada, kterou delala dodavatelska firma nejspis ve spechu a mame prislibenou opravu az bude vhodne pocasi. Ostatni zavady byly drobne a byly odstraneny behem par dni po predani. Pokud nebude problem s opravou fasady, muzu tuto firmu s cistym svedomim doporucit vsem, kdo planuji stavet😊 s panem Janovskym je nekdy tezsi domluva, clovek ho musi trosku uhanet, ale neni to proto, ze by nechtel komunikovat, ale spis proto, ze toho ma moc a neudrzi myslenku😁 Muzu rict, ze na to, ze jsme si tuto firmu vybrali bez recenzi, jsme meli fakt velky stesti 🙂 Jeste se ozvu s informacemi ohledne fasady pro vsechny dalsi zajemce o tuto stavebni firmu.
Odpovědět
Profilova fotka
@alenkacz Dobrý den, mohu vědět, zda všechno dopadlo v pořádku? Jakou jste měli ve smlouvě dobu zhotovení domu od podpisu smlouvy? Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?