2008 rok příprav, 2009 začínáme stavět

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky. tak je tu někdo, kdo to plánuje jako my??? V roce 2008 chystáme vyřešit a nechat udělat projekt, stavební povolení, vyřešit podmínky CHKO (pozemek máme v CHKO) a rok 2009 bude ve znamení začátku stavby. Nebo jak už daleko jste se svými plány, co už máte zařízeno???
Profilova fotka
Ahoj holky! Vítám novou tvář! :-) Jéé, vy máte berňáka, ten ale krásňoučkej!!!! Uplně úžasný miminko! Taky jsem ho moc chtěla. Miluju veliký medvědovitý psy, ale po zkušenosti s mým hafíkem, křížencem vlčáka s malamutem, kterej nám zabere celej kufr v kombíku... Hm, dost cestujem a miláčka nemá pořádně kdo hlídat a ne všude je možné ho vzít s sebou... Takže velkého psa, až se trochu "usadíme" a nebudeme tak vytížení. Třeba až nám odrostou děti :-D Teď je další volba Parson Jack Russel, tak uvidíme. Ale hafíka ještě teď máme a už se s námi těší do domečku ;-)
Profilova fotka
Luci, tak koukám, že máme na kuchyň podobný vkus :-) Akorát mě by se do té mé ten ostrůvek moc nevešel. Sice máme kuchyň skoro 12m2, ale budeme tam mít barový pult, takže tak :-) Jéé, já se tak na všechno těšim!
Ahojky, mi jsme si vybrali berňáka, protože je vhodný k dětem a hlídá a potom, co se nám někdo v noci dobýval do bytu jsem řekla dost a pořídili si ho už teď. Pak pro sebe bude mít zahradu 2000 m2, takže místa bude dost
Profilova fotka
jé to je takový velký pes??? Já myslela, že je to spíš ten mazlící jako ty naše :-D holky, já už si zas úplně překreslila domeček :-N :-x x-) momentálně bych varný ostrůvek mít nemohla :-D :-D :-D asi se s projektantem musíme zas sejít, protože já si to vymyslela teď tak, že to tak chci a ne jinak :-D :-D
Profilova fotka
unka: jj, tak to se ti nedivim. Vím moc dobře, jaký to je, když je pes schopnej ohlídat tebe, děti i majetek, to je k nezaplacení, na co jsou pak alarmy? (Vím, psa můžou otrávit, zastřelit - nechci nic přivolávat, ale i s tím jsem se setkala, bohužel mého prvního psa otrávili, tak jsem se rozhodla, že s tím svým vlkem budu chodit na cvičák a první co bylo, naučila jsem ho odmítat potravu od cizích a vyplatilo se to!, samozřejmě hlídá a je neúplatný, fakt zaltíčko, ale přitom mazel a mimino i v 11ti letech.) Takže výcvik určitě doporučuju, pes si uvědomí lépe své schopnosti, ovládat svou tělesnou váhu a rozlišit co si může a nemůže dovolit... Luci: abys to pak zase neměnila ;-) plánovat a překreslovat je krásný, co? Hodně zdaru!!! Já už se tak těšim na ten náš projekt, ve středu už by měl být! Super!
No mazlík to je, ale trochu větší :-D Alerm má soused a už ho dvakrát vykradli, takže pejsek je lepší a Vanesska má kámoše. Na cvičák půjdeme až povyroste
Profilova fotka
unka: jasně, teď by ho akorát někdo zašlápl :-) Hodně zdaru, jsou to strašně šikovní psi!
Profilova fotka
ahoj holky... my jsme jeste poradne nazacali.... ale do alba jsem hodila ukazku, co by se nam asi libilo... x-)
Profilova fotka
satyyy: týjo, moc pěkný, ajkou to má zastavěnou plochu? Zdá se mi to hrozně veliký :-))
Profilova fotka
ma to asi 10x14metru... zas tak velky to neni.... uz si v tom taky kreslim spoustu zmen x-) tak uvidime, jak to nakonec dopadne :-D
Profilova fotka
Tak to neni tak moc, my mame 10,5x13,5m a je to veliký tak akorát, fakt je to super se spoustou místa! A k tomu máme ještě asi 45m2 garáž, takže celková zastavěná plocha je cca 180m2 :-)
Profilova fotka
Ahojky :-) Kristýnko, celkem hezky vevnitř řešený a to na bungalovy nejsem ;-) pro mětotiž barák musí mít schody, ale nic proti, je to o názoru ;-) jaké změny vymýšlíš? Já ty naše naskenovala a poslali jsme to projektantovi, tak jsem zvědavá... x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky všem :-) tak jak jste pokročili přes víkend? My promýšlíme usazení do terénu, jedno jsme vymysleli úplně skvěle, ale obáváme se, že na to nemáme dostatečně široký pozemek... :-(
Profilova fotka
ahoj Luci ... my moc nepokracujeme... porad to jen doma resime.... zmeny vymyslim hlavne v kuchyni a taky okno v loznici bych dala na predni stranu a z boku bych prilepila garaz..... ja jsem driv taky touzila po schodech v baracku... ale posledni dobou chci mit domecek co nejvic bazbarierovej, takze schody NE .... |-|
Profilova fotka
Já taky dříve chtěla schody, ale od té doby, co bydlíme v podnájmu, kde je v baráku 38 schodů, a když něco zapomeneme, tak šup nahoru, dolu, ještě tohle nemám.. No děs!!! A děti jak po těch schodech lítaj našeho pana domácího, tak mám o ně strach. A až budem starý, fakt do patra nepolezem. Tohle všechno rozhodlo. Sice babička taky má domek se schodama, tam mi to nevadilo, ale žít v tom trvale? Ne e! :-) Ale je to fakt věc názoru a plánů. Jinak ve středu snad už bude projekt hotovej a chystáme se na schválení hypotéky... O víkendu jsme balili věci do krabic, když se teď stěhujeme na přechodnou dobu k babičce, to je ale krámů! :-)
Profilova fotka
Zuzko, to balení tedy nezávidím, to je pěkný opruz :-( No my se byli podívat v bungalovu a nám to prostě přijde jak byt... pro nás domeček musí mít schody, ale samozřejmě nic proti vám ;-) je to otázka vkusu... ;-) :-) no na stáří to skutečně moc praktický není, ale třeba... třeba za dvacet let resp až děti odrostou postavíme si jiný (na jiném místěm, abychom ho měli 100% podle našich představ x-) ) a to už bude tčřeba jen bungalov... ;-)
Profilova fotka
Asi bude jednodušší stavět druhý domek, když už budeme znát všechny věci, co je k tomu nutné, třeba budou zase lepší materiály aj.. :-) No, naštěstí nám dovolil pan domácí u něj z jednoho pokoje udělat skladiště, pač bysme neměli kam dát naší obrovskou postel a jiné věci, tak je to super, aspoň něco. A pak od něj je to k nám na pozemek jen 8km, tak to bude ok. Má barák o 13 pokojích, takže se to dá v pohodě tam nechat :-) Naštěstí, měli jsme z toho docela dost nerva.
Profilova fotka
no vidíš, to mi ani nedošlo, že vlastně spoustu věcí musítě někde nechat... a kdy končíte tady v tom bytě??? Na konci února???
Profilova fotka
Nene, na konci března, akorát máme dost starostí s lítáním kolem hypotéky, stavebního povolení, shánění firmy, rozpočtu na dům, já začínám v dubnu ve škole a ještě do toho to stěhování, tak to bude mazec :-)
Profilova fotka
aha, takže raději začínáme balit už teď, chápu ;-) práě jsem volala na CHKO, balkon můžeme mít, huráááááááááááááááááá :-) přeci jen z toho uděláme hezký domeček ;-) :-)
Profilova fotka
Lucinko - tak to je super.... tak at ho tam projektant hned dodela ;-)
Profilova fotka
no a ještě si začínám prosazovat vikýř ;-) :-) jo tak jsem to našla - naše obec má 335 obyvatel :-D
Profilova fotka
tak ta nase 182 (teda mela v roce 2005) ... tak mozna ma uz vic :-D :-D :-D
Profilova fotka
to jsem si myslela, že větší zapadákov než ten náš snad ani není :-D :-D :-D
Profilova fotka
no vidis ... je ;-)
Profilova fotka
tak si na netu pohrávám s barvou omítky a střechy.... no jsem zvědavá, jakou kombinaci nakonec vybereme...
Profilova fotka
http://www.tondach.cz/zabava/zabava-3... http://www.baumit.com/sk/main1/ kliknout na color your home
Profilova fotka
Chi chi, my máme 250 obyvatel :-) No, taky si pohrávám s barvama :-) Už se toho všeho nemůžu dočkat... A až se nám po fasádě budou plazit červené muškáty aj x-) Gratulace k balkonu!!!! Super!
Profilova fotka
Zuzko, jaké ty barvičky chcete????
Profilova fotka
No, my chceme okna zlatý dub, ale asi jen zvenku, zevnitř bílé, střechu takovou červenohnědou, fasádu teplou žluto-okrovou a sokl chceme v budoucnu polepit umělým pískovcem... A co vy?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?